Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

mene pa zanima če ima kdo mogoče za prodat original lonec od xt-jke ali pa original celoten izpušni sistem??? :rolleyes:

ja menjam za neoriginal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ima kdo mogoče za prodat original lonec od xt-jke ali pa original celoten izpušni sistem??? :rolleyes:

ja lahko ti prodam cev motor ali pa menjam izpušni sistem za neoriginalnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko ti prodam cev motor ali pa menjam izpušni sistem za neoriginalnega...

Hah :D Js tud menjam svoj original izpuh za kakega leovicija po možnosti ja :D ko bi le kdo menjal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjati moram zadnjo gumo ker sem jo predrl. kero gumo mi priporočate in kje bi mi to zamenjal. sem iz ljubljane mam xt 125 x 130/70-17 je pa šlauflos

Popravljeno . Popravil special749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjati moram zadnjo gumo ker sem jo predrl. kero gumo mi priporočate in kje bi mi to zamenjal. sem iz ljubljane mam xt 125 x 130/70-17 je pa šlauflos

Pel k vulkanizerju pa naj ti šlauf zaflika. Js sm na endurci tud predru pa mi je šlauf zafliku pa je blo ok. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pel k vulkanizerju pa naj ti šlauf zaflika. Js sm na endurci tud predru pa mi je šlauf zafliku pa je blo ok. ;)

nima slaufa, feltna ma spice ps sploh ne vem kako dihta na spicah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima slaufa, feltna ma spice ps sploh ne vem kako dihta na spicah

ja pol pa kup šlauf pa bo problem rešen :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je lahko kaj narobe ce se vozis brez lonca(razen z policijo in sosedi)?

bobniči ti bojo poknali XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

am mam en blem mam Yamaho XT125X pa sm pred kratkim ugotoviu da sm se ceu cajt z 0 oljem vozu. dans sm ga naliu ceu liter. ka mislte da se je kej zjebal u menjalniku itd... ???? oziroma kolko prostora (volumna) za olje je sploh v menjalniku? sicr mi nč ne ruži ali pa kaj podobnega samo prva brzina je v višjih obratih malce "glasnejša" od ostalih. mam pa nekaj čez 10 000 km prevoženih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... tolko skrbi kot si ti mel za njega tolko bo tvoj moped mel zdaj za tebe

olje je za to da ti podmazuje, in če ne podmazuje si lahka sam predstavljaš kaj bo vse vtrgalo nekega dneva. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor se je kupil rabljen in po zagotovilih prejšnega lastnika je mel narjen servis ipd ipd...pol pa tole pač ugotovim :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Mene na moji xt-jki elektronski vžig zjbava, tudi po 10x noče, nato pa na kurbl in vžge takoj. in ko motor stoji kar na lepem crkne, čeprav je lepo ogret in vse. Je imel kdo podobne težave? Sicer pa, gre tako ali tako na servis (garancija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene na moji xt-jki elektronski vžig zjbava, tudi po 10x noče, nato pa na kurbl in vžge takoj. in ko motor stoji kar na lepem crkne, čeprav je lepo ogret in vse. Je imel kdo podobne težave? Sicer pa, gre tako ali tako na servis (garancija)

Možno da je akumulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene na moji xt-jki elektronski vžig zjbava, tudi po 10x noče, nato pa na kurbl in vžge takoj. in ko motor stoji kar na lepem crkne, čeprav je lepo ogret in vse. Je imel kdo podobne težave? Sicer pa, gre tako ali tako na servis (garancija)

to je pa pomoje bolezn telih xt jk k men je tud mau vžig zajebavu, morš se navadt kuko tipko prtisneš pa kolk cajta jo morš držat pa vedt morš kdaj morš zaug dat to je pa to po občutku.,crkavu pa mi ni nč ko je biv ogret samo takrt ko je laufov pod 1000rpm pa če sm na hitr gas do konca naviv mi ga je zamoril pa je crknu pol.( tud če je biv ogret)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!