Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

Kar se mene tiče, če ne bi bilo Louisa, HG in Polota (točno ta vrstni red), bi za kakršnokoli opremo pri nas plačal tudi do 40 % več. Zato samo upam, da se bo ena teh grdih globalistično-monopolističnih firm odločila odpreti filialo v Sloveniji.

IN kljub temu, da ste mnenja da je po netu kupovati bedasto, lahko rečem, da sem bil vedno zadovoljen tudi takrat, ko sem kupoval na tak način.

O slovenskih trgovcih z motoristično opremo pa raje nebi (odnos, strokovnost, cene itd), sem se že po cajtengah razpisal o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da sem nekaj bral v smislu prodaje bombardierjevih delezev rotaxa neki familiji ali konzorciju. tako da rotax ni vec v lasti bombardier-a.

Šlo je za notranje prerazporejanje znotraj koncerna. Vzrok so pa Steyr Puch tovarne v tvojem mestu bivanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

kot vsako leto:

trenutno se mi po prtlazniku rola 30 kosov gericke kataloga (v bistvu so 2x po 30, ker so tehniko in oblacila locili).

jutri ali v petek bom probal dobiti se louisove.

v petek popoldne lahko vse skupaj dostavim v MB.

anybody?

p.s.:

lahko jih tudi vec kot 30 privlecem. je se nekaj prostora v avtu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi mel!!!!!!! ampak se bojim da bom v petek v LJ, a mi lahko kdo od MB sekcije vzame? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tudi mel ... kdorkoli organizira zadevo (Ice?), a lahko na en komplet nalimaš moj avatar? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledeni če se bo kak paket za Ljubljano odpravil, vrži še enega za naju z Mašo.

ThanX Man!

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledeni če se bo kak paket za Ljubljano odpravil...

ThanX Man!

Zoolo

Ja, pol pa za LJ se en komplet za naju z Lucy! :photo:

THNX :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu me samo zanima kdo od podpohorske sekcije, miza maribor, je pripravljen teh 40 kg papirja prevzeti. kako to spravite v LJ se morate sami zmeniti. :)

po najtanajzadnjesih informacijah imam 30 kosov gericke in 24 louis.

gericke so A4, louis A5 format.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po najtanajzadnjesih informacijah imam 30 kosov gericke in 24 louis.

Ledeni.....jaz bi od vsakega po enga .) Ce bi se dalo seveda....ko bo sel paketek za ljubljano....pa se ga da tam zravn k za Zoolotaja pa Masiko :blush:

Hvala ze v naprej.... :kva2:

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje bi naj firma AVIS maksimalno pomagala pri dostavi na notranjski konec.

za vse nadaljne info: PM ROCKY-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Sam bi pa pohvalil Hein gericke v Beljaku.

Včeraj, v soboto sva bila s punco v Beljaku, kjer sva zanjo iskala usnjeno opremo - hlače, jakno in še nekaj drugih stvari za na motorinota - perilo iz coolmax-a, vosek za nego usnja itd...

Seveda sva šla najprej že iz navade v louis-a, vendar pa sem bil malce razočaran nad izbiro, predvsem modelov opreme, pa tudi prodajalci so delovali totalno naveličano in tako kot vedno jodlarsko naravnani.

No, za pomoč so se pa vsi ponujali.

V HG sva prišla ob 12.10, čeprav je trgovina odprta do 12.00. Prodajalec je bil seveda že sam, maximalno ustrežljiv in kjub že zaprti trgovini je rekel, da si lahko v miru pogledava kar želiva. Trgovina je bila v redu založena, kar sva iskala pa sva tudi več kot dobila. S popustom cca 120 eurov, kjub temu temu da to sploh ni bilo označeno na izdelku. No, tako da sva bila na blagajni še dodatno zadovoljena. Lepa izkušnja!

Za Hein gericke v Beljaku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mi lahko nekdo prosim svetuje kako najlažje najdem v grazu to trgovino če grem izpred louisa.

Lepo prosim za pomoč.

Jutri grem po novo ketno.

Se dobi tudi samo ketna al morš vzeti komplet.

Hvala za odgovore!

Lp, Uroš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo prosim svetuje kako najlažje najdem v grazu to trgovino če grem izpred louisa.

evo ti poti .)

post-2583-1143749684_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

gericke katalog letos samo tehnika;

oblacil njet vec spljoh v katalogu.

Bil včeraj v HG Villach.

"Katalog"cunj (kao neg MAG), če mu glede na kvaliteto papirja lahko tako rečem, je na formatu A3, 48 strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sam en vprasanje mam...a mogoce kdo ve kako je HG jutr (v soboto :D) odprt..za louis vem da je do 17.00 kaj pa HG?

lp, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto, če ne celo do 18h.

A na njihovi strani nič ne piše?

najdu nism nc :blush: skrbi me da sam do 12h :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če kdo rabi hein gericke katalog, jaz jih imam nekaj viška. dobit bi se jih dalo načeloma v okolici maribora in v pomurskih koncih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!