Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ahoj

Ti, dej povej kje kupuješ dele. Rabim pa zavorne ploščice, pa filter za olje pol pa gasa.

lp

Ne kupujem jih, saj do sedaj sem še vedno servisiral na pooblaščenem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj

Ti, dej povej kje kupuješ dele. Rabim pa zavorne ploščice, pa filter za olje pol pa gasa.

lp

Ko sm js kaj rabo, sm zmern v Tomos Koper poklico pa so vse takoj poslali.

PRODAJALNA REZERVNIH DELOV IN NOVIH DVOKOLES

Patricija Drofenik

tel: 05 668 44 40

Ponedeljek-petek od 9.00 do 14.00

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj

Ti, dej povej kje kupuješ dele. Rabim pa zavorne ploščice, pa filter za olje pol pa gasa.

lp

za ploščice lahko kontaktiraš mene mam navoljo EBC in original :)

drugače pa tomos nima oljnega filtra. Ima samo mrezico, ki je v mašini....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kdo pozna kakega uredu serviserje za tomos motor na primorsek ( vipauska dolina) ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma še kdo problem da se mu 5 prestava ne zvrti do konca, pa ker zobnik bi lahko zamenu da bi se zvrtela 5?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno uprašanje dones sm ga malo vzgal in se pelem in kr crkne probam starter nc probam kurbel (nožni zaganjač) nič probam žmiguci dela , hupa dela, N lučka mi sveti a se je lohka kaksen kabel staknil ?

Bi biu res vesel ce bi mi kdo odgovoril...Se res zahvaljujem ze v naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno uprašanje dones sm ga malo vzgal in se pelem in kr crkne probam starter nc probam kurbel (nožni zaganjač) nič probam žmiguci dela , hupa dela, N lučka mi sveti a se je lohka kaksen kabel staknil ?

Bi biu res vesel ce bi mi kdo odgovoril...Se res zahvaljujem ze v naprej....

Svečko vn pa spucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečko vn pa spucat.

Ja sam z tem k sm mislu starter nic mi noce sploh zavrtet pa k sm spelu mi je pa vzgal z starterjem sicer je res neki crknu na zacetku pol pa spelem pa crkne probam starter pa nic tud zavrti ne ... na kurbel pa ni hotu vzgat.... Zmigauci pa N lucka sveti pa use dela sam noce starter zavrtet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam z tem k sm mislu starter nic mi noce sploh zavrtet pa k sm spelu mi je pa vzgal z starterjem sicer je res neki crknu na zacetku pol pa spelem pa crkne probam starter pa nic tud zavrti ne ... na kurbel pa ni hotu vzgat.... Zmigauci pa N lucka sveti pa use dela sam noce starter zavrtet....

če na kurbel motor vrti probej svečko zamenat oz spucat pa potem probej užgt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če na kurbel motor vrti probej svečko zamenat oz spucat pa potem probej užgt ;)

Evo najdel sm napako Ce imate problem da kr naenkrat crkne na kurbel ne vzge , starter sploh ne vrti... prvo poglejte pod STEVEC ker so stirje kabli in en je bil IZKLUCEN... Ko sm ga vtaknil nazaj je prec v prvo vzgal.... :D Sm su ucer pol en krog od vesela :D hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vprašal kje se štima zadnji amortizer? Na šraufu, ki je takoj pod vzmetjo in je zelo velik ali morda kje drugje? In v katero smer ga je potrebno šraufati oziroma odšraufati da je amorizer bolj trd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vprašal kje se štima zadnji amortizer? Na šraufu, ki je takoj pod vzmetjo in je zelo velik ali morda kje drugje? In v katero smer ga je potrebno šraufati oziroma odšraufati da je amorizer bolj trd.

Tam ja, logično, če zategneš stisneš vzmet in je bol trdo vse skupaj. Lažje ti bo, če bo zadnja guma v zraku.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi, prodajam original fergazer/uplinjač od Tomos SM125 Mikuni UCAL, skoraj nič rabljen, brezhiben, ker imam gor večjega... Več na ZS ali pa na mail (bobnboy@gmail.com).

Prodaja se pa tudi komplet original zadnja luč s smerniki, odlično ohranjena.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako izklopiš senzor na tački da ne crkne takoj ko ga daš na tačko? A je treba une kablčke odklopit prevezat a kaj?

Vesel bodi da crkne, saj je to edino pravilno. Jaz sem že starejši motorist, pa vem koliko je bilo včasih nesreč, ravno zaradi tega ker so fantje pozabili vrniti stransko tačko v prvotni položaj.

Še veliko srečno prevoženih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako izklopiš senzor na tački da ne crkne takoj ko ga daš na tačko? A je treba une kablčke odklopit prevezat a kaj?

Vzem dol stikal, pa poštudiri kdaj je tokokrog sklenjen. Ali takrat ko je tačka dol, ali takrat ko je tačka dol. Glede na to boš potem vedu, ali moraš naredit kratek stik, ali moraš pustiti kontakta narazen. To ti bo prišlo v poštev da je stikalo navadno, brez kakršnih koli uporov. Če pa ne bo šlo tako, boš moral pa še kakšen upor vezat vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzem dol stikal, pa poštudiri kdaj je tokokrog sklenjen. Ali takrat ko je tačka dol, ali takrat ko je tačka dol. Glede na to boš potem vedu, ali moraš naredit kratek stik, ali moraš pustiti kontakta narazen. To ti bo prišlo v poštev da je stikalo navadno, brez kakršnih koli uporov. Če pa ne bo šlo tako, boš moral pa še kakšen upor vezat vmes.

NE GA učit takih bedarij!!! :lol1: Imam kolega,ki je s posojenim motorjem zaradi spuščene stranske tačke in demontiranega stikala stranske tačke grdo padel in ostal delni invalid !! :hmm:

Ps: Stikalo stranske tačke se lahko demontira SAMO če tudi tačko demontiraš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE GA učit takih bedarij!!! :lol1: Imam kolega,ki je s posojenim motorjem zaradi spuščene stranske tačke in demontiranega stikala stranske tačke grdo padel in ostal delni invalid !! :hmm:

Ps: Stikalo stranske tačke se lahko demontira SAMO če tudi tačko demontiraš!!

Oprosti. Ne bom več ... :blush::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel bi bil če bi crknil ko bi dal v prvo ne pa da crkne oz. ne vžge če je v leru.

Ne vžge niti v leru? To pa dvomim ^^ al je to sam pr Tomosu? xD

Pusti tak, kok× je men to plastike rešilo na Suzlu huhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!