Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem skupaj... kaj naj naredim zadne stranske nalepkke se mi odlepujejo ... -.- kok € so nove in a se bo znovimi enako naredilo?? ce ne pa dol pa od yamahe nalepke = ) A je to res da so te plasteke stranske od yamahe yz nevem ker letnik? Nevem kje sem to slišal...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj... kaj naj naredim zadne stranske nalepkke se mi odlepujejo ... -.- kok € so nove in a se bo znovimi enako naredilo?? ce ne pa dol pa od yamahe nalepke = ) A je to res da so te plasteke stranske od yamahe yz nevem ker letnik? Nevem kje sem to slišal...

Pritisni nalepke skupej ali pa kupi nove ;)

Nove nalepke so 50 EUR use skupej za cel motor, posebej pa jih ne dobiš, plastike so pa od Yamahe yz letnik 2001 ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahka gdo slika alpa razloži alpa nariše

kk je unih 6 kablov gor nataknjenih na ključavnico

za ključ prosiiim da bo kir tako prijazen pa

naredil to O:-)

A mislš teli kabli? Sam je na žalost bl slaba slika ker sm z mobitelom sliku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima.

Sprednja luč mi svet zelo slabo, kratke seveda, svetijo nekam v nebo, pa sm vrtel žarnico pa čaral pa ni nč bolš.

Tko da ponoči se moram z dolgimi vozit, da vsaj kej vidim.

A mam mogoče napačno žarnico no, al vsem tako slabo svet.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima.

Sprednja luč mi svet zelo slabo, kratke seveda, svetijo nekam v nebo, pa sm vrtel žarnico pa čaral pa ni nč bolš.

Tko da ponoči se moram z dolgimi vozit, da vsaj kej vidim.

A mam mogoče napačno žarnico no, al vsem tako slabo svet.

lp

A kadar zaviraš ti kej slabše sveti kot če ne zaviraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam tak problem, ali bi bilo kaj bolje če bi dal močnejšo žarnico?

Nekateri ki so dali močnejše žarnice so imeli probleme ker jim je začelo topit prednjo masko...

Rešitev ki se še najbolje obnese je, da original zadnjo luč zamenjaš za LED luč, ker LED diode porabijo manj "štroma", zato bo sprednja luč mela na razpolago malo več "štroma" ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev ki se še najbolje obnese je, da original zadnjo luč zamenjaš z LED lučjo, ker LED diode porabijo manj "štroma", zato bo sprednja luč mela na razpolago malo več "štroma" ;)

Ja samo a če hočm dt ledice kaj morm pol narest ker kr gor ne pašejo, o štromu se pa ne spoznam nevem kok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo a če hočm dt ledice kaj morm pol narest ker kr gor ne pašejo, o štromu se pa ne spoznam nevem kok.

Če se ne spoznaš kej dosti na štrom boljše da daš to nardit komu ki se na štrom spozna da ne boš kej zafrknu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa vem, bolj malo bremzam :P

Probej nardit kar sm že DIINGGO-tu predlagu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je tko, ko motor na mestu laufa luč sveti, ko pa daš malo gasa pa luč malo bl zasveti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je tko, ko motor na mestu laufa luč sveti, ko pa daš malo gasa pa luč malo bl zasveti.

Sej to dela na več motorjih in je popolnoma normalno...

Če pogledaš npr. vse skuterje, ko lavfajo na mestu luči svetijo, ko pa daš malo gasa svetijo še bolj... To je normalno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To je moč, on je uprašal za navor :P Nisem siguren, ampak se mi zdi da ma okol 9 Nm pri približno 6.000 obratih... Nisem siguren, zato nej pove še kdo če ma kakšen bolj točen podatek, če je ta napačen pa naj ga popravi ;)

Se popravljam, danes sem nekje zasledil da ima navora za 0,8 Nm več pri istih obratih kot sem napisal, torej sem napisal 0,8 Nm premalo ;) Se pravi da ima navora 9,8 Nm pri 6000 obratih, z Akrapovičem pa še malenkost več ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali ima tomos replika cup v homologaciji vpisan izpuh akrapovič ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali ima tomos replika cup v homologaciji vpisan izpuh akrapovič ali ne?

Ja, ima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ima ;)

Jst ne morm moj izpuh homologerat ker sem ga kupil posebej (mam tomos sm 125f ne replico cup), zdj a misliš da bi se dal kej narest?? Ali si dobil tudi kakšen kartonček za homologacijo ali nič ker je že original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne morm moj izpuh homologerat ker sem ga kupil posebej (mam tomos sm 125f ne replico cup), zdj a misliš da bi se dal kej narest?? Ali si dobil tudi kakšen kartonček za homologacijo ali nič ker je že original.

Če kupiš replico cup ma že original upisano v homologacijski kartonček in sploh ni nobenih problemov ;)

Ti bi mogu zravn izpuha dobit certifikat, če jim ti predložiš tisti certifikat bi ti mogli upisat izpuh v homologacijo in prometno...al nimaš certifikata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahkakir pove kaksen je najmanjsi zobnik zatega tomosa vzadaj please nj mi en pove zdj

mam gor 56 pa mislim da ma navaden F manjsi zobnik Help!!!

Nevem al si že dobil odgovor al ne...replica cup ima original zadnji zobnik 47, mislim da bi mogu met tudi navadn tam nekje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupiš replico cup ma že original upisano v homologacijski kartonček in sploh ni nobenih problemov ;)

Ti bi mogu zravn izpuha dobit certifikat, če jim ti predložiš tisti certifikat bi ti mogli upisat izpuh v homologacijo in prometno...al nimaš certifikata?

Ne nimam certifikata pa čeprav sem izpuh kupil na tomosu v kopru in mam samo izpuh nič druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nimam certifikata pa čeprav sem izpuh kupil na tomosu v kopru in mam samo izpuh nič druzga.

Pa si klical na Tomos? Če se prou spomnim se mi zdi da sm ti enkrat že reku da pokliči na Tomos in jim reči nej ti pošljejo certifikat... Si jih poklical in jim zatežil za certifikat? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me je motokros spet premamil sem se odloču da prodam Tomosa.... Motor je res zelo lep, odlično ohranjen, saj je bil dokončan šele ta teden in kot piše, še pridejo nalepke ali pa kakšna poslikava, bom videl. Drugače so vsi papirji, navodila, servisna knjiga, prometna, skratka vse :D

Motor je bil nanovo prebarvan. Ogromno dodatne opreme in stylinga (nove ročke, ščitnik za ročke, Renthal krmilo, led zadnja luč z led smerniki in custom nosilec za tablico, ki jo imam ampak še ni na motorju, carbon look ogledalo, zlate nalepke okoli platišč itd...) in tuninga (original akrapovič izpuh, za 6mm večji vplinjač Mikuni 26, odstranjen filter, kar omogoča več zraka, itd...) . Na motorju so komplet nove gume spredaj Michelin, zadaj Continental Attack , nove disk ploščice, novi diski in pa nov zobniški set (zlata veriga D.I.D, za kar nekaj zobov večji zlati zadnji zobnik ki omogoča zelo dobre pospeške in končno hitrost nekaj čez 100km/h, le sprednji zobnik je še star, ker še ni potrebe po novem) . Skratka motor je izredno lep, dokončan s predelavami šele ta mesec manjka še poslikava ali pa nekaj nalepk in je vreden nakupa. Prodajam ga pa izključno zaradi nakupa cross motorja, za katerega tudi menjam po možnosti z mojim doplačilom. (250cc 4-takten; ne kitajc) Registriran še do avgusta 2011

pic0618.jpg

pic0619.jpg

pic0624.jpg

pic0623.jpg

Vprašate me lahko tu ali po ZS, najraje pa imam da kar pokličete pa se zmenimo... Cena ni zadnja!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me je motokros spet premamil sem se odloču da prodam Tomosa.... Motor je res zelo lep, odlično ohranjen, saj je bil dokončan šele ta teden in kot piše, še pridejo nalepke ali pa kakšna poslikava, bom videl. Drugače so vsi papirji, navodila, servisna knjiga, prometna, skratka vse :D

Motor je bil nanovo prebarvan. Ogromno dodatne opreme in stylinga (nove ročke, ščitnik za ročke, Renthal krmilo, led zadnja luč z led smerniki in custom nosilec za tablico, ki jo imam ampak še ni na motorju, carbon look ogledalo, zlate nalepke okoli platišč itd...) in tuninga (original akrapovič izpuh, za 6mm večji vplinjač Mikuni 26, odstranjen filter, kar omogoča več zraka, itd...) . Na motorju so komplet nove gume spredaj Michelin, zadaj Continental Attack , nove disk ploščice, novi diski in pa nov zobniški set (zlata veriga D.I.D, za kar nekaj zobov večji zlati zadnji zobnik ki omogoča zelo dobre pospeške in končno hitrost nekaj čez 100km/h, le sprednji zobnik je še star, ker še ni potrebe po novem) . Skratka motor je izredno lep, dokončan s predelavami šele ta mesec manjka še poslikava ali pa nekaj nalepk in je vreden nakupa. Prodajam ga pa izključno zaradi nakupa cross motorja, za katerega tudi menjam po možnosti z mojim doplačilom. (250cc 4-takten; ne kitajc) Registriran še do avgusta 2011

pic0618.jpg

pic0619.jpg

pic0624.jpg

pic0623.jpg

Vprašate me lahko tu ali po ZS, najraje pa imam da kar pokličete pa se zmenimo... Cena ni zadnja!

LP

Mi lahko kdo prosim popravi objavo, ker je ne morem spremenit/uredit in sem pozabu napisat ceno motorja in napiše da je cena motorja 2000€...

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si klical na Tomos? Če se prou spomnim se mi zdi da sm ti enkrat že reku da pokliči na Tomos in jim reči nej ti pošljejo certifikat... Si jih poklical in jim zatežil za certifikat? ;)

Sem klical in to ne enkrat pa niso znal nč kej dost narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical in to ne enkrat pa niso znal nč kej dost narest.

Tud u akrapoviču so rekli da nimajo kartončkov, no tko so mi rekli v elisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!