Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

WD ne bo izhlapel. Razmascevalec izhlapi (zelena piksna od loctita). ----> preizkuseno :grim . Posprical sem pa je še zmer mastna od wd-ja.

:topic: Business dictionary sucks

Potem pa pošlataj te svoje tečaje, ki si jih z WD-jem eno leto nazaj namazal, če so še kaj mastni. Močno dvomim.

Sploh ne veš, kaj govoriš- a tudi to zanikaš, da tista definicija z Business dictionary ne drži?! :headbang:

Ti kar "maži" svojo verigo z WD-40. Drugim, ki pa nimajo izkušenj in ne vedo kako se to dela, pa prosim le predlagaj kakšen Motul Chain lube.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrži praktično nič časa pa še umazanijo ti popa zravn

umazanija se popa pa tud na motulov ketnsprej

sem vse spucu pa namazu ketno

pol sem šu pa 10km po makadamu pa je bla spet suha :wacko:

a je kaj narobe da z nafto spucaš ketno???

js pr yamahi sem jo velikrat kar z nafto :whistle:

pr temu motorju k ga mam zdele sm pa rajš razmaščevalec kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umazanija se popa pa tud na motulov ketnsprej

sem vse spucu pa namazu ketno

pol sem šu pa 10km po makadamu pa je bla spet suha :wacko:

a je kaj narobe da z nafto spucaš ketno???

js pr yamahi sem jo velikrat kar z nafto :whistle:

pr temu motorju k ga mam zdele sm pa rajš razmaščevalec kupu

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablalba.......... tudi to zanikaš, da tista definicija z Business dictionary ne drži?! ..........blablablablablabla

Ti ko kej barvas, prej razmastis z wd? :lol1:

Ja s casom zgine, se obrab tko k vsak sprej....what ever.....je pa namenjen in natrejen kot mazivo ne pa da bos ti neki razmastiv de bos pol limu al barvu al ne vem kaj.

:topic: poscijem se na ta Business dictionar (pa ne gnjav me vec s tem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed ma kitajsko kroso 125, pa ketno spuca v benzu pol pa jo cez noc namoc v olje k je mal razrecn z bencinom.

Kaj pravte.

Jaz ti pravm to, da tale tema ni namenjena ketnam - za to imaš posebno temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti pravm to, da tale tema ni namenjena ketnam - za to imaš posebno temo.

:topic: tnx za opombo.

Zanima me kere gume dajete na xt. Zdej mam originalne. Nekje sm zasledu neki dni nazaj da dajejo od koninetala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: tnx za opombo.

Zanima me kere gume dajete na xt. Zdej mam originalne. Nekje sm zasledu neki dni nazaj da dajejo od koninetala.

Continental dela ContiTwist SM pa SM Sport, bolj se priporoča Sport, sem jih tud jest meu(ampak ne na takmu jajcu k ga maš ti) pa zlo dobr limajo, do tačke brez problema pobira jih pa kor nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se jih dobi v kaki trgivini ali pri uvozniku

continetal

Kupi jih pri uvozniku, men jih je zrihtov tok pocen da so drugi lohka samo gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pa si dal za tote gume ,ker si jih morem nujno nabavit

hvala

Jst sm dau 60€za obe, kar je daleč najceneje kt jih lohka dubiš. Sam men je dau res ful popusta ker drgač je cena okol 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ma mogoče kdo mogoče Akrapoviča gor?? in kako se kaj obnese?? :D

škoda keša za akrapoviča na 125 jst mam leovincija pa je čist kul an pa akrapovič nalepko sm gor dau :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda keša za akrapoviča na 125 jst mam leovincija pa je čist kul an pa akrapovič nalepko sm gor dau :naughty: :naughty:

kolk te je pa pršu leovici??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk te je pa pršu leovici??

ja nov je okrog 300€ jst sm pa dau 200€ k mi ga je en frend mal rablenga prodov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nov je okrog 300€ jst sm pa dau 200€ k mi ga je en frend mal rablenga prodov.

aha...ja sej če bi sedaj naročil akrapoviča bi me prišel tudi 300€ preko tomosa...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...ja sej če bi sedaj naročil akrapoviča bi me prišel tudi 300€ preko tomosa... :D

ja sam akrapovč od tomosa ne paše na xt ja bi mogu krivine prilagodit drgač sm pa jst tud mislu akrapoviča kupt ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam akrapovč od tomosa ne paše na xt ja bi mogu krivine prilagodit drgač sm pa jst tud mislu akrapoviča kupt ja.

ja pa sej yamaha pa tomos imata isto mašino in "gištel"...tako da pomoje nebi bilo težav..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam akrapovč od tomosa ne paše na xt ja bi mogu krivine prilagodit drgač sm pa jst tud mislu akrapoviča kupt ja.

saj imata tomos pa yamaha isto mašino in "gištel"..tako da pomoje nebi smelo biti veliko težav..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sej yamaha pa tomos imata isto mašino in "gištel"...tako da pomoje nebi bilo težav.. :D

ti pa si bedak :headbang: geštel nimata isti (poglej krivino od gianellija pa od akrapoviča pa boš vidu razliko) mal pobrskej nazaj k sm že jst sprašvov folk če bi pasov gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!