Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

Aha, sem se spomnu. Bom dal enmu frendu za snemat. A more nujno bit kamera na motorju?

Take filmske produkcije so HUDE. Poznam eno ki se je končala na britofu. Pazte kaj delate, da ne bo "snemalec" pozabu živet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dont fuck with italians

res da huse tud delajo v italiji, vendar imajo švedski pridih  .)

nevem po čem naj bi bla aprilia najbolša, agregat so čist zajebal pr MX, razn zgleda še kr vredu, pa tud cena je  :BUA:

Kaj so pa agregat zajebal?! Sej ma isto mašino kot RS125 - Rotax 122. In men se ne zdi glih slaba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so pa agregat zajebal?! Sej ma isto mašino kot RS125 - Rotax 122. In men se ne zdi glih slaba...

to pa ne vem če naj ti verjamem, poglej v katalog vozil, podatki se mal razlikujejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa uploadam filmček?

na mobisux-u se uclan na forum pa mas pol nek plc za filmcke, fotke... se kr dobr server majo... probi kej porihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne vem če naj ti verjamem, poglej v katalog vozil, podatki se mal razlikujejo .)

Možno da je mašina rahlo predelana - enduro pa supermoto se voz mau drugač k pa cestn motor pa je zato mogoče mau spremenjen režim vrtljajev al pa kj.

Je pa sigurno Rotax 122. Dokaz: http://it.catalogo.polini.it/it/pagina_710.122.html

Poglej za katere modele motorjev pa za katero mašino je ta kit. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kej s filmckom? :naughty: nej se en potrud dt na mobisux, pa pol tle gor nalima link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da je mašina rahlo predelana - enduro pa supermoto se voz mau drugač k pa cestn motor pa je zato mogoče mau spremenjen režim vrtljajev al pa kj.

Je pa sigurno Rotax 122. Dokaz: http://it.catalogo.polini.it/it/pagina_710.122.html

Poglej za katere modele motorjev pa za katero mašino je ta kit. ;)

to je samo kit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kit ki paše na motorje z Rotaxom 122/123. Med naštetimi motorji pa lahk opazš tud Aprilio MX125. Če pa še zdj ne veš kaj mislm pol pa :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ga pošl na veveritos@gmail.com naj ej velik kolko hoče  :OK:

sicer off-topic, ampak vseeno: žal vas moram razočarat, da vsi, vključno z gmail-om, omejujejo velikost priponk na 10 MB. Vse, kar je večje, ne bo sprejeto. Lahko pa maš na mailu x mailov velikosti do 10 MB, to je pa res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer off-topic, ampak vseeno: žal vas moram razočarat, da vsi, vključno z gmail-om, omejujejo velikost priponk na 10 MB. Vse, kar je večje, ne bo sprejeto. Lahko pa maš na mailu x mailov velikosti do 10 MB, to je pa res.

:topic: se mi je zdelo, ker zadnič nisem mogel poslati 14 MB fajla :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

No, ker sem dobil kar nekaj e-mailov in PMjev od vas ki bi radi kupili moj motor, naj vam povem da ga bom prodal drugo leto marca. Pa bom kar povedal da bo cena 700.000sit. Predrago? Ja, pol ga pa nerabiš kupit. .) No, če je še kdo zainterisiran naj piše PM. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je kupu husqavarno SM125 ...400 pa nekaj čukov bah totalno zajebal ok motor leti je res ampak ... motor nima števca u bistvu ima 2 stikala home made za užgat motor , luči in tomosove žmigavce......... :blink:

Motor pa mu je zaribal po 1 tednu vožnje! Bat seveda je šou v PM pa še kaj zraven maybe.......... zdej nevem ali samo on ali vse hus imajo samo na tačko užig oz kurvo ker sicer je še kr moteče non stop po unem kurcu užigat motor! closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko sem jst vidu slike nimajo nobenih stikal in majo števec + opozorilne lučke zgoraj. zgleda da je tvoj kolega res neko sr***e kupu. vi mate s temi husami več problemov ko jst z mojim tomosem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je kupu husqavarno SM125 ...400 pa nekaj čukov bah totalno zajebal ok motor leti je res ampak ... motor nima števca u bistvu ima 2 stikala home made za užgat motor , luči in tomosove žmigavce.........  :blink:

Motor pa mu je zaribal po 1 tednu vožnje! Bat seveda je šou v PM pa še kaj zraven maybe.......... zdej nevem ali samo on ali vse hus imajo samo na tačko užig oz kurvo ker sicer je še kr moteče non stop po unem kurcu užigat motor! closedeyes:

Povej mu, da če ma blokade iz izpuha zunaj mora takoj dize zamenjat v forgazerju (uplinjaču) za zrak in bencin. Meni je 3x zaribal v 2 mesecih in sem dize zamenjal in mi zdej že dolg ni. Sigurno so dize problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motoristico: Nisem z gorenske. Iz Preserja sem, to je tle pod Rakitno. .)

@mi : Drenov Grič, blizu Kavčiča

No, da ne bomo tok  :topic:  Kdo je Zupin, ki ima neki veze glede Husqvarne? Na dirkah je zmeri njegov kombi tam, pa moj serviser ima od njega prospekte. Zanima me pa zato, ker živi blizu mene in je pred hišo zmeri kombi parkiran pa gor piše Zupin. Kaj on sploh dela?

o Zupin Moto Sport

Zupin Motosport spletna stran

Podjetje Zupin moto Sport je nemški uvoznik za motorna kolesa Husqvarna (pa se nekaj znamk za motoristična oblačila).

Ustanovitelj in lastnik pa je Jože Zupin, slovenec, bivši jugoslovanski prvak v motocrossu. Pred kratkim je praznoval 30 letnico obstoja podjetja.

Ima tudi svojo supermoto ekipo... in je sponzor veliko tekmovalcem... zato nalepke na avtomobilih (med drugim).

Če vas še kaj zanima, samo vprašajte :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

alo jaka(UNIKAT)

ti,sosed ma že ceu tedn zaprt,da nouš mislu da sm pozabu nate...tko da...prvič k ga bom vidu,te pokličem.....

sam mi je pa full čudn,k še nikol ni meu zaprt...pomoje dopust...uglavnm...s3 slišva...

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sem se pemislil. Itak bom marca prodal motor pa ne bom zdej tsto nalepko gor limu. Tist ki bo motor kupu nej si kupi še nalepko pa jo nalima gor če ga moti tista popraskana. Mene ne moti. No, vseeno hvala pa če bom še kej rabu ti bom povedu. .) Vi se ukvarjate s šipami ne? Kok pride tista folija za potemnit steklo pa a bi šla gor na vizir od čelade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!