Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

meni tudi olje pusca. Samo zaj se kr naprej vozim tak mam servis hitro zaj. Smo povejte ce je to kao serijaka napaka al je to moje maslo? Ker jaz cisto normalno vozim. Pol pa je kr mastno postalo naenkrat

ja to bo kr tvoje maslo jst sm se že sprijaznu da so vilice na xt ju pač fejk.

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je menjalnik urezal v drugi prestavi je mel neke čudne tresljaje pa sm ga pelu na servis ga je razstavu pa prav da je menjalnik cist fuč zdej pa že 4 tedne čakam da ga bojo popravli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk kilometrov'??????

Ajoj kaj smo kupili :worship: :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

jajca :wacko:

men menjalik res lepo teče brez zatikanja al pa da bi kej s prestave metov pa tud nč ne ropota k prestavlaš tm notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajca :wacko:

men menjalik res lepo teče brez zatikanja al pa da bi kej s prestave metov pa tud nč ne ropota k prestavlaš tm notr.

ja saj men je tut vse funkcioniralo samo v drugi so bli tresljaji ful močni ostalo vse vredi nč da bi se zatikal več k polovico prejšnje sezone sm tko zvozu drugač mam pa 23800 letnik o7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
a ma kdo mogoče probleme z ugašanjem ko je motor hladen(npr. motor vžgem in po parih kilometrih, ko se ustavim na križišču in ga dam v nulo ali pa stisnem sklopko mi motor ugasne - to dela dokler se ne ogreje)

pa še zelo slabo mi vžiga...včasih vžge takoj, včasih pa rabim 5 min:S

natanki 98-oktanski bencin. js ga tankam od agipa (ker je blis pumpa), na petrolovo 95 pa je tut mene mal jebal vzigat motor. ne vem v cem je fora, vazn je da deluje. bom pa tut sprobu 100-oktankega od omv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natanki 98-oktanski bencin. js ga tankam od agipa (ker je blis pumpa), na petrolovo 95 pa je tut mene mal jebal vzigat motor. ne vem v cem je fora, vazn je da deluje. bom pa tut sprobu 100-oktankega od omv.

jst skoz na petrolu 95 tankam, motor spolh še nikol ni druzga benza poskusu :lol: bom pa enkrat probu super 100 natankat.

a ja pa še to kolk kilometrov z enmu tankam nardite oziroma kolk mate kilometrov takrt k vm rezerva začen svetit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

a ja pa še to kolk kilometrov z enmu tankam nardite oziroma kolk mate kilometrov takrt k vm rezerva začen svetit

okol 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še zelo slabo mi vžiga...včasih vžge takoj, včasih pa rabim 5 min:S

to je tud mene hecalu :)

pol ko sem ga pa enkrat fajn prelaufu pol je pa skos lepo vžigov :D

zgleda da je biu preveč zamorjen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tud mene hecalu :)

pol ko sem ga pa enkrat fajn prelaufu pol je pa skos lepo vžigov :D

zgleda da je biu preveč zamorjen :whistle:

js ga skos tišim do konca skor do blokade včasih tut čist do blokade, tako da prelaufan je ziher sam vžiga pa še vedno ne! :(

ga bom pelu zdj na servis pa bomo vidli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga skos tišim do konca skor do blokade včasih tut čist do blokade, tako da prelaufan je ziher sam vžiga pa še vedno ne! :(

ga bom pelu zdj na servis pa bomo vidli :)

svečko zameni pr men je ful pomagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga skos tišim do konca skor do blokade včasih tut čist do blokade, tako da prelaufan je ziher sam vžiga pa še vedno ne! :(

ga bom pelu zdj na servis pa bomo vidli :)

pol pa zračni filter spuci..mogoče je preveč zamašen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

zanima me kje se kaj da dobit tk po solidni ceni rezervne dele za yamaho xt 125 x in sicer rabim računalnik (števec)

nokia-n95-8gb510-zrezana.jpg

Popravljeno . Popravil BAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

zanima me kje se kaj da dobit tk po solidni ceni rezervne dele za yamaho xt 125 x in sicer rabim računalnik (števec)

nokia-n95-8gb510-zrezana.jpg

evo to se mi je zgodilo iz neznanega razloga, vezje je uničeno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst skoz na petrolu 95 tankam, motor spolh še nikol ni druzga benza poskusu :lol: bom pa enkrat probu super 100 natankat.

a ja pa še to kolk kilometrov z enmu tankam nardite oziroma kolk mate kilometrov takrt k vm rezerva začen svetit

Jaz vedno tankam super 100 pa mam iste probleme. Zgleda da je res svečka...

Z enim tankom pa naredim najmanj 250 km. Jih je blo tudi že 280. Največ sem pa 10,8 l natankal noter :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima na kaj je biti treba pazljiv pri nakupu rabljenega. a z mašino ni problemov todi nad 30000 km. sprašujem pa zato ker nebom imel denarja za kaj novejšega.(motor si kupujem sam :closedeyes: :closedeyes: )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajam mojo xt jko kupi kdo

http://www.avto PIKA net/_MOTO/ad.asp?ID=2885846

mene pa zanima če bi mi mogoče lahko prodal original izpušni lonec od tvoje xt-jke ka vidim da imaš gor leovincija??.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi mi mogoče lahko prodal original izpušni lonec od tvoje xt-jke ka vidim da imaš gor leovincija??.. :rolleyes:

ma ne originalnga bom zravn motorja prodov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ima kdo mogoče za prodat original lonec od xt-jke ali pa original celoten izpušni sistem??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ima kdo mogoče za prodat original lonec od xt-jke ali pa original celoten izpušni sistem??? :rolleyes:

počaki 14 dni da jst motor prodam pa če ga gun nebo hotu vzet ga pol teb lohko prodam.

kolk € si pa prpravlen dat zanjga.

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počaki 14 dni da jst motor prodam pa če ga gun nebo hotu vzet ga pol teb lohko prodam.

kolk € si pa prpravlen dat zanjga.

dobro bom počaku..ja nwm..kolk bi pa ti hoteu met za njega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro bom počaku..ja nwm..kolk bi pa ti hoteu met za njega??

hmm ja nevem kolk pa bi ti največ dav :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počaki 14 dni da jst motor prodam pa če ga gun nebo hotu vzet ga pol teb lohko prodam.

kolk € si pa prpravlen dat zanjga.

no uredu...bom počaku..ja ka pa jst wem..kolk bi pa ti hotu met za njega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!