Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

ne podperam in ne obsojam nobenga...to je njihova stvar..jest sm sam izrazil svoje mnenje..ki pa ga kot sm opazil SymRu opazno zbija,ter osebno žali mene..no,pa pojasni kdaj je on to uporabljal,kot sm opazil da sta z jurijem zelo dobra prijatelja očitno...no pa mi ti povej,bom bolj razgledan

SymRu, kako lahko zbijaš Taurusovo mnenje. Jaz ga podperam. Pa da si prijatelj z Jurijem? Kako moreš?

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, kako lahko zbijaš Taurusovo mnenje. Jaz ga podperam. Pa da si prijatelj z Jurijem? Kako moreš?

Jaz ga skušam samo obvarovati, da ne bo postal predsodkar in čredna živalica :)

ampak, kdo sem jaz, da bom koga varoval? :o še sebe ne morem...

Hočem rečt - kr rata mi ;)

PS: jaz pa J ... stara kamerata ... ko nama zmanka dnara, pa v gostilni kaževa otepače za literco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne podperam in ne obsojam nobenga...to je njihova stvar..jest sm sam izrazil svoje mnenje..ki pa ga kot sm opazil SymRu opazno zbija,ter osebno žali mene..no,pa pojasni kdaj je on to uporabljal,kot sm opazil da sta z jurijem zelo dobra prijatelja očitno...no pa mi ti povej,bom bolj razgledan

Ej, ne žalim te. tisto zgleda drgač (pri meni). Pač debata je padla na tak neumen nivo, ko vsi vse vedo -da je un med službenim časom ziher manjkal na sejah zato, da je tešil svoje nečloveške nagone, pa miljardne zneske je nabijal z internetom pa mobitelom, pa v bistvu je pri tem uporabljal naše telefone, krade nam, da se hodi napajat k nebeškemu vodnjaku, polnem sočivja mladih devic.. .

Mislim - o čem mi to debatiramo.

Taurus - sori, če sem malo bol ošter. Ampak res mi gre na jetra, ko ljudje tako radi posplošujejo/mo, ko je vse kar naenkrat jasno, samo da Požar napiše, pa je že vse res.

PIsmo - dej mal premisl, preden butneš neko tako neumno izjavo na račun nekoga, ki so si ga pač Požar in podobni "privoščili" iz kakršnihkoli vzgibov že. Probaj se dokopati do resnice -r azne, če te res ne zanima, pa rad malo tuliš v skupinski rog, samo da si ohladiš dušo, zdelano od vsakdana.

eh, ne da se mi več. rpeveč se razburim, pol pa mi nivo sladkorja trpi. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če je pa politik zaradi svojih avanturic resneje zanemarjal svoje delo in bi moral zato leteti iz službe, je pa drugo. Ampak v to pa res globoko dvomim. Deep doubt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če je pa politik zaradi svojih avanturic resneje zanemarjal svoje delo in bi moral zato leteti iz službe, je pa drugo. Ampak v to pa res globoko dvomim. Deep doubt :)

true. dokler se stvari ne ticejo sluzbe je4 pa to cisto njegova osebna stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam, da so moderatorji na tem forumu zelo liberalni v smislu spolnih praks politikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam, da so moderatorji na tem forumu zelo liberalni v smislu spolnih praks politikov.

...iz enega političnega bloka... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty pa jest sva lihkar prišla iz term Olimia in podperava vse. :)

p.s.

V savni je blo fino. Je blo kar neki Jurijev. :OK:

:blush:

:doze:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav Požar vso zgodbo gradi na tem, da je Juri telefonaril za sex preko službenega mobitela. Objavil je tudi številko. Tu me nekaj bega. Namreč Jurijeva službena številka, ki jo imam jaz in na katero se oglaša je že nekaj let 041/707.... V Slovenskih novicah je bila objavljena povsem druga številka. Številke z 041/707... začetnicami imajo še nekateri poslanci, ki so v DZ že od prejšnjih mandatov. Da ne bo na koncu Požarju padel temelj zgodbe :slap:

Sicer pa glasovalci na anketi www.minestra.net podpirajo Jurija. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številke z 041/707... začetnicami imajo še nekateri poslanci, ki so v DZ že od prejšnjih mandatov. Da ne bo na koncu Požarju padel temelj zgodbe  :slap:

:yes: :yes: :yes:

p.s.

Polžy, da te ne bo vznesenost izdala.... ;) ;) ;) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem pa četata po telefonu...sej ne vem kaj je huje a če človek swinga...al če mineštro bere.....bože nedaj, da dela oboje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej res. Mineštra je rak rana na kulturni podstati slovenskega naroda  :slap:

gnojni tur na bistvu slovenskega novinarstva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj si pa ti....(nikogar ne poznam, ki bi sploh vedel za mineštro)...slovenski narod....?

Saj, tale Mineštra dramatično znižuje standarde v naši družbi, o meni pa raje sploh ne bi govoril. Mineštra je mozolj, ki ga je treba iztisniti. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Požar v današnjem Bulvarju razpreda, da je Juri edini poslanec ZLSD, ki je podpisal izjavo, da službenega mobitela ne bo uporabljal za privatne namene in zato ne plačuje bonitete. Če je to res in če je tisto res bil tudi Jurijev službeni mobitel, pa se je poslanec, vsaj kar se mene tiče, znašel v hudem zosu. To je potem davčna utaja. Majhna sicer ampak tukaj moramo imeti ničelno toleranco, če želimo, da se bo dale družba enkrat spremenila na bolje. Ko davčni utajevalci in lopovi ne bodo več narodni heroji. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bral in sm tud jest mnenja da če je podpisal da ga je treba zašit... enkrat je treba nardit red...)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina sej sm že zadnjič izražal pomisleke nad tišino v medijih)))) V razvitih demokracijah bi razglabljali o morali poslanca ne pa o rumenosti tiska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Sploh pa tole ne paše v temo "Kr neki" ampak v temo "politiziranje"... Prosim moderatorje če to uredijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm tko: glih tko je on človk kot vsi ostali, in tut on ma pač potrebe. Za to ga ne obsojam in ga zagovarjam v tem smislu, da je to bil grob poseg v njegovo zasebno življenje.

Edino za kar bi moral pa odgovarjat je pa to, da se je kurbal na stroške davkoplačevalcev in v službenem času :BUA:

Pa babo mau za ušesa potegnt ker mu očitno ne streže tko kot bi dobra žena morala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!