Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja ga poznam on je reku da bi ga mogu po naročilu narest sam se ne spomnem o katerem zobniku (koliko zob) sem se pogovarjal z njemu, ga bom pa še za 56 vprašu.

Kdaj si govoru z njim? Js sm nazadnje govoru z njim približno en mesec nazaj in mi je reku da ma doma še en 54 zobnik in enga 58 ;) Če bi dau gor 58 bi blo dobro dat še spredej 14 namesto 13 in tistega tudi ma ;) No, usaj takrat je mel, zdej ne vem če ma še, tko da ti ga kar pokliči ker lahko da še vedno ma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si govoru z njim? Js sm nazadnje govoru z njim približno en mesec nazaj in mi je reku da ma doma še en 54 zobnik in enga 58 ;) Če bi dau gor 58 bi blo dobro dat še spredej 14 namesto 13 in tistega tudi ma ;) No, usaj takrat je mel, zdej ne vem če ma še, tko da ti ga kar pokliči ker lahko da še vedno ma ;)

No hvala ti, ga bom poklicu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve kje se da kupiti ta power kit za Tomos 125SM?

in kolikšna je približno cena za vse skupaj.

Sm ti napisu kontakt na zasebca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Dellorto vplinjač VHST 28mm, skor kot nov za 80€, če rab kdo nj pove pa se zmenmo.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na internetu najdu zame res lep tomos 125sm z ktm masko. Evo slikco: 3530.jpg . Mislm it na tomos 125 zato mam tut v mislih začetn styling: nova sprednja maska(brez zamere z org mi je kot en marsovc), led zadnja luč, led smerniki, ščitniki rok. Nazaj k maski... kje bi jo dobil-je pa od ktma, verjetno bi pasala? nevem kako je z nosilci. Gledal sem tudi razne univerzalne od tnt-ja ipd. samo malo izbire... ker s ktm masko je svetovn.. h3h3.

Popravljeno . Popravil dog66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na internetu najdu zame res lep tomos 125sm z ktm masko. Evo slikco: 3530.jpg . Mislm it na tomos 125 zato mam tut v mislih začetn styling: nova sprednja maska(brez zamere z org mi je kot en marsovc), led zadnja luč, led smerniki, ščitniki rok. Nazaj k maski... kje bi jo dobil-je pa od ktma, verjetno bi pasala? nevem kako je z nosilci. Gledal sem tudi razne univerzalne od tnt-ja ipd. samo malo izbire... ker s ktm masko je svetovn.. h3h3.

Axle Koper :)

Večina teh mask je priperih na vilce z gumijastimi obročki...točno za to ne vem, vendar očitno paše.

Je pa zadeva od modela...hm...EXCja 2009 se mi zdi.

Imaš pa tudi dokaj veliko izbiro pri Acerbisu...(Acerbis Cyclops, Diamond, LED Vision...)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mene pa zanima kje bi dal lahko motor zablokirat, da bi ga lahko registriral kot 125 ccm. Potrebujem, ker imam predelanega SM125..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se vbistvu zamena pri servisu a samo olje ali ima tudi kakšen filter za olje ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se vbistvu zamena pri servisu a samo olje ali ima tudi kakšen filter za olje ali kaj podobnega?

Filtra za olje nima :) Če želiš lahko še očistiš zračni filter in zamenjaš svečko če je že stara, ampak glavno je da zamenjaš olje v mašini ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nujno bi rabu kašnga dobrga mehanika u ljubljani al pa kje okol! vem mogoč je že napisano nekje sm 590 strani je mau huda :surrender:

šrikle na sprednjem kolesu bi mogu stisnt, pol bi pa lahko šele nove gume namontirou pa dau centrirat itd....

mate kak naslov? hvala že unaprej! :rolleyes:

Ti se kar lepo zapelji do kakega vulkanizerja, mislim da jih maš u Lj kar nekej :) To bi ti mogu usak vulkanizer znat nardit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno težavo.

Ali slučajno kdo ve kakšne so mere semeringa prednjih vilic, vem da je notranji fi 40 ostale mere pa nevem tako da bi prosil za pomoč, ker v Tomosu mi niso znali povedati oz. jih "kao" sploh nikoli niso imeli in jih ni za dobiti pri njih, enako mi je zatrdil na urednem servisu.

Hvala za odgovore. LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno težavo.

Ali slučajno kdo ve kakšne so mere semeringa prednjih vilic, vem da je notranji fi 40 ostale mere pa nevem tako da bi prosil za pomoč, ker v Tomosu mi niso znali povedati oz. jih "kao" sploh nikoli niso imeli in jih ni za dobiti pri njih, enako mi je zatrdil na urednem servisu.

Hvala za odgovore. LP Marko

Si ti sigurn da si prou poklicu :hmm: V Tomosu Koper se jih je vedno dobilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti sigurn da si prou poklicu :hmm: V Tomosu Koper se jih je vedno dobilo...

jop sm sm, men je tista ženska odgovorila da jih kao sploh niso nikoli prodajali, na servisu pa isto. Zato pa bi potreboval mere semeringa da ga lahko kje drugje naročim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop sm sm, men je tista ženska odgovorila da jih kao sploh niso nikoli prodajali, na servisu pa isto. Zato pa bi potreboval mere semeringa da ga lahko kje drugje naročim.

Kr neki, to sploh ni res...vedno so zrihtali semeringe...kr neki se zdej sprenevedajo :BUA:

Me jezi ker vedno usem ki so rabli semeringe so jim jih zrihtali, ne vem zakaj se zdej sprenevedajo :angry: Ne se jim pustit, ti si kupu njihov motor in oni so ti dolžni zagotovit rezervne dele zanj, enako kot use ostale znamke, zato zahtevej od njih da ti to oni zrihtajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki, to sploh ni res...vedno so zrihtali semeringe...kr neki se zdej sprenevedajo :BUA:

Me jezi ker vedno usem ki so rabli semeringe so jim jih zrihtali, ne vem zakaj se zdej sprenevedajo :angry: Ne se jim pustit, ti si kupu njihov motor in oni so ti dolžni zagotovit rezervne dele zanj, enako kot use ostale znamke, zato zahtevej od njih da ti to oni zrihtajo ;)

Aha okej, jih kličm jutr spet.

Drgač pa hvala za pomoč.

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha okej, jih kličm jutr spet.

Drgač pa hvala za pomoč.

LP Marko

Ti jim samo lepo povej da usaka znamka ki prodaja motorje je po zakonu dolžna zagotavljat rezervne dele zanje in Tomos ni nobena izjema ;) Zahtevej od njih nej ti zrihtajo ker to je njihova dolžnost ;) In ne obupat, ustrajej dokler ti ne zrihtajo ;)

Uso srečo ti želim v upanju da ti bojo čimprej zrihtali, ker vem da je bedno se ne vozit z motorjem sredi poletja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo minilo je že precej časa, vendar se Tomos ne da in ne da, povedal sem jim svoje vendar mi vedno isto zatrdijo, da oni tega nikoli niso prodajali oz. komurkoli dobavili, sedaj se mi pa več ne da z njimi obadat. Tako da bi tukaj prosil za pomoč, če kdo pozna kje drugje se jih da dubiti, oz. če jih ima kdo na rezervi da bi mi jih lahko poslal.

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Tomos SM 125 OPEN - odlično ohranjen

Letnik 2007

Motor ima:

-akrapovič izpuh

-dellorto 26 uplinjač

-športna odmična gred

-predelane zavore

-vilice od Husqvarne

-novo zadnjo gumo Pirelli Diablo

-zamenjane sprednje in zadnje zavorne ploščice

Poraba goriva 3,5 l na 100 km

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5059439

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšne so dobre pa slabe lastnosti tega motorja?? Sem namreč zainterisiran kupec SM, vendar se še ne znam odločit katerega.

Vaša pomoč bi mi ogromno pripomogla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so dobre pa slabe lastnosti tega motorja?? Sem namreč zainterisiran kupec SM, vendar se še ne znam odločit katerega.

Vaša pomoč bi mi ogromno pripomogla.

Slaba lasnost, semeringi pač kitajske vilce in se zna zgodit da hitr spustijo, dobre so pa definitivno zvok, pa vozne lasnosti, drugače pa ti rečm, da bi blo dobrodošlo da sam stesteraš, kr usak ma svoj okus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za semeringe je čisto odvisno kje se voziš, če se vglavnem po cesti je uredu če pa bolj offroad potem se pa zna kdaj zgodit da kej spusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za semeringe je čisto odvisno kje se voziš, če se vglavnem po cesti je uredu če pa bolj offroad potem se pa zna kdaj zgodit da kej spusti.

Jst nism čiist nč offroad pelu pa so mi spustil semeringi po 5k km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!