Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

Bom kar tu vprašal, kolega se je zagledal v

Suzuki GSX-1250 FA L0

kakšna je potršnja goriva

morebitne hibe...okvare

sevisi na koliko km....kakšen poseben poseg npr. nastavljanje ventilov?

lp

Hvala za korektne odgovore predvsem okrog porabe...odločitev bo ali ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba je ovisna od načina vožnje

čez naselje se lahko lahko pelješ 60 z 1. lahko pa tud z 6.

jaz prou uživam, ko poslušam, kako prede mašinca pri slabih 2.000 obratih pri 60 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdrav vsem Banditom :ninja:

Zanima me če ima kdo plastiko na desni strani , ki ima izgled kroma ( na levi je prek frgazerja).Če komu hodi viška. Drugače pa, kje bi se ta del nabavil ? Verjetno pri Odarju...

Ja , vem da je že pisano po tej temi , pa vseeno. Ta mesec ima Čarman akcijo -15%, za vzmeti Wilbers. Zanimajo me izkušnje z temi vzmetmi . Ali se splača investirat v to , ali ne. A se res toliko izboljšajo vozne lastnosti Bandita, .... ? Zadnje in sprednje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , vem da je že pisano po tej temi , pa vseeno. Ta mesec ima Čarman akcijo -15%, za vzmeti Wilbers. Zanimajo me izkušnje z temi vzmetmi . Ali se splača investirat v to , ali ne. A se res toliko izboljšajo vozne lastnosti Bandita, .... ? Zadnje in sprednje...

ne samo "yes" temvec "hell, yes!". sprememba v voznih lastnostih je ocitna in drasticna v pozitivno smer. eden boljsih nakupov za ta motor (spredaj progresivne vzmeti, zadaj nastavljiv amortizer). po spremembi ti bo jasno kje suzuki varcuje pri tem modelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obema hvala za odgovor. Ja v Panigazu sem že naročil kos in zelo blizu tega sm da zrihtam podvozje :grim .... sicer wilbersovo ampak po izkušnjah in pisanju ostalih sem že skoraj prepričan v to da investiram v ta strošek. Kakšno olje bom pa noter v vilce dal se bom pa verjetno kar pri Čarmanu odločil.

Ta motor vozim že dve leti in sm kar zadovoljen z njim. Res je, da so novejši "verjetno" boljši, sam na tem motorju se kar dobro počutim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

iz izkusenj ostalih naked litrasih,razlike v moci ne bos opazil,z ustreznim sportnim filtrom in drugim loncem,cca. 3KM vec,pri navoru pa je ze lepsi rezultat,cca. 10NM vec.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

 

Imam Bandita 1200 in mi motor neki dan pred zimo ni hotel več vžgat.

Zanima me, če ima kdo kakšno idejo kaj bi to lahko bilo?

Pogledal sem svečke in so bile mokre, tako da bencin dobijo, tudi iskra je bila na svečki, a motor tudi zagodrnja ne.

Ali je možno, da je kje kakšen senzor, ali karkoli, da bi preprečilo dovod zraka v vplinjač in s tem tudi vžig bencina?

 

Hvala za pomoč!


Martin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voda v benzu

To pa nisem pomislu. Lahko bi bil ta problem, ker nič ne da pokne motor. Hvala!

 

A si fotra Rafa že vprašal???

Sem ga prašal če je kej svečke menjal, pa prav da nikol:) Bomo že neki pogruntal.

 

zaganjač obrne?

Zaganjač obrača normalno. Sem priklopu tud na akumulator od avta, da je bl obračal, pa nič ne da od sebe.

Mogoče bi mogu bl z zauhom probat koj od začetka, pa filter za zrak bom pogledal, samo dvomim da zarad tega nebi nč.

Bom pa bencin stran dal, pa novga notr pa bomo vidl kaj bo.

 

Hvala!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa nisem pomislu. Lahko bi bil ta problem, ker nič ne da pokne motor. Hvala!

 

Sem ga prašal če je kej svečke menjal, pa prav da nikol:) Bomo že neki pogruntal.

 

Zaganjač obrača normalno. Sem priklopu tud na akumulator od avta, da je bl obračal, pa nič ne da od sebe.

Mogoče bi mogu bl z zauhom probat koj od začetka, pa filter za zrak bom pogledal, samo dvomim da zarad tega nebi nč.

Bom pa bencin stran dal, pa novga notr pa bomo vidl kaj bo.

 

Hvala!

 

Bencin v rezervoarju je dober, v fergazarjih pa zanič... na dnu vsakega imaš zlat vijak, s katerim spustiš bencin ven... naredi to na vseh štirih in bo vžgal iz prve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno de je krivo to, da nisi dal zavga, Lahko pa tud to kar je reku XXXL.

 

Vzemi svečke vn in jih dobro osuši-jst jih kr segrejem z brenerjem. Če pa niso bile še nikol menjane, jih pa kr menjaj,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se mogoče komu valja doma levi "deklc" mašine? Letnik 2001?

 

041/811863

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Kolebam med nakupom CBF 1000 ali banditom 1250s . vem, da vsak berač svojo malho hvali, pa vendar se obračam k lastnikom po nasvet.

Hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ne enga ne druzga. Sem pa vozu oba. Nekih presezkov ni ne pri enem ne pri drugem, gre pa voznost v prid banditu, tud cetrt litra vec mi je pasal. Vizuelno mam rajs bandita, kar se tice tezav bodo pa drugi povedal. Aja, mogoce poglej se kaksno CB 1300, precej bolj dovrsen stroj kot omenjena dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ne enga ne druzga. Sem pa vozu oba. Nekih presezkov ni ne pri enem ne pri drugem, gre pa voznost v prid banditu, tud cetrt litra vec mi je pasal. Vizuelno mam rajs bandita, kar se tice tezav bodo pa drugi povedal. Aja, mogoce poglej se kaksno CB 1300, precej bolj dovrsen stroj kot omenjena dva.

Za CB 1300 sem pa " prekretek".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kolebam med nakupom CBF 1000 ali banditom 1250s . vem, da vsak berač svojo malho hvali, pa vendar se obračam k lastnikom po nasvet.

Hvala 

 

Odvisno med katerimi verzijami zbiraš. Če zbiraš med CBF 1000 SA in Banditom potem je Suzuki boljši. Če ba gledaš "novo" CBF1000 FA pa je boljša Honda. Tistih nekaj dodatnih konjev se kar pozna, sam je pa mal dražja spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Potreboval bi stranske nosilce za kovčke. Sredinski kufer že imam in nosilce Givi.

Moram na kaj paziti ali so stranski in centralni nosilci načeloma vedno kompatibilni?

Kaj imate, kje ste kupili, kako velike stranske kufre uporabljate in kako ste zadovoljni?

Za vse informacije bom zelo hvaležen.

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav vsem.

 

Skratka Suzuki bandit GSF 1200,snel sem rezervar,ostale plastike prebarval zmontiral nazaj,naredil servis olje filter...in sedaj motor nenormalno trokira,cuka...ne zagrabi gasa.sprobal že vse možno.merilec dal na uplinjač vse ok,rezervar 2x sčistil v uplinjaču nobene smeti nič...a motor trokira dalje.Je mel kdo podoben problem oziroma, ve kdo približno kje bi lahko bil vzrok?Hvala vam že vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če si dobro nataknil vakuum cevko na pipici za gorivo.

 

@rulo-menjaj mehanika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej, da nisi slucajno stisnil cevke za dovod goriva. se hitro in rado zgodi.

 

povej se kateri letnik. model od K1 dalje ima tri stvari za prikljuciti pod tankom: glavna cev bencina, vakuumska cevka (obe na pipico) in elektriko za senzor stanja goriva v tanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik je 2004.na pipico,ki je prišraufana na tank gre sam cevka za benzin in ta na frgazer,nodene vakumcevke nisem videl:S

bom pa pogledal zdaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik je 2004.na pipico,ki je prišraufana na tank gre sam cevka za benzin in ta na frgazer,nodene vakumcevke nisem videl:S

bom pa pogledal zdaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!