Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

bil včeraj po motor, se peljal iz kranja preko jezerskega na koroško. ceste so poflikane vožnja pa prijetna. guzzl laufa ko strela. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, ker je bila ravno nedelja, pa sonce pa delo smo malo postavili na stranski tir... smo sli (5 motorinotov) na eno lustno LT voznjo do nasega morja (morjetoplointravnatopress). :) Litija-LJ-Pavilijon na kavico-Postojna-Lucija in obratno nazaj :)

Vrocina velika, guzva zmerna, po stari cesti seveda. Malo posoncili, malo nakopali, nato pa nazaj v belo Ljubljano. Na Crnem kalu postanek v Viki burgerju, nato pa direkt proti domu, vidimo oblake pa neko cudno temo proti LJ, ampak optimisticno ah sej to je tam proti Dolenjski... peljemo veselo naprej, nato pa nekaj km pred Vrhniko sodni dan... toca (velika1do2cmpress) ulival dez kot da bi pod slapom stal... malo pod drevje zapeljali da je sla toca mimo, cez Vrhniko poplave, cesta komaj prevozna (20-30cmvodenacestipress), ampak kaj bi stali, ce pada dez pac pada, previdno naprej in celo pot do Litije po dezju :(

Skratka lustna voznja, lep izlet, toca in dez bi lahko brez problemov manjkala, smo pa zato sprobali dezne obleke, ki so odlicno prestale preizkusnjo, mokre so bile samo rokavice :o :) pa dve uri pucanja motorja doma je sledilo :wink: (kromjehudicpress)

Uzivajte, Karisma

P.s Pa Udija smo srecali na Crnem kalu, pa sem tolk mahala mu, ampak je bil prehiter da bi opazil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend smo Lena, Diablo in jaz šli na pot. Slabih 1000km.

Štart v Mariboru proti Dravogradu. Čez mejop v Avstrijo - Beljak - Malta Tal.

Dolina lepo zelena, čez sinje modro nebo potujejo osamljeni beli oblaki, v ozadju pa se dvigujejo s snegom pokriti hribi. Cesta pregledna, dober asfalt....uživamo v vožnji. 8) Čez čas se pojavijo ob sesti skalnate stene, iz katerih na prenekaterem mestu curlja voda - ponekod tečejo navzdol celo slapovi. Vozimo naprej, vse dokler ne pridemo do "cestninske postaje". 7euro/motor. Kaj bomo? Gremo naprej? No, jaz bi.... Še dobro da imamo zraven Leno, ki je mislila na eure. Če ne, bi še brez bencina ostali. Pot se prične od takrat naprej bolj močno vzpenjati. Vodi nas skozi slikovito dolinico in v skalo vsekane predore (kjer poteka promet le enosmerno), ter se konča ob jezu, na katerem se ti ob pogledu navzdol zvrti. Samo za ilustracijo....ob vznožju je debel 41m. Nedaleč proč s snegom pobeljen hrib, ki smo ga poprej videli iz daljave.....splačalo se je priti. Ob povratku smo naredili še nekaj fotografij ob slapovih in idiličnem mlinu na vodo.

Sledila je pot čez vršič proti naši obali, kjer smo imeli rezervirano sobico za prespat. Fino je letelo čez ovinke. V Portorož smo prispeli precej zdelani. Stuširali smo se, ter se ob 24h odpravili na lov za večerjo, ob kateri so se verjetneje zaradi utrujenosti, kot pa piva, pričele porajati "čudne" teme :? .

Drug dan smo se kopali, dremali, poležavali.... Z supermoto dirko ni bilo nič, ker smo jo menda prelenarili. Tako je potem počasi prišlo popoldne in iz sončnega Portoroža smo se odpravili domov. Nekoliko pred Ljubljano pa groza....who the fack called the rain again??? :cry: Pa ne vprašat če imam dežni kombinezon, raje vprašajte, če sem ga imel zraven... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem si ogledal Gorsko hitrostno dirko Planina :) In ko se vracam zagledam v vzvratnem ogledalu (bli smo z avtom) grupo "motoristov" hmm....fajn sem si reku da gredo na tako lep dan malo v nase kraje (to je bilo na hitri cesti Ajdovscina - Gorica) ... in nas prehitijo in to prav Furije :)) joj sem pogledu za njimi, je blo prov fajn videt tolk deklet na motorjih brez moskih :)) potem pa zazvoni telefon in me je zamorilo...frend se sesu z motorjem v Kobaridu in je v bolnici, in pri Tolminu se je ob porbl. isti uri sesu se en motorist.....zdej sem pa zalosten :( in jezen! :x :x Furije sekate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je bila izbrisana moja objava sobotine fure LJ-BOVEC-LJ?

Tadej, pri urejanju te teme je prislo do neljube situacije - kar nekaj postov manjka. Krivec sem jaz... se bom potrudil popraviti, vendar kaze, da ne bo slo... se opravicujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se prav na hitro odločila z moniko zajahat moped in gasa za Velenje. V velenju je bilo DP v spretnostni vožnji pa sva se odločila da greva gor. Jaz na tekmovanje ona pa h sošolki. Med tekmovanjem vroče ko pes mi pa se kuhali v usnju ali kako drugače. Tekmovanja se nas je udeležilo 32 motorjev v približno 7 kategorijah. Med treningom in dirko smo si podrobno ogledali polcijsko alfo katere si ne bi nikoli želel v svoji bližini. Ogled z vprašanji je trajal cca pol ure tako da vem sedaj veliko več o teh policijskih kočijah ki lovijo nas jezdece po cesti. Mene na srečo še niso dobili, sem pa se že nekajkrat lepo peljal pred njo oz. za njo.

Sicer pa hvala Muki-ju?! da si stopila do mene in se predstavila ter mi predstavila še Mikija pa upam da bo žmigavec kmalu popravljen.

Ob 5 vračanje proti lj. preko Predmeje (ovinki za :D :lol: )ampak žal ne za dva in virago 250.

za mano lep dan ponovno po dolgem času v dvoje. Upam da bova kmalu kaj podobnega ponovila z moniko. :D :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smo se SBN, neforumski Marjan in pa moja malenkost odpravili v N.Gorico. Relacija Brežice-Novo mesto-Kočevje-Postojna-N.Gorica. Na žalost so bile ride zaprte zaradi dirk. V Gorici smo se skuhali ko smo gledal policaje kako premetavajo BMW po poligonu. Sej je blo kr zanimivo. Moram reč da fantje kr obvladajo. Najlepši del tekme pa so bile seveda Furije. Potem pa domov, seveda skozi Trento in čez Vršič.

Tam nekje okoli Brnika pa šok, zagledamo policaje in pa skupino ki nalaga Yamaho. Moram reč da je zgledal zlo hudo. Upam da se je za voznika dobro končalo. :?: :?: :?:

Ko povlečem črto, lep dan lepa furca, le mal prevroče je bilo. :D :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko konca tedna imel napvoedano trodnevno zabavo v Logarski dolini. Vendar so vremenkoti napovedovali bedno petkovo popoldne in noč na soboto. Zato sva z Lady po temeljitem preučevanju neba napokala vse tri plastične kovčke in ob 17h zajahala motrciklina in jo mahnila v Logarsko dolino. Lepo na počasi, da se Lady privadi motorciklizmu. Prijetna vožnja, rahlo vroča, ker sva že na startu zafrknila stvar, ker sva morlal že oba v popolni bojni opremi odpirati kovčke in iskati prometno dovoljenje za avto, da se nama je lahko mularija v soboto pridružila tam gori pod hribi.

Zadnje ovinke pred Logarsko sem vozil že sproščeno na zmerno polaganje in Lady je izdavila, potem, da je pričela tudi v ovinkih uživati in da nima več občutka, ko je to gledala druge motoriste iz avtomobila, da se bo v ovinkih zvrnila iz motorciklina. Potem sem ga parkiral pod balkon in pokril, ker je bil dež še vedno napovedan.

Dežja nič, pa tudi motorciklina v soboto nič, ker je desnica preveč trpela zaradi dvigovanja pivskih steklenic.

V nedeljo popoldne povratek domov, tudi prijetna vožnja, tokrat najmlajši za hrbtom. Vozil bolj ali manj po predpisih, da mulcu, skuteristu, ne bi dajal slabega vzgleda.

Pa tudi sicer premislil, ko so družinski člani za hrbtom, vozimo v avtomobilskem slogu, to je ne prehitevati samo zato, da prehitiš en avto v koloni, potem pa čez 1 km itak zaviješ s ceste in podobno.

V kratkem: ta konec tedna malo motrciklina in dosti zabave, tudi dobra kombinacija. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Dva Solota (drugi je BMW), dva motorja pa heh, nice riding, ..heh Kopanje v Bohinjskem jezeru je bila osnovna ideja, ki se je sprevrgla v uživaško celodnevno kofetkanje, poležavanje in premetavanje motorjev skozi ovinke, .... aha pa da ne pozabim, HRANA ma pa kakšna HRANA, ma kjerkol sva se ustavila je bila neka hrana (od piva preko kremšnit do pizze in "bela smrt" solate).

Hmm, alltogether 205 km poraba 4,9 l/100km, kar se sploh več ne spomnim kdaj mi je nazadnje tako malo jedu D-B52, good družba v Zlatorogu in ja pohvala Vragecu, ki je v dobri stari navadi solotov prišla na kavo v Bohinj, ...PUNCA ZAKON SI!

Zoolo the Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22.06.02 - 0530 Start iz Velenja, temp. zraka 20°C 8) ... Ogrevanje do Sevnice, nato :lol: do Mokronoga (cesta prazna), Trebnje,

Žužemberk,Dvor-Kočevje :o odlična cesta za hitro vožnjo, sicer z nekaj pastmi (beri nenapovedanimi ovinki in gobarji)...

Kočevje dolivanje goriva (srečala tri motoriste, ki so odhajali proti Dubrovniku)...

Kočevje - Brod na Kolpi :twisted: užitkarjenje pokvarila nekaj km kolona vozil, ki so čakali na prestop meje (midva pa mimo 8) ). Delnice-Rijeka-Senj-Prizna-Pag...Sonce je že kazalo svojo moč, gume so bile segrete, čmrlj je 'letel' med ostalimi vozili... Na trajekt prispela 0930...

25.06.02 - 1200 Start Metajna(Pag) močna burja (imel sem občutek da surfam), jadranska magistrala katastrofa - burja, kolone, bližnje srečanje s čolnom :evil: (na cesti). Za razvedrilo se odločim, da grem pogledat na Grobnik.... nekaj zanesenjakov kljub precej močnemu vetru vozi. Ob 1600 odrineva dalje proti Delnicam. Na vzponu proti Gorskem Kotarju je temp. tako padla, da me je začelo zebst. Po prehodu meje pravo olajšanje, temp. se dvigne, sonce sveti, na cesti se vidi ostanek dežja...

In spet uživanje v lepih zavojih in ohlajenem ozračju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Svež motorist (3 tedne izpit za A) s svežim mopedom (2 tedna Kawa ER 5) se trudim z nabiranjem prvih kilometrov (sem jih zbral že cca 1300), tak da sem se (v peklensko vroči) nedelji odpravil do Bleda in nazaj (iz LJ). 8)

Malo prevroče, kopanje v jezeru je zaleglo za celih pol ure. Videl ful motoristov, ko zdaj berem ta forum, je blo med njimi verjetno kar nekaj motosvetovcev. sicer solo vožnje niso slabe, a se bom drugič pred vožnjo javil tukaj, da se mogoče vsaj na končni destinaciji s kom srečamo, pa kako rečemo... :oops:

Rekordno hitro sem tudi prvič pokazal svojo vozniško, v ponedeljek so me namreč na poti iz Lj v Mb ustavili ta plavi. no problem, it`s all legal!! :D 8) . Ni pa blo kul, ker sem moral na pripeki čakat 10 min., da so me preverili na centrali! :( :shock: .

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa v soboto pognal iz Bohinja proti Kolpi...

Po nekaterim ze znani progi (a ne Zoolo?) :)

Torej: Bohinj-LJ-Kocevje-Dvor-Crnomelj-Vinica.

Style: LT

Po treh urah namakanja v Kolpi, smo se povecanqa posadka (dva bratranca+punca od sztarejsega :) in jaz) odpeljali preko Adlesicev Na zbor v Griblje. Tam sem srecal Hotschkota, ki se je solo pripeljal iz Medvod na hlajenje v Kolpi. Cez kake pol ure smo spet zajahali in se preko Metlike odpravili na hrvasko stran do Ozlja (spet pili) :) in se preko Karlovca po Hrvaski strani vrnili naravnost v Vinico. Tu pa smo se razsli in jaz sem ga picil nazaj v Bohinj kjer sem pristal natanko cez dve uri (pet minut cez polnoc).

Total: cca 600 km....i love this game :)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek sem z avtom ponovno naredil prekrasno furico.

http://users.volja.net/furioso/FuraAut1.jpg

V Deutschlandsbergu sem jo mahnil na zahod; Trahütten, Glashütten, prelaz), St. Gertraud. Nato malo na sever do Twimberga, kjer sem si od spodaj ogledal enega izmed najvišjih viaduktov v Evropi (najvišjega?), tam pa sem se obrnil nazaj proti Deutschlandsbergu. Po drugi poti, seveda. Preitenegg, Hebalpe (desno!), St. Oswald, Deutschlandsberg.

Cela relacija je super. Asfalt na nekaterih odsekih ni primeren za NL (nizko-leteči) stil vožnje. Pokrajina prekrasna.

Kako uspe našim severnim sosedom tako lepo urediti okolje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko pričakovana skupinska vožnja Alpe 2002 se je uresničila med 14. in 24. junijem. Sedem motorjev in skupno deset ljudi je za naš klub, ki šteje 15 članov kar lepa številka. Vremenska napoved je bila dobra in ne vem, če bomo v letošnjem poletju še kdaj imeli tako srečo z vremenom. Vseh 11 dni potovanja je bilo namreč sončno in vroče. Na svojem potovanju smo obiskali tri glavne alpske države: Italijo, Švico in Francijo. Povsod so bile ceste odlične, motorji pa nam niso povzročali težav. Prevozili smo kar 19 gorskih prelazov, od tega 12 preko 2000 m. Obvezen je bil ogled kanjona Verdon, nekaj dni pa smo si vzeli tudi za počitek in zabavo na Azurni obali. Edino avtocest so naši motorji okusili predzadnji dan, ko smo se peljali od Azurne obale do Gardskega jezera, ker pač po obali nikamor ne prideš, cjazenje po padski nižini pa tudi ni ne vem kakšen užitek.

Ko smo po 3000 km v Ratečah zapeljali na luknjasto slovensko cesto, se mi je začelo dozdevati, da bi to lahko bilo to. Ko pa na prvem jeseniškem semaforju mama v Nivi nikakor ni našla druge prestave, za njo pa ji je šved s čikom v ustih gladko jeb… mater, mi je postalo jasno: »To je to! Doma smo!«

več o furi na www.motoklub-viharniki.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva potepuha, prvi na BMW 650 GS in drugi na Hondi Transalp, sva se danes odpravila preko Škofje Loke, Železnikov in Baške grape do Mosta na Soči, pa na Idrijo, Godovič, Kalce, Logatec in nazaj v Ljubljano.

Dogovorjen start: ob 10:30 izpred gostilne Jelen. Na poti z Viča zagledam na Celovški na desnem pasu parkiran KLE 500, na zelenici ob pločniku pa napol sedi motorist. Zapeljem na pločnik in se ustavim ob njem, pri njem pa sta bila že tudi potnika iz poškodovanega avtomobila, ustavljenega malo naprej. Očitno je tudi avto udeležen v nesreči... Motoristu vsaj na prvi pogled ni hudega, sam si je tudi snel čelado. Na vprašanje, če bo šlo in če rabi pomoč, mi ne odgovori. Eden od potnikov iz avta začne z žolčnimi besedami in vpitjem o vzrokih nesreče, kličejo tudi policijo, jaz pa se z nelagodnim občutkom odpravim naprej.

Zavijem na črpalko pri Avtotehni nalit bencin. Tam srečam zbrano druščino motoristov, ki se ravno odpravljajo - ne poznam nikogar. Je bil kdo z Motosveta?

Pri gostilni Jelen me že čaka Gregor z BMW-jem. Odpeljeva do Škofje Loke, pa potem do odcepa za Sorico, kjer spremeniva prvotni plan (Bohinjska Bistrica) in nadaljujeva pot naravnost proti Baški grapi. Cesta je ozka in ovinkasta, pokrajina čudovita, vožnja pa pravi užitek. Vmes se ustaviva na priročnem mestu in se peš spustiva do Bače. Vode ni ravno veliko. Visoko nad strugo je po robu speljana železniška proga. Odpraviva se naprej uživat v pokrajini in vožnji po ovinkasti cesti. Pri Mostu na Soči zavijeva proti Idriji. Tam se nama po naključju pridruži skupina italijanskih motoristov, s katerimi vozimo skupaj preko Godoviča do Kalc. Krasni ovinki! Pri Kalcah Italijani zavijejo h gostilni, midva pa peljeva proti Logatcu, kjer se ustaviva v slaščičarni. Mljac, tortice in sladoled! Potem pa naprej proti Vrhniki. Pri Sinji Gorici dohitiva nekaj avtomobilov, ki vozijo pod 50km/h. Kaj se dogaja? Aha, malo naprej je policijska kontrola! Še dobro, da sva naletela na avtomobile... Pod avtocestnim nadvozom med Brezovico in Vičem spet policija, avto je skrit v mraku pod mostom. Tokrat jih nisva pravočasno opazila, pa naju k sreči niso ustavili. Tako, pa smo na Viču. Za mano je nekaj prijetnih ur, na števcu pa kakih 200 km več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bolj za foro ... je sicer on the road, ampak na biciklu, pa se vtisi so skoraj en teden stari :wink:

Prejsnji ponedeljek sem se domislil, da bom potreboval bicikel v Ljubljani, zato sem sel ponj na vikend, kjer je po navadi. Jasno ... v eno smer z avtom, nazaj s kolesom. Slisal sem, da naj bi bile padavine proti veceru, zato sem hitel (vikend je ob Krki, nekaj kilometrov naprej od izvira). No, takoj po kosilu sem se skidal, se pit nisem sel, sem se nameraval v Grosuplju ustavit in kaj popit. No ja ... tole bi itak moralo bit v kaki temi z naslovom "Zeja". V Grosuplju sem se sparkiral pred en bife, nakar sem ugotovil da v bistvu nimam denarnice pri sebi in da je najverjetneje doma. Se dobro, da nisem sel kar kaj narocit, bi bil fin stos ... No, sledilo je precej preklinjanja, pa sem se odpravil naprej, kake druge moznosti niti ni bilo. V Smarju sem se spomnil, da tam nekje pravzaprav Vragica stanuje, poklical sem jo, nasel njeno hiso ... in spil kake tricetrt litra vode. Od takrat ji pravim "Life saver & unlimited water supply" ;) Skoda samo, da sem vecino te vode izsvical, se preden sem prisel dobro iz Smarja ven, tako da sem imel v LJ spet popolnoma suha usta, celo pot sem pa imel obilo casa za preklinjanje, zakaj hudica nisem pomislil na denarnico :D

No, v LJ sem se se ustavil pri prijatelju na Vicu, tik preden sem prisel do tja je ze dezevalo, pa ... pac, zejen sem bil, pa sem si mislil, da mi nekaj dezja ze ne bo skodilo, se bom pac osvezil. Kmalu je lilo tako, kot ze dolgo ne, nevihta je prisla v paketu s toco in strelami, kot se spodobi. Ta cas sem vedril pod streho in cakanje mi je zacelo presedat, spet sem bil besen, tokrat zato, ker nisem hotel zdrzati tistih 10 minut do doma. Ko je dez malo ponehal (je pa se vedno kar dobro padalo, ampak znatno manj) sem se po hitrem postopku spravil proti domu. Do centra je ze cisto nehalo dezevat, vse ceste so bile prazne, prav fino se mi je vse skupaj zdelo - do Bezigrada, tam je zacelo spet padat, tako kot prej, le da ni bilo toce,pac pa je bil fin veter, tako da ni lilo po meni samo od zgoraj, pac pa tudi od strani in od spodaj. Luksuz, zadnja dva kilometra :wink: Rec se je ironicno obrnila, dobil sem vso vodo, ki sem si jo kadarkoli zelel, se malo vec, za dobro mero. :D Sprva sem se odlocil za sprint, to je trajalo do takrat, ko sem postal tako moker, da mi je postalo popolnoma vseeno a dezuje ali ne - dokler ni zacelo treskati, precej blizu .... :D

Kakor koli ze, zacenjal sem razumet, zakaj se ljudje neradi vozijo po dezju z motorji :lol: :lol:

Danes sem sel pa na Smarno goro z biciklom, ze na poti gor ugotovil, da je profil novih gum figo vreden, zato je slo navzdol penzionisticnih 25km/h :evil: Nimam srece :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z največjo žalostjo v vseh mojih notranjih organih vam moram povedati, da sem bil tale vikend zaradi neudeležbe na vseslovenskem motoromanju v Sv.Lendavo, zelo lepega vremena in zaključka nogometnega prvenstva (in s tem povezanih praznih cest) prisiljen narediti dva izjemno lepa izleta.

Ker nesreča nikoli ne pride sama, se mi je v tem groznem trpljenju pridružil tudi Rude. Tako sem v soboto nastavil snemanje dirke, potem pa se ob 13 uri v krasnem, a ne prevročem sončku zapeljal z Vrhnike do Planine, kjer me je že čakal Rude in skupaj sva planila čez Planinsko polje do Cerknice, pa po prijetno ovinkastih cesticah skozi Gotenico do Kočevske reke in nazaj skozi Kočevje do LJ oz Vrhnike (vmes seveda obvezen postanek Pri Kuklju v Velikih Laščah - MEGA flancati, pehtranova potica, gluhi štruklji itd itd). Malo prometa, midva vesela, kaj sploh še lahko dodam? Skupaj sva naredila 217 lepih km, Rude, ki je iz Ilirske Bistrice, pa seveda še več.

Ker sva v tem grozljivem početju začela že prav perverzno uživati, sva se odpravila na izletek tudi danes. Tokrat sva se ob 10:30 dobila v Kalcah, potem pa (ko sva šla domov iskat še moj pozabljeni telefon) planila skozi Idrijo, Most na Soči, Tolmin in Bovec, pa preko prelaza Predel do Trbiža, tam pa čez Spodnja vrata (Untertor) v Avstrijo, pa takoj levo do Hermaggorja in spet levo, do Nassfelda. Čeprav ni prav visok prelaz, je bilo kar hladno, še dobro da je bil sonček (bolj proti zahodu pa so se že zbrali temni oblaki). Malce sva posedela ob jezeru, potem pa dol v Pontebbo, od tam pa spet v Trbiž in čez Predel po isti poti nazaj. Kako lepo zavite so nekatere ceste... kar srce zapoje... Pa tako malo prometa (a presenetljivo veliko motoristov - očitno nisva edina, ki sva se "izneverila" Lendavi). Z žalostjo pa sem opazil, da je "severna" cesta do Nassfelda precej in grdo pokrpana. Škoda. Na povratku je zaradi pomanjaknja energija padla še pizza in doma na Vrhniki (Mantova) še sladoled, obema motorčkoma pa sva privoščila najboljši brezsvinčeni 95-oktanec. Dan sva s Suziko zaključila (jest prav prijetno utrujen) s čudovitimi 468 prevoženimi km (hja, Rude me je seveda spet posekal). Ah, le zakaj ni več nogometnih prvenstev in Lendav :lol: 8) :lol: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz sem pa danes tudi prav "perverzno" uzival... :D

Sem bil v Lendavi (ma ne, Gregs, a je to SPLOH mogoce?!). Eh, je.... zakaj in kako, ni vazno.. glavno, da je bilo fino... V soboto zvecer prihod, v nedeljo odhod.... Ampak to se ni vse.... Najlepse je prislo popoldne.... Obisk Bleda.... Mmmmmmm..... S sopotnico za hrbtom.... pa prav prijetno LT.... poraba bencina manjsa... Sljadoljed... pa narava.... pa.... jezero.... pa.... gore.... Mah, prevec lepo je bilo... Bi to spadalo ze v kaksne fantazije.... :wink:

Skratka: vsega skupaj za cca. 350 km... Fletno prijetno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Suzuki je že vse napisal; vikend je bil res fenomenalen zaključek pa bol klaveren. Včeraj sem na poti domov na Planinskih ridah policajem en tank benza placal wzbigcry.gif (namerili so točno 111 km/h) Prej sem srecal tudi ene par motoristov in bi se jim prav lepo zahvalil ker me niso opozorili na radar. po.gifteufel.giffinger.gif

Ne vem kakšne navade imate ostali sam ko jest radar zagledam tko maham nasproti vozečim da skor z motorja dol padem. luxhello.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude, duša nesrečna. Kje so te začopatili pri prepovedanem dejanju, na samih ridah ali doli v vasi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude, duša nesrečna. Kje so te začopatili pri prepovedanem dejanju, na samih ridah ali doli v vasi? :?

Po vaseh in mestih se v glavnem držim omejitev. Ustavili so me na samih ridah naslednjo ravnino za tisto kjer se ponavadi ustavljamo. Na žalost so bli še full vljudni tko da še pi***t nisem mogel.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sta na poti v Lendavo nekaj za Ptujem dva na cestakih opozorila na radar, ki se je po kilometru ali dveh pokazal v obliki belega golfa z zatemnjenimi stekli. Sva se peljala 50 km/h in se organu režala, ko se je na soncu pajcal za nekaj jurjev vsake toliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude in ostali dejte pazit ker so cajzli na Ridah čist obsedeni z motoristi,res previdno,no saj ni čudno ko pa vsak teden kak zleti,pa ta novem tud kamjonarji šopajo gor pa dol,za crknt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!