Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

pa full gre lh tomos sam 90km/h yamaha pa 125km/h

t o m o s- tovarna odpadlih materialou!

Tomos še zmer pusti tole Yamaho zad tak v pospeških kot končni. Pa magari tebi piše 130 na števcu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos še zmer pusti tole Yamaho zad tak v pospeških kot končni. Pa magari tebi piše 130 na števcu :rolleyes:

pust ga no če misli da je xt raketa proti tomosu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamahin (xt 125x) števc (PREVERJENO) kaže preveč, z frendo sma se pelala vštric, pa je njemu kazalo 117 meni pa neka cez 95 ;)

Pa še davč zada pusti tomos yamaho ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprjazente se da je tomos beda.

ma bedna sta oba... sam fora je da če se gleda SUPERMOTO je tomos 100% boljša izbira :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem. Tomosi so bli vedno krjole in vedno bojo...

fora je le da tomos SM sploh ni tomos ampak ga pr tomosu sam sestavjo pa dajo svojo nalepko gor... itak je velika večina delov iz drugih podjetji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem. Tomosi so bli vedno krjole in vedno bojo...

matr si prizadet, nategni rajs svojo xt-jko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je prišo zdejle en gledat mojega Tomosakija.. pa pravm kaj pa kej gledata, te Xt-jke tud kej? Pa je reku eh.. tisto tak ceneno zgleda da brezveze, nemorm gledat sploh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je prišo zdejle en gledat mojega Tomosakija.. pa pravm kaj pa kej gledata, te Xt-jke tud kej? Pa je reku eh.. tisto tak ceneno zgleda da brezveze, nemorm gledat sploh :D

Pr men je bil pa en k kupuje xt, pa sem ga vprasu ce tomose tut kej gleda, pa je reku, da če bi hotu krjolo kupt bi jo sow ponj v kmetijsko zadrugo.....

Popravljeno . Popravil special749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je bil pa en k kupuje xt, pa sem ga vprasu ce tomose tut kej gleda, pa je reku, da če bi hotu krjolo kupt bi jo sow ponj v kmetijsko zadrugo.....

pač še en tak :headbang: kot ti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A MOGOČE WESTE KOLIKO STANE NOWA YAMAHA???? .. ENDURO 125 .. GLIH WČERAJ SEM BRSKAL NA NETU . PA SO JO LE TESTIRAL , CENE PA NE KAŽE :blush: A MOGOČE ZNA KDO CENO??? :kva2: l.P

post-21686-1224091436_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A MOGOČE WESTE KOLIKO STANE NOWA YAMAHA???? .. ENDURO 125 .. GLIH WČERAJ SEM BRSKAL NA NETU . PA SO JO LE TESTIRAL , CENE PA NE KAŽE :blush: A MOGOČE ZNA KDO CENO??? :kva2: l.P

lol zka je pomembna slika tu? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!