Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

mal pa ze vozmo ja... :)

Prsu je cajt k bo treba gume menjat. Je ze kdo menjal ? Za kere ste se odlocl ? Ste menjal samo zadnjo al kr obe ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jas sem nekaj gledal. metzeler lasertech sem gledal pa se mi je dopadlo samo je komaj konec aprila na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jas sem nekaj gledal. metzeler lasertech sem gledal pa se mi je dopadlo samo je komaj konec aprila na voljo.

super gume. sam sem jih mel montirane na xt-ju in sem bil bolj zadovoljen kot z original pirellikami.

kolko bos dal za gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh gledal sem za 70 al 80. ker to so tiste malo slabše za hitrost do 140 na uro. pa itak je vseeno ker gre 94 po homologaciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak model iz koroške k ma tti motor??????????????

en iz gimnazije (3 letnik)

a ti se ne furas kai? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en iz gimnazije (3 letnik)

a ti se ne furas kai? :P

valda skos se furam sam tbe ni keh danc pa včera sm te vido ko si se vozo sam sm mev popovdan pouk!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda skos se furam sam tbe ni keh danc pa včera sm te vido ko si se vozo sam sm mev popovdan pouk!!!!!!!!

Lp,

kera šola, letnik???

kak motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavboj govedorejec, trenutni status pa čistilec hlevskega gnoja..........kaj hudič ja važno kam hodi, imaš PM, imaš MSN pa se tam zmeni, to niso zmenkarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ni če se enkrat to nardi, sam ko en vpraša rata cela veriga, in potem imamo takoj 1 stran nabijanja...sej bo roky pobrisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera smer, ker letnik???

Še en s Srednje šole Ravne :worship: Se še ne poznamo te pa butnem k te bom vido zravn motorja pa rečemo kero :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavboj govedorejec, trenutni status pa čistilec hlevskega gnoja..........kaj hudič ja važno kam hodi, imaš PM, imaš MSN pa se tam zmeni, to niso zmenkarije

ej miha7 a nisi vido ka je k0ci napiso :topic: hehe :) ... bomo kregani :)

aja...drugače pa kot kaže se nas bo tut 125karjev kar nekaj nabralo tu v okolici SGja, Ravn oz. koroška :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali ima kdo namen kupiti yamaho xt 125x? Sam jo namreč prodajam. Je letnik 2007 in ima okoli 6500 km. Je brez prask in res kot nova. Ali morda poznate koga ki odkupuje motorje?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pondelk sm u Velenjo vido eno yamahico z Arrow auspuho, mela je podobn zvok ko moj Akrapovič, mal tiše, ampak ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

mam eno uprašanje. Zanima me če yamaha xt125x res nima števca za gorivo (razen tista lučka za rezervo) al sm sam jst tak idiot da ga ne najdem?????????????????????

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak model iz koroške k ma tti motor??????????????

Moj sošolc jo je dobil pred kakima dvema tednoma. Iz dravograda, hodi na texas, prvi letnik računalniške, je lepša kot pa tvoja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pondelk sm u Velenjo vido eno yamahico z Arrow auspuho, mela je podobn zvok ko moj Akrapovič, mal tiše, ampak ql :OK:

Ne res nima števca, ne XT mali in veliki in ne DT mali in veliki. Pri XT se ti lepo lučka prižge in še vedno lahko našibaš kakšnih 20km. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!