Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

mene pa zanima če je potrebno kaj ketnco prilagodit("naštelat") če dwigneš zadni konec motorja??... :D

mah jst jo nč nism prilagajov sam tko glej da bo mela prbližn 2 cm hoda gor in dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst jo nč nism prilagajov sam tko glej da bo mela prbližn 2 cm hoda gor in dol :OK:

Jah ce ima veliko Hoda jo pac postimaj. Tu ni receno ce dvigne moras stelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic ne rabiš delat,meni je edino neke začelo škripat ko sn se pelo nad 70 km/h pol pa sn jo z WD-40 našprico pa je takoj nehalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic ne rabiš delat,meni je edino neke začelo škripat ko sn se pelo nad 70 km/h pol pa sn jo z WD-40 našprico pa je takoj nehalo

Ketno si z WD-40 našpricu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jo marsikdo.. pa tudi čistijo o z tem.. čeprav naj bi bilo slabo...vsaj eni tako pravijo, spet drugi pa da je ful vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pravijo da je slabo za gumice..

Dejansko je slabo za tesnila, nekateri s tako verigo naredijo le še 50km. Nobeden ne priporoča špricanje z WD-40, mnogi pa to resno odsvetujejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko je slabo za tesnila, nekateri s tako verigo naredijo le še 50km. Nobeden ne priporoča špricanje z WD-40, mnogi pa to resno odsvetujejo!

Tako je, najbols je ketn spray, noben WD 40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko je slabo za tesnila, nekateri s tako verigo naredijo le še 50km. Nobeden ne priporoča špricanje z WD-40, mnogi pa to resno odsvetujejo!

:lol1: dej ne govor če nisi sprobov

jest sm ketno špricov z WD-40 (Castrolov) pa sm naredu 20k km z njo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: dej ne govor če nisi sprobov

jest sm ketno špricov z WD-40 (Castrolov) pa sm naredu 20k km z njo

js sm mel tut castrolov WDP, zdej mam motulovga, ker mi mn po hlacah sprica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mel tut castrolov WDP, zdej mam motulovga, ker mi mn po hlacah sprica

WD-40 raztopi mascobo tako da si se ti prakticno s suho ketno peljal 20.000km, kar je prakticno nemogoce. Razen ce je tale yamahca res tak jajc da nezmore poct ketne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je na Tomosu zdržala enih 7k km... orng teranja, burnoute pa tak... brez kakršnegakol mazanja.. pol je bla pa za ene 4 pa pol člene daljša kot nova :D Novo sem pa potem mazal hehe, da nebi zobnikov novih zjebal spet hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WD-40 raztopi mascobo tako da si se ti prakticno s suho ketno peljal 20.000km, kar je prakticno nemogoce. Razen ce je tale yamahca res tak jajc da nezmore poct ketne.

tale yamahca res nima nobene moči

sam kašenmu talentu bi pa jo ratalo utrgat pomoje

če se pa normalno furaš je pa ne morš utrgat kar tako čeprov je suha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale yamahca res nima nobene moči

sam kašenmu talentu bi pa jo ratalo utrgat pomoje

če se pa normalno furaš je pa ne morš utrgat kar tako čeprov je suha

Jaz sem z WDjem čistli ketno pa ni bilo nič narobe. Seveda sem jo pa po tem namazal s ketn-sprejem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri mislijo da je wd razmascevalec :grrr . ketno pa se cist lepo maze z wd-jem, endino ne zdzi dolg na ketni

Zdrži praktično nič časa pa še umazanijo ti popa zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri mislijo da je wd razmascevalec :grrr . ketno pa se cist lepo maze z wd-jem, endino ne zdzi dolg na ketni

WD JE razmaščevalec!

In ko sem verigo (ki ni imela oringov) čistil z WD-jem in mazal z Motul chain lube, nisem imel nobenih problemov. Veriga je zdržala 30000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nism nč mazu, ko se je raztegnal tolk da ni blo več za šponat sm pač celi komplet novi kupo pa je blo vredi spet.. :D Mislim da me je ceneje prišlo kot če bi spreje kupoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wd podmazuje in ni razmascevalec.

dsc01808.jpg

(>desen klik na sliko > pokazi skiko)

Ne morem se strinjati. Treba je vedeti, kaj je definicija razmaščevanja.

Business dictionary pravi, da je razmaščevalec izdelek, ki topi vodi netopne snovi s trdih snovi.

Ali WD-40 topi kettenspray? Kakšne izkušnje imaš sam, ne vem. Vem pa, da je WD-40 topil še vsak kettenspray, ki sem ga uporabljal.

Ali je WD-40 razmaščevalec ali ni, se odloči sam in v primeru da ni, ustrezno negiraj moje mišljenje.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se strinjati. Treba je vedeti, kaj je definicija razmaščevanja.

Business dictionary pravi, da je razmaščevalec izdelek, ki topi vodi netopne snovi s trdih snovi.

Ali WD-40 topi kettenspray? Kakšne izkušnje imaš sam, ne vem. Vem pa, da je WD-40 topil še vsak kettenspray, ki sem ga uporabljal.

Ali je WD-40 razmaščevalec ali ni, se odloči sam in v primeru da ni, ustrezno negiraj moje mišljenje.

ja wd topi mascobo (beri mast, olje). je pa namenjen podmazovanju tecajev.....itd.(poglej na hrbtni strani).......ce ti skripajo vrata tecaje namazes z wd in je za pol leta dobr. ni namenjen podmazovanju ketne, ampak jo pa tun namaze za silo.

:topic: se pa poserjem na Business dictionary

Popravljeno . Popravil special749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja wd topi mascobo (beri mast, olje). je pa namenjen podmazovanju tecajev.....itd.(poglej na hrbtni strani).......ce ti skripajo vrata tecaje namazes z wd in je za pol leta dobr. ni namenjen podmazovanju ketne, ampak jo pa tun namaze za silo.

:topic: se pa poserjem na Business dictionary

No, tole tvoje sranje na enega največjih spletnih strokovnih slovarjev, marsikaj pove o tem, da greš z glavo skozi zid in gledaš samo naravnost.

Pošpricaj malo WD-ja po kakšni kovini in jo pusti nekaj dni na miru. WD bo razžrl morebitno svinjarijo, kovina pa ne bo ostala mastna, ker bo izhlapel. Ne uči krive vere prosim, s "podmazovanjem" ketne z WD-jem, ker s tem ogromno škodo vsem bralcem delaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!