Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

To nevem če je najbolj pametno delat ker lohk da ponoči ne boš nč vidu, in se lohk kam prbiješ, bolje met dva vizirja, sam kaj ko so svinjsko dragi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nevem če je najbolj pametno delat ker lohk da ponoči ne boš nč vidu, in se lohk kam prbiješ, bolje met dva vizirja, sam kaj ko so svinjsko dragi :(

Ja, milsim da je 9.000sit v TCju. Mogoče pa res ni najbolj pametno... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unikat...zate zaston...to drgač sosed dela....sam nevem če bi ti dau gor,ker to je fuk stoletja da to folijo nalimaš na že mal krivlene šipe,kaj šele vizir....pomoje neb hotu..pomoje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drgač se pa strinjam da kupš že zatemnen vizir...bl priporočlivo....

ei a kdo kej ve za uno NSR-o k se na avto netu prodaja..taka črna pa srebrna pa avspuh ma menan...voznica je punca...

(nekak se odločam da bi jo kupu,sam nism še 100%)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ona ja...pa dej a kdo kej ve kako je biu motor kej vožen pa to..pa če ga je res ona furala...k usak lohk reče da ga je "baba" vozila,u resnic ga je pa kkšn norc...

če mate kkšne inf. so full dobrodošle..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to tema o SM-ih? Najbolj da njo vprašaš, kukr jest vem jo je ona vozila ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ona ja...pa dej a kdo kej ve kako je biu motor kej vožen pa to..pa če ga je res ona furala...k usak lohk reče da ga je "baba" vozila,u resnic ga je pa kkšn norc...

če mate kkšne inf. so full dobrodošle..

prvic nism baba! ampak zenska drugic pa ce mas kako prasanje o mojem motorju prasas mene pa JA jz sm ga vozila mam izpit motor in se marsi kej da lahka furam ta motor pa ne tega....prodajam ga pa zato k kupujem avto kot drugo pa grem cez pol leta na 600ccm...waaa kako mi gre to najetra k ne mors direkt prasat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej...use si razumela v napačnem smislu..baba,sm dau u narekovaje...tebe pa na našm koncu usi poznajo(fonzk-mogoče ga tut ti),tko da so te tut pohvalil

..jest k s prejšn motor kupvou sm se nategnu k krava,zato pa ne me narobe razumet,če sm kle na forumu uprašu kakšn je tvoj motor,ker sm meu dost izkušn s tem da me je folk nategnu...brez zamere...vrjem da bi tut ti bla previdna če bi te že nategnil(v smislu motorja,da nou s5 kej narobe)...

lp blaž

PS: :topic: vem da je off topic,ampak sm mogu napisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo prevec iz teme..  :whistle: 

A proda kdo MZ-ja?  :naughty:

Sm slišu da je u kurcu in da ne gre nikamor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak de ne gre več ku 120km/h če je pa SM :slap:

Jst sm slišu de se z ostalmi SM-ji,ki so 2T (aprilia,husa,yamaha)prou komot kosa čeprov je MZ 4T.

No ja vseeno vela:prvo probi pal pa gavar

SeLoTeJp:pejt na www.motorjet.com pa pod rubriko rabljena vozila!Tam se prodaja en MZ SM,ki so ga mel za test

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mislu hitrost ampak pospeški da niso dobri, povedala sta mi pa MENDA CagivaMito in Probiker, nism pa sigurn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja pospeške si mislu....ja nemore jih met lih take ku kšna 2T mašina,saj baje de ne zaostaja tok hudo za njimi sam pozna pa se.

A ma še kšna 125 4T mašina 11,7Nm al pa več navora ku tale MZ?Jst nism vidu.

Vi ka mate več prakse u tem.A se velik pozna recimo med 9.7Nm in pa 11,7Nm navora,ko rineš u klance?

Popravljeno . Popravil zmek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, verjetno se 2Nm pr tolk malo Nm pozna ja vseen, 2T-vci majo 15Nm, zablokirani od oka, bi mogu dva motorja pelat, pa bi vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da slabše gre, samo še vseeno raj to, k pa Husqvarna pa da mi vsako sezono rikne (se oproščam vsem, k jim dobr dela :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DTjka ni supermoto, razen tista tanova "X", za kero sm pa res slišov da je bol tko tko... Pri MZju mi je najbol všeč, da je kvaliteten, nizki stroški vzdržvanja, ni tolk drag...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!