Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

matr če dajo cevi okol 80% moči lonc pa 20% se bo valda poznal če jih boš krivil. Kr pejt na akrapovičevo stran pa boš vidu kolk dajo na linijo izpušne cevi. Tist za dvotaknike je pa resonanca, ki je pa 4t nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr če dajo cevi okol 80% moči lonc pa 20% se bo valda poznal če jih boš krivil. Kr pejt na akrapovičevo stran pa boš vidu kolk dajo na linijo izpušne cevi. Tist za dvotaknike je pa resonanca, ki je pa 4t nimajo.

Oh.... bom raj tih. Ti me kr uči od mašin ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr če dajo cevi okol 80% moči lonc pa 20% se bo valda poznal če jih boš krivil. Kr pejt na akrapovičevo stran pa boš vidu kolk dajo na linijo izpušne cevi. Tist za dvotaknike je pa resonanca, ki je pa 4t nimajo.

se pravi motor brez izpuha ima moč 0KM :?

zakon, bom zdaj kupil frčaka brez mašine, gor dal samo izpuh (frčo bo brez mašine) od MV aguste f4 in bom imel 200KM frčaka :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi motor brez izpuha ima moč 0KM :?

zakon, bom zdaj kupil frčaka brez mašine, gor dal samo izpuh (frčo bo brez mašine) od MV aguste f4 in bom imel 200KM frčaka :kva2:

Mislu je 100% od moči katere da avspuh( 80% da krivina 20% pa končnik) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, sej dobr veš kaj je mislu. od moči ki ti jo auspugh da da tolk pa tolk krivine, tolk pa tolk dušilc..

edit: no me je že #21 prehitu..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne sj bom raj tih... Dej fingi brez zamere nimam te kle namen učit o motorjih. Kar se krivljenja-spreminjanja krivine tiče raj zaključmo nj se usak sam odloč a je to ql al ne verjetno ni lih easy deu. Pa brez zamere usm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, bol da zaključmo ja. Bo že vsak presodu. :beer2:

Ja jst tut predlagam da se ta tema zaklene ker itak tema o yamahi xt že obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prit poleti enkrat sm na Golico, grema po tistmu klancui navzdol, bos vido kk lepo zgleda ko gre kazalc z tja cez stevilke ----AbNormaln (neki me fuka citat uglavnem)

Tale je močna to je še iz časov 4rk. Aja sicer nevem za tomosa samo yamaha nima cagarjev. Dejta raj probat po kaki avtocesti ravnina pa to tm se to mal da vidt ne pa navzdol LOL :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnem, na avtocesti mam rekord 115, za kombijem :) In ja, tomos ma obična cajgere :)

Aja ups nism vedu drugač pa gre men yamaha po ravnini največ 110 pa vse originališen, s tem da ni supermoto, za navzdol bi se pa dal debatirat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede totih hitrosti. jas pa BOGA sma šla na furo pa tam po mariborski obvoznici se plejema tak pa puni gas pa dol sklonjena pa je meni kazalo 120 njemu pa 124. samo je pa res da je to po števcu. xt tak laže iz 45 na 55 kar skoči. to je namensko tak nareto. da kao ne divjaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede totih hitrosti. jas pa BOGA sma šla na furo pa tam po mariborski obvoznici se plejema tak pa puni gas pa dol sklonjena pa je meni kazalo 120 njemu pa 124. samo je pa res da je to po števcu. xt tak laže iz 45 na 55 kar skoči. to je namensko tak nareto. da kao ne divjaš

no pri tomosu je to drugač.. kaže premal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ke te vem če res za yamaho tak piše da njaveč 95 gre. takda pomoje ni to nič narobe če tomos ne pride čez 110. pač mlinček ni dovol močn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ajde pridi da te vidim. Js tak števca originalnega ne gledam sploh :whistle: Bicikl števc ftw. Mislim pa da ma xt isti števc kot dt50x. Pri dt-ji kaže tud do 20 preveč, preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš bi blo, da eden GPS gor na balanco montira pa bomo točno vidl kolk res gre.

Drugače pa mene prov BK za tole končno hitrost. Gre kolkr gre, pa konc.

Če lahko prehitevam avtamobile pa kamione po magistralkah gre čist dost hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš bi blo, da eden GPS gor na balanco montira pa bomo točno vidl kolk res gre.

Drugače pa mene prov BK za tole končno hitrost. Gre kolkr gre, pa konc.

Če lahko prehitevam avtamobile pa kamione po magistralkah gre čist dost hitro.

Jaz, avtbusov ki grejo 100 ne morm prehitev, če vozim za kerim mi še uidejo.. :headbang: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, avtbusov ki grejo 100 ne morm prehitev, če vozim za kerim mi še uidejo.. :headbang: :closedeyes:

Ja jaz takih težav nimam.

Smešno je bilo samo enkrat, ko sem vozil proti Ljubljani iz Kranja. Približeval sem se kamionu, na števcu 125, začnem prehitevat, me pa samo nazaj potegne na 110. Sem se kar malo bedno počutil.

Pač je to supermoto, ni neka aerodinamična raketa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, js na navadni cesti NIKOLI ne pridem na 100 po števcu.. razen takrat ENKRAT na avtocesti. Potem ko me je enkrat začel tovornjak na avtocesti prehitevat z onima dvema dolgima prikolicama, pa ne grem na avtocesto več sploh. Nevem, ti maš zgleda raketo od Tomosa.. Men ne gre tolk, frendu tud ne..mah nevem :whistle: Zato pa jamram zarad končne, ker niti enga jebenega tovornjaka ne morem prehitet, na starih cestah se najdejo busi k me grejo prehitevat in je res svašta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, js na navadni cesti NIKOLI ne pridem na 100 po števcu.. razen takrat ENKRAT na avtocesti. Potem ko me je enkrat začel tovornjak na avtocesti prehitevat z onima dvema dolgima prikolicama, pa ne grem na avtocesto več sploh. Nevem, ti maš zgleda raketo od Tomosa.. Men ne gre tolk, frendu tud ne..mah nevem :whistle: Zato pa jamram zarad končne, ker niti enga jebenega tovornjaka ne morem prehitet, na starih cestah se najdejo busi k me grejo prehitevat in je res svašta.

Zgleda da gre malenkost bolj.

Če gre šlepar 100 ga na ravnem lahko prehitim dokaj hitro, brez kakšnih večjih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ne morem prehitet, ni šans. Mi boš dal ti enkrat tvojega za en krog :whistle:

Bova zamenjala motorje za en krog.

Pa da vidimo, če je res razlika v moči, ali pa je vse to le v naših glavah :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk maš pa ti zobnike? Ziher tolk k v knjigici piše? Ker sma se enkrat menla pa sma pogruntala da maš drugačn zadnji zobnik.. :) Se ti lub preštet zobe? Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde pridi da te vidim. Js tak števca originalnega ne gledam sploh :whistle: Bicikl števc ftw. Mislim pa da ma xt isti števc kot dt50x. Pri dt-ji kaže tud do 20 preveč, preverjeno.

ko bo lepo vreme se lišimo oziroma spomladi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!