Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Nevem kupil sem ga jeseni pa je tip reku da je sam ferg večji... mogoč bo pa zaribu počas pa zdej deva vso dušo iz sebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kupil sem ga jeseni pa je tip reku da je sam ferg večji... mogoč bo pa zaribu počas pa zdej deva vso dušo iz sebe :P

Ja moraš tudi vzeti toleranco števca. Drugače pa , če gre tako samo z zamenjavo fergazerja, je to odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to je res sam useen kolkr ostali pravite da ga do 90-100 komi spravijo se mi kr mal smeje :D pač zdle ga tk zrihtam lepo pol pa tk prodam tk da če bo kdo rabu ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah men gre 110 po ravnm pa mam drug ferg gor (28 dellorto), športno odmično pa športn filtr...

Tk da če ti gre sam z drugim frgazrjom 120 ti ornk števc laže.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tukaj ne merijo končne hitrosti, kot pri mopedu, zaro najbrž ni problemov. Mogoče jih zračni filter zmoti, pa še to najbrž ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tukaj ne merijo končne hitrosti, kot pri mopedu, zaro najbrž ni problemov. Mogoče jih zračni filter zmoti, pa še to najbrž ne.

Sj ni problem v končni. Ti lahko daš na original motor drugačne prenose pa bo imel 2× večjo končno...konji pa bojo enaki, kar je seveda legalno.

Tukaj bi bil tudi problem, ker so spremenjeni konji, zadeva nima homologacije ... vendar na nobenem tehničnem nimajo dynotov za merit moči, tako da se nč sekirat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tukaj ne merijo končne hitrosti, kot pri mopedu, zaro najbrž ni problemov. Mogoče jih zračni filter zmoti, pa še to najbrž ne.

Kaj lahko prilepiš par slik z večih kotov celega motora da vidimo kak zgleda z brez air-boxa z športnim filtrom . Pls

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez airboxa maš lepo lukno, glih tok da 3 pere notr spravš.. :whistle:

Mam sam eno slikco kjer se pa ne vid tok dobr.. :closedeyes:

post-23434-0-43835400-1300910383_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez airboxa maš lepo lukno, glih tok da 3 pere notr spravš.. :whistle:

Mam sam eno slikco kjer se pa ne vid tok dobr.. :closedeyes:

bleee... grdo.. Z nečim zafilej tisto luknjo, ker zgleda kot da bi imel mašino od motorke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bleee... grdo.. Z nečim zafilej tisto luknjo, ker zgleda kot da bi imel mašino od motorke.

Bom bom zafilu, nč bat.. :)

Bo saj nekje prva pomoč pa orodje.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom bom zafilu, nč bat.. :)

Bo saj nekje prva pomoč pa orodje.. :naughty:

Ja ma res bogo zgleda berz air boxa , kot da se bo prelomo . Jaz bom obdržal air box sem se odločo .

Sej konc koncev športni filter ne da nekega čudeža sam po sebi , mogoče malo zvoka tega je pa že zaradi akrapota dovolj :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma res bogo zgleda berz air boxa , kot da se bo prelomo . Jaz bom obdržal air box sem se odločo .

Sej konc koncev športni filter ne da nekega čudeža sam po sebi , mogoče malo zvoka tega je pa že zaradi akrapota dovolj :music4:

To je res, da skor nč ne da.. Ti pa znajo kr hitr zatežit zard filtra..:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, da skor nč ne da.. Ti pa znajo kr hitr zatežit zard filtra..:whistle:

A se ne da tko nardit da bi stari airbox obrdržal gor in ga le malo preuredil da bi notri pasal športni filter. Pač da bi škatla ostala, da ne bi blo tok lufta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne da tko nardit da bi stari airbox obrdržal gor in ga le malo preuredil da bi notri pasal športni filter. Pač da bi škatla ostala, da ne bi blo tok lufta.

Ja na začetku sm meu orginal airbox gor in sm spredi kjer pride povezava s frgazerjom, samo tok velko lukno naredu, da je pasu športni filter notr.. Samo mam zdej sam športn filtr gor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem po svojga je končno fertik . Bom poročal kaka je razlika . Upam da bo gate trgal :naughty:

Ps. kaj dela kdo v okolici MB nalepke bi si natisno svoje za tomosakija pa iščem najcenejšega ponudnika ( ker je blo dovolj odhodkov )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8,2kW pri 8600 vrt./min

To je moč, on je uprašal za navor :P Nisem siguren, ampak se mi zdi da ma okol 9 Nm pri približno 6.000 obratih... Nisem siguren, zato nej pove še kdo če ma kakšen bolj točen podatek, če je ta napačen pa naj ga popravi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve ce je lahk kaj narobe ce v vilci ni olja ker mi je dop** menjavat te semeringe vsakih nekaj mescev?

hvala :)

zdj bom pobrisval vso olje dolkernebo vso ven stelko to je plan...

kaj je sploh tk retardiranega na teh vilcah da kr spusti :S

Popravljeno . Popravil Stirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve ce je lahk kaj narobe ce v vilci ni olja ker mi je dop** menjavat te semeringe vsakih nekaj mescev?

hvala :)

Lahko bi dobile luft, zato raje mej notr olje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mehke bodo boš mal zabremzu pa se bo do konca ugreznl glare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mehke bodo boš mal zabremzu pa se bo do konca ugreznl glare.gif

Jah, se pač ne bo vozu po prednji gumi in bo malo več zaviral na zadnjo zavoro in malo manj na prednjo :P:whistle:

Ne, sej se samo hecam ;)

Če nimaš olja u vilcah je res da so bolj mehke, ampak to ni tak problem, bistven problem je ker če v njih ni olja ni mazanja in zato dobijo luft, zato morejo met olje, da jih maže da ni nikjer trenja da ne dobijo lufta ;)

Fantje, ne se igrat brez olja v vilcah ker si boste vilce uničli :nono:

Nimajo vilce olja za brezveze :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!