Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Pozdravljeni! Bliža se nova sezona, pa bi rad dal motor poštimat na servis. Motor imam še pod garancijo torej bi ga verjetno pelal na pooblaščenga za tomose. Tako da bi prosil če veste kateri servise je primeren da ga nebom pelal enmu k šraufa une automatike. Sm kšnga resnega serviserja al pa če se da kok drugače pod garancijo uštimat rcimo na yamahi. Pa me zanima če mogoče veste kako imajo na servisu v Kopru če tam kej servisirajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk predvidevate da je vredn moj tomos sm?

informativno ker ga nameravam u kratkem prodat :)

am letnik 2007 (1.registracija 2008)

je replica cup ne navaden f

menjano disk ploščice, zadnja guma, zajla za sklopko...

drugače pa vse deluje normalno

rezen sprednjo gumo je treba menjat.

kolk mislite?

evo še mal slik ;)

post-26892-0-40375900-1298402917_thumb.jpg

post-26892-0-54086900-1298402939_thumb.jpg

post-26892-0-47941300-1298402960_thumb.jpg

post-26892-0-92260400-1298402970_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako izklopiš senzor na tački da ne crkne takoj ko ga daš na tačko? A je treba une kablčke odklopit prevezat a kaj?

Jst sm probaval to odklopit 3 dni nazaj pa mi ni ratal, če sm senzor s tačke dol dau ni hotu sploh užgt. Potem sm rastavu motor da sm do kablov pršu pa je meu kabl 2 konektorčka in katerega koli sem odklopil motor ni užgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm probaval to odklopit 3 dni nazaj pa mi ni ratal, če sm senzor s tačke dol dau ni hotu sploh užgt. Potem sm rastavu motor da sm do kablov pršu pa je meu kabl 2 konektorčka in katerega koli sem odklopil motor ni užgal.

Tako sem tudi jaz v prvo probal pa ni vžgal. Včeraj pa sem senzor odklopil ko je motor deloval in zdaj mi vžge tudi ko je na tački :winkiss: Moram še danes preverit če sigurno vžge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk predvidevate da je vredn moj tomos sm?

informativno ker ga nameravam u kratkem prodat :)

am letnik 2007 (1.registracija 2008)

je replica cup ne navaden f

menjano disk ploščice, zadnja guma, zajla za sklopko...

drugače pa vse deluje normalno

rezen sprednjo gumo je treba menjat.

kolk mislite?

evo še mal slik ;)

Koliko km ima? Dvomim da boš dobil 2000 jaz sem svojo dobil za 1900 (l.2008).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm probaval to odklopit 3 dni nazaj pa mi ni ratal, če sm senzor s tačke dol dau ni hotu sploh užgt. Potem sm rastavu motor da sm do kablov pršu pa je meu kabl 2 konektorčka in katerega koli sem odklopil motor ni užgal.

Konektorčka skp dej pa bo delal.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm probaval to odklopit 3 dni nazaj pa mi ni ratal, če sm senzor s tačke dol dau ni hotu sploh užgt. Potem sm rastavu motor da sm do kablov pršu pa je meu kabl 2 konektorčka in katerega koli sem odklopil motor ni užgal.

Če si fuknu kontektor stran moreš potem vmes vezat ustrezen upor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si fuknu kontektor stran moreš potem vmes vezat ustrezen upor.

[/quote

Konektorček sm sam odklopu nism ga stran vrgu, sam pol sm ga itak nazaj prklopu k ni delal. A ma kdo tomosa tle okol grosupla al pa lublane da gremo kdaj na kšno furco, vem da je en iz šmarja sam ma enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si fuknu kontektor stran moreš potem vmes vezat ustrezen upor.

Konektorček sm sam odklopu nism ga stran vrgu, sam pol sm ga itak nazaj prklopu k ni delal. A ma kdo tomosa tle okol grosupla al pa lublane da gremo kdaj na kšno furco, vem da je en iz šmarja sam ma enduro.

V LJ jih je ena 15-20 :D Sam ko so bli zdj informatiuci sm vidu dva ( en je meu prau prelepo Airoh čelado pr Strojni fakulteti, pa sm kr pobulu v njega xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim ključem izvijačem karkoli sploh zategneš tisti "vijak" pod vzmetjo amortizerja? Ker sploh ni vijak za navaden ključ ker ima stranice valovite in ne ravne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim ključem izvijačem karkoli sploh zategneš tisti "vijak" pod vzmetjo amortizerja? Ker sploh ni vijak za navaden ključ ker ima stranice valovite in ne ravne? :hmm:

Tavelke rorcange. Papagajke, al kako se že reče po slovensk. Jst sm pa pr svojmu zategnu kr s ključam za fleksarco. Je glih nekako pasalo ke vmes, da se je dalo. Zdej pa nevem če maš ti isti šrauf kukr ga ma Husqvarna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevoženih ma nekaj čez 8000

ja sj ne zahtevam 2000 uprašam ko me zanima

ker ga bom počasi začeu prodajat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols bo da pogledas na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) kaksne cene majo ostali in se potem lazje odlocis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tavelke rorcange. Papagajke, al kako se že reče po slovensk. Jst sm pa pr svojmu zategnu kr s ključam za fleksarco. Je glih nekako pasalo ke vmes, da se je dalo. Zdej pa nevem če maš ti isti šrauf kukr ga ma Husqvarna.

alpa šraufnciger(izvijač) pa kladivo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpa šraufnciger(izvijač) pa kladivo :P

Pr men je biu problem k je un šrauf aluminijast in se takoj vse pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je biu problem k je un šrauf aluminijast in se takoj vse pozna.

ja to je pa drugo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa drugo :yes:

Sej je na Tomosu tut a ni? Men se je od papagajk ful poznal pa sm ga kr mal zjebou k niso lih papagajke dobre za šraufat un. Sm ga pa šraufou tut eno uro pa še ni čist do konca zategnen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je na Tomosu tut a ni? Men se je od papagajk ful poznal pa sm ga kr mal zjebou k niso lih papagajke dobre za šraufat un. Sm ga pa šraufou tut eno uro pa še ni čist do konca zategnen.

nevem iz čega je men se je čis mal poznalo

pa sm z kladivu pa z izvijaču fajn je ker

lahka fajn zravn prideš z papagajkam pa nimaš

prostora odvijat alpa privijat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je na Tomosu tut a ni? Men se je od papagajk ful poznal pa sm ga kr mal zjebou k niso lih papagajke dobre za šraufat un. Sm ga pa šraufou tut eno uro pa še ni čist do konca zategnen.

Vmes med klešče daš eno cunjo pa se ne bo poznalo. Pa seveda si morš ornk plac nardit da lahko normalno šraufaš. Seprau zadnji konc motorja z airboxom odšraufat stran pa bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj plac to je problem. Jst sm sam tis zadn blatnik dou dol da sm loh saj mal šraufou, pa valda nobene cunje in sm kr zjebou dost navoj na šraufu :whistle: Sam mi je čist useen itak nam več nikol šraufou... Sm pa zategvou mal več kot eno uro pol veš kok hitr je šlo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj plac to je problem. Jst sm sam tis zadn blatnik dou dol da sm loh saj mal šraufou, pa valda nobene cunje in sm kr zjebou dost navoj na šraufu :whistle: Sam mi je čist useen itak nam več nikol šraufou... Sm pa zategvou mal več kot eno uro pol veš kok hitr je šlo hehe

Ja dobr ti je šlo. Drugač je na tem velikem šraufu za zategovanje fedra tud en imbus vijak in zelo pomaga če ga odšraufaš predno začneš s podvigi "rorcange in macola + šraufciger".

Tko da na mojem tomosu sem zadevo zategnil na roke, sem pa dvignil zadnjo gumo, pa s cunjo prijel šrauf pa gas, šlo je bp.

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo potrebuje imam za tomosa 125 odveč:

-airbox

-plastika za čez airbox

-kolektor za pritrdit uplinjač

-zadnja os z distančno pušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj plac to je problem. Jst sm sam tis zadn blatnik dou dol da sm loh saj mal šraufou, pa valda nobene cunje in sm kr zjebou dost navoj na šraufu :whistle: Sam mi je čist useen itak nam več nikol šraufou... Sm pa zategvou mal več kot eno uro pol veš kok hitr je šlo hehe

Tko kot ti je že prasec napisu: odšraufaš tisti imbus vijak in potem lahko zategneš kar z rokami ;)

Prasec tebi pa sm dau en plus ker si mu zaupal to skrivnost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!