Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

Pri 9. letih Torija, pri 11. ATXa (42 Lbat, powerca), pri 14. Yamaho DT (80kit), zdej pri 15. Husqvarno sm125s in še vedno me spremlja Pony Express letnik 76 od moje babi. :OK: Dnarja pa nevem če mamo velik al mal ker se doma ne pogovarjamo o tem. Vem samo da imamo 2 podjetja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 9. letih Torija, pri 11. ATXa (42 Lbat, powerca), pri 14. Yamaho DT (80kit), zdej pri 15. Husqvarno sm125s in še vedno me spremlja Pony Express letnik 76 od moje babi. :OK:  Dnarja pa nevem če mamo velik al mal ker se doma ne pogovarjamo o tem. Vem samo da imamo 2 podjetja.

ja pol neki denarja je .) fest se maš :) :)

jst pa fotra komi nafehtam da mi da 50k sit zraven za motor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri tem motrju je tko, da trga šele na hudih obratih. Sej pri mojih bivših motorjih je bilo pa tko da če si dal v nižjo ga je samo zabilo in ni šlo nikamor. Če daš pri tem v nižjo gre ene 15km/h več in šele takrat se pokaže tistih 32 konjev. Težko bi ti razložu... Mogu bi probat se pelat. Mimgrede, zdej mam že 790km. 20 kilometrov sem že v plusu od ribanja. :P Če mi ta teden ne bo zaribal, mi ne bo nikol. :)

P.S: Vrhniški klanec ja. :lol:

sm se že vozu, sam je bla Honda CR 250, sicer za ene 15 konjev močnejša od tele huse, šlo je pa s 5 lih kamer se mi je zahotel .) to so bli še lepi stari časi, pol me je pa stegnil ker mi je sprednjo gumo razneslo, pa zdaj itak grem delat izpit za A kat. tko d s kroslo neb mev kva za delat .) če je biv še tak klanc pa da sem prišel okrog ovinka brez gasu, ko pa sem ga zvozil in dal malo gasu se mi je 5. navila v parih sekundah, sploh ni blo problema, sicer se pa 15 konjev kar nekaj pozna .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst tud ne pridem zastonj čez. Doma moram vsako soboto posesat celo bajto (5. nadstropij), zalit vse rože, pomit okna, včasih pomit posodo, vsak petek pokosit okoli hiše en kurčev travnik, zdej sem začel še pri fotru v firmi delat da bom dobil krosko. Žepnine pa itak nimam tko da čim neham delat, ne dobim več nič... Ahhh, ni mi tok lahko... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst tud ne pridem zastonj čez. Doma moram vsako soboto posesat celo bajto (5. nadstropij), :closedeyes:

pa kaj a mate vi cel blok al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem imel namen kupit tisto Husqvarno ko je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa bi samo zamenjal mašini. Sepravi mojo "sfukano" mašino bi dal na to ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), v mojo Huso bi dal pa dobro (upam) mašino od tite ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.). Pol bi pa tisto ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodal z sfukano mašino za isti denar al pa še kej več pa bi zastonj skos prišel, namesto da bi dajal 120.000 za novo mašino. Sam to sem hotel naredit preden sem dal mojo na servis. Zdej pa zgleda da mi bo kr lepo laufala... Aja, pa ko sem klical tega ki to Huso na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodaja mi je rekel da mu je pred 4000km zaribala in je naredu generalno. Pol mu pa rečem da bi prišel pogledat pa iz kje je, pa mi reče Trbovlje. Jest sem pa to mojo kupil v Trbovljah. Pa glede na to, da takih motorjev ni dosti se mi mal sumljivo zdi, da sta kar 2 v Trbovlju pa še zaribala mu je...  :hmm:

zih je u trbovljah kakšna bencinska črpalka, kjer mešajo bencin z vodo .) al pa so uvožene, tale k je iz trbovl na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) je zih iz nemčije, ker mi je tip rekel da ima v papirjih napisano 7 kW, kar se mi zdi zelo malo, u nemčiji imajo pa zakon da za A1 kat. motor ne sme presegati končne hitrosti nad 80 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa ta tip tudi na MS in ima nick vaacap, aja, pa unikat hvala ker si mi povedal da mu je zaribala, ker sem namreč ta motor hotel kupit,mogoče ga še bom, samo ne za 520k sit, kot se prodaja, tko od oka, do 450k sit mu dam, več ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo do drugega nadstropja živeli, od 2. do 5. nadstropja pa smo mel pisarne ki jih zdej ni več ker smo firmo preselili in so namesto pisarn nastali skreti za goste, kurčeve spalnice v katerih spi babi ko pride na obisk, kr eni hodniki (slepe ulice) in ves ta kurac moram jst sesat... :glare: Tok kot jst tle doma garam pomoje noben. Nej omenim še da moram vsa ta dela opravljat tudi na Vrhniki kjer imamo podjetje. Pizdu mater. 1x se lahko kdo ustavi tam sej vas gre velik tam mimo, da se mal spoznamo da mi ne bo tok dolgcajt. :OK:

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa ta tip tudi na MS in ima nick vaacap, aja, pa unikat hvala ker si mi povedal da mu je zaribala, ker sem namreč ta motor hotel kupit,mogoče ga še bom, samo ne za 520k sit, kot se prodaja, tko od oka, do 450k sit mu dam, več ne .)

Ni problema. .) Drgač je pa reku še da je bil motor 1x na tleh po enem šodru... Pa sej to ni nevm kako pomembn... Dej nabav ti tole pa se greva 1x mal furat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. .)  Drgač je pa reku še da je bil motor 1x na tleh po enem šodru... Pa sej to ni nevm kako pomembn... Dej nabav ti tole pa se greva 1x mal furat. :P

s kje si ti spljoh .) , mogoče z gorenske, če si pol zih vem kdo si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdu mater. 1x se lahko kdo ustavi tam sej vas gre velik tam mimo, da se mal spoznamo da mi ne bo tok dolgcajt.  :OK:

ja lahko kdaj, sej sm dokaj bliz doma...ja in kje je to na vrhniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motoristico: Nisem z gorenske. Iz Preserja sem, to je tle pod Rakitno. .)

@mi : Drenov Grič, blizu Kavčiča

No, da ne bomo tok :topic: Kdo je Zupin, ki ima neki veze glede Husqvarne? Na dirkah je zmeri njegov kombi tam, pa moj serviser ima od njega prospekte. Zanima me pa zato, ker živi blizu mene in je pred hišo zmeri kombi parkiran pa gor piše Zupin. Kaj on sploh dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, sam na Log-Vas (to je mal nazaj od Drenovega Griča) stoji točno za avtobusno postajo ena hiša pred njo pa bel kombi pa gor piše z modrimi črkami na veliko ZUPIN pa še mislim da spodi z rdečo Racing. Enkrat se tam mim pelji pa poglej takoj za avtobusno postajo not. Ne nabijam.

@motoristico: Okoli 7l/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, sam na Log-Vas (to je mal nazaj od Drenovega Griča) stoji točno za avtobusno postajo ena hiša pred njo pa bel kombi pa gor piše z modrimi črkami na veliko ZUPIN pa še mislim da spodi z rdečo Racing. Enkrat se tam mim pelji pa poglej takoj za avtobusno postajo not. Ne nabijam.

@motoristico: Okoli 7l/100km

unikat, a bi te lohk enkrat en z digitalcam snemov, k bi ti štartov pa bi se pelov po ravnin pa šaltov, d saj mal prbližn vidm kuko to potegne .)

lepo prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unikat, a bi te lohk enkrat en z digitalcam snemov, k bi ti štartov pa bi se pelov po ravnin pa šaltov, d saj mal prbližn vidm kuko to potegne  .)

lepo prosim

Mogoče bom jutri, sam kam nej dam kamero... :? Po možnosti da mi ne bo dol padla ker sem jo danes kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sem se spomnu. Bom dal enmu frendu za snemat. A more nujno bit kamera na motorju?

ne ne, še bolš je d te en snema, d se bolš vid motor kako pospešuje, pa dj ga mal za hec še pu tazadanih k speleš, pa ti sam šalti d vidm s kero prestavo gre še pu tazadnih, CR 250 je šla s treto čist u izi po tazadnih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilijo so nrbul

dont fuck with italians

res da huse tud delajo v italiji, vendar imajo švedski pridih .)

nevem po čem naj bi bla aprilia najbolša, agregat so čist zajebal pr MX, razn zgleda še kr vredu, pa tud cena je :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa uploadam filmček?

ja ne vem

če je manjši od 20 MB mi ga pošlji na e-mail david.bergant@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!