Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Sem klical in to ne enkrat pa niso znal nč kej dost narest.

Oni so ti prodali izpuh, zato so dolžni tudi poskrbet da se boš z njim lahko legalno vozu ;)

Probej se zment da jim pripelješ motor tja in ti oni brez certifikata upišejo akrapoviča v homologacijo ;) Ko ga boš mel enkrat upisanega v homologacijo pa greš še na tehnični da ti ga upišejo v prometno in to je to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni so ti prodali izpuh, zato so dolžni tudi poskrbet da se boš z njim lahko legalno vozu ;)

Probej se zment da jim pripelješ motor tja in ti oni brez certifikata upišejo akrapoviča v homologacijo ;) Ko ga boš mel enkrat upisanega v homologacijo pa greš še na tehnični da ti ga upišejo v prometno in to je to ;)

Izpuh v prometno? Je to hec?

Je pa možno, da se jim ne da poskrbet za to. Je pa tudi možno, da res pri retail prodaji ni certifikata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh v prometno? Je to hec?

Je pa možno, da se jim ne da poskrbet za to. Je pa tudi možno, da res pri retail prodaji ni certifikata :)

A ti ga ne upišejo v prometno pod predelave vozila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah probu bom še težit sam se mi zdi kt da se jim neda ubadat z mano. :D A kdo pozna koga ki ima tomosa 125 f in je kupil akrapoviča posebej, in če mu je ratal homologerat. Sej se ne sekiram kej preveč sam najrajš bi meu pa use poštiman tko ko treba :) no sj so me tud že policaji ustavl pa ga je auspuh zanimal sam sm mu mal nakladov pa se mi je ratal nekak izgovort. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah probu bom še težit sam se mi zdi kt da se jim neda ubadat z mano. :D A kdo pozna koga ki ima tomosa 125 f in je kupil akrapoviča posebej, in če mu je ratal homologerat. Sej se ne sekiram kej preveč sam najrajš bi meu pa use poštiman tko ko treba :) no sj so me tud že policaji ustavl pa ga je auspuh zanimal sam sm mu mal nakladov pa se mi je ratal nekak izgovort. :D

Nalepko odlimaj dol pa maš mer :D Če te to vizualno ne moti ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepko odlimaj dol pa maš mer :D Če te to vizualno ne moti ^^

Tud to sm že gledu sam je še usen lasersko vgraviran na vrhu. Mah tko bom pustu in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud to sm že gledu sam je še usen lasersko vgraviran na vrhu. Mah tko bom pustu in to je to :)

Ma seveda, ti pusti kar lepo tko kot je ;) Ti samo pokliči na Tomos Koper in zahtevej nej ti zrihtajo da bo izpuh upisan v homologacijo ;) Če si izpuh res kupil pri njih je njihova dolžnost da ti zrihtajo homologacijo ;) Takrat ko si ga kupoval in ni imel certifikata bi mogu zahtevat da ti zrihtajo homologacijo ali pa da ti v nasprotnem primeru znižajo ceno izpuha...ne moreš ti plačat za izpuh ki ni homologiran enako kot če je :nono: Če ti že homologacije ne morejo zrihtat nej ti zrihtajo usaj certifikat, ko boš enkrat meu certifikat ne bo problem zrihtat homologacije ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enkrat objavljam oglas, da prodajam Tomosa. Končno smo ga zrihtali in zdej lahk gre v prodajo.

Kakršnakoli mnenja so dobrodošla ;)

-->Link do oglasa<--

Lp, Marko

Popravljeno . Popravil zonfii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enkrat objavljam oglas, da prodajam Tomosa. Končno smo ga zrihtali in zdej lahk gre v prodajo.

Kakršnakoli mnenja so dobrodošla ;)

-->Link do oglasa<--

Lp, Marko

Kaj je pa tok unikatnega?? druge gume pa večji ferg x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej fantje,

je mogoče kdo na svojem tomosu menjal žmigavce in mu doma ležijo originalni?? Rabil bi en žmigavc za svoj motor, ker sem ga zlomil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enkrat objavljam oglas, da prodajam Tomosa. Končno smo ga zrihtali in zdej lahk gre v prodajo.

Kakršnakoli mnenja so dobrodošla ;)

-->Link do oglasa<--

Lp, Marko

Živjo!

Mene zanima kje si kupu večji zadnji zobnik in kok se pozna..(pospeški,končna)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje se da dobit verižni set saj sem klical že v 5 trgovin z tomos deli pa ga nikjer nimajo...če gdo ve kje se ga da dobit naj mi prosim napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje se da dobit verižni set saj sem klical že v 5 trgovin z tomos deli pa ga nikjer nimajo...če gdo ve kje se ga da dobit naj mi prosim napiše

PRODAJALNA TOMOS

Šmarska cesta 4

6000 Koper

Tel.: 05 / 668 44 40, 05/ 668 44 39

Pokliči tukej, ti bojo poslali po pošti in boš dobu dokaj hitro za ugodno ceno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni oznaka zobnika Z56 a da ima 56 zobov al koko. Pa če bi dau tak zobnik gor a bi se dost na končni poznal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje se da dobit verižni set saj sem klical že v 5 trgovin z tomos deli pa ga nikjer nimajo...če gdo ve kje se ga da dobit naj mi prosim napiše

Jaz sem na ta e-mail pisal:

PRODAJALNA REZERVNIH DELOV IN NOVIH DVOKOLES

Patricija Drofenik

t.: 05 668 44 40

e.: patricija.drofenik@tomos.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče še kdo ve ali še prodajajo "balance" tommaselli za tomosa, tko k so jih učasih mel na internetni strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni oznaka zobnika Z56 a da ima 56 zobov al koko. Pa če bi dau tak zobnik gor a bi se dost na končni poznal?

Če mu daš zadnji zobnik 56 bodo pospeški občutno boljši, končna pa bo ostala približno ista, ker zdej z originalnim zobnikom se ti motor ne zvrti, s 56 pa se ti bo, tako da lahko pričakuješ občutno boljše pospeške in približno enako končno hitrost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mu daš zadnji zobnik 56 bodo pospeški občutno boljši, končna pa bo ostala približno ista, ker zdej z originalnim zobnikom se ti motor ne zvrti, s 56 pa se ti bo, tako da lahko pričakuješ občutno boljše pospeške in približno enako končno hitrost ;)

Ali mogoče veš kje bi lahko tak zobnik dobil da bi pasal na tomosa? A je to od kašne krose al po naročilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče veš kje bi lahko tak zobnik dobil da bi pasal na tomosa? A je to od kašne krose al po naročilu?

Js bi na tvojem mestu kontaktiral kar MS uporabnika amp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi na tvojem mestu kontaktiral kar MS uporabnika amp ;)

Ja ga poznam on je reku da bi ga mogu po naročilu narest sam se ne spomnem o katerem zobniku (koliko zob) sem se pogovarjal z njemu, ga bom pa še za 56 vprašu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!