Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

LP....mene pa zanima...a je možno da ku sm dau pokrou iz filtra dol...da je motor biu močnejši?

pa...zakaj mi auspuh daje zadne čase zelo čuden zvok?...bol globok glas ima in glasnejši je

...se opravičujem za zelo neumesno izjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih me je poln tank na OMV (100) prišo 8,5 € ... dans sm pa tanko za 11 €

torej občutno več pije zej

:lol1: to pomeni da se je bencin podražil, in ne da ti več žre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Če bi meni porablo 4l/100km bi bil toook vesel :D Tko de nč ne jočte dokler sam tok porabi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. a kdo ve kva je to narobe k sem prevozu 1000 km mi na števcu ko dam kontakt skoz piše OIL pa spodi utripa InSP, ko pa se pelem ene 10 metrov pa pol navadn dela.

http://www.youtube.com/watch?v=xfFcWRV8gA4

evo pa še link k sm posnev sam mal bol slabo se vid.

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. a kdo ve kva je to narobe k sem prevozu 1000 km do prvega servisa mi na števcu ko dam kontakt skoz piše OIL pa spodi utripa InSP, ko pa se pelem ene 10 metrov pa pol navadn dela.

http://www.youtube.com/watch?v=xfFcWRV8gA4

evo pa še link k sm posnev sam mal bol slabo se vid.

Skor verjetno da je neki z oljem. Mogoč v mašini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to se mi zdej dogaja po prvem servisu na servis sm šu k sm prevozu 900km pol pa mi je do 1000km vse normaln delal zdej pa tole.

sm mal u navodilih za uporabo pogledov pa sam tole piše:

phot0007.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja finta, da se to odpravi. oz. ti števec zresetirajo na servisu, ko je servis opravljen...če si seveda servisiral an pooblaščenem. pr men v avtu je tako, da ko je ugasnen tiščiš tipko za resetiranje dnevnih kilometrov in daš kontakt (medtem še vedno tiščiš tipko) pa se ta insp zresetira in se spet pokaže, ko je potreben naslednji servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja finta, da se to odpravi. oz. ti števec zresetirajo na servisu, ko je servis opravljen...če si seveda servisiral an pooblaščenem. pr men v avtu je tako, da ko je ugasnen tiščiš tipko za resetiranje dnevnih kilometrov in daš kontakt (medtem še vedno tiščiš tipko) pa se ta insp zresetira in se spet pokaže, ko je potreben naslednji servis...

Hvala, zdej pa dela k urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mene pa zanima če je kdo dau na yamaho xt športn filtr pa kuko ga je zmontirov gor k ma ta air box.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
lp mene pa zanima če je kdo dau na yamaho xt športn filtr pa kuko ga je zmontirov gor k ma ta air box.

ei ne splača se ti gor dajat športnih filtrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
obstaja finta, da se to odpravi. oz. ti števec zresetirajo na servisu, ko je servis opravljen...če si seveda servisiral an pooblaščenem. pr men v avtu je tako, da ko je ugasnen tiščiš tipko za resetiranje dnevnih kilometrov in daš kontakt (medtem še vedno tiščiš tipko) pa se ta insp zresetira in se spet pokaže, ko je potreben naslednji servis...

s tem da to pri novejših modelih ne funkcionira več na žalost... je treba poj na računalnik prklopt pa resetirat... govorim za avto... astra 06

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kontaktirej najbližjo trgovino z moto opremo... če majo kej enduro programa majo tud krmila. če pa nimajo ti bojo pa povedal kje dobit. cena je nekje 50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za info, sem spremenil iz endr v mtrd in zdej dela odlično!!

Ena prošnja, kako pa se zamenja z endur v motard?

Najlepša hvala za odogovor.

Yamasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem yamho xt 125x :naughty: , pa me zanima kje bi lahko dobil malo bolj spodoben izpuh, in power kit.

Izpuh si lahk sam doma nardis, power kit se pa da tut dobit sam ti ne hasne kaj, kupo bi mocnejsi motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!