Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

dons sm biu 2x v trgoavto.. je un prodajalc vse tam u tomosu klicu če bi se dal dobit da bi mi dal zavorni sistem pa gume takšne kot so na replici na navadnga tomosa.. pa čist noben ni vedu če se da al ne niti glavni tam :headbang: bom u pondelk vidu ka bo.. bo še enkrat use klicu.. :unsure: drugač bom pa mogu kr navadnga uzet :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei hvala usem :) ...sam tista številka je od une ženske iz velenja...se prav lastnica od unga motorja k je na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u ...tko da če kdo ve še za kkšnga bi prosu nj mi pove :)

...drugač se je pa on kokr jst vem že neki zmenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uplinjač in filter sta montirana. Zvok je kakršen je, malenkost bolj dirkalen. Uplinjač še ni nastavljen, tako da je končna še vedno 95, edino pospeški so postali precej boljši, se kar pozna. Moram ga še fino nastavt, pa upam da bo, res pa je, da kar močno piha veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm biu 2x v trgoavto.. je un prodajalc vse tam u tomosu klicu če bi se dal dobit da bi mi dal zavorni sistem pa gume takšne kot so na replici na navadnga tomosa.. pa čist noben ni vedu če se da al ne niti glavni tam :headbang: bom u pondelk vidu ka bo.. bo še enkrat use klicu.. :unsure: drugač bom pa mogu kr navadnga uzet :glare:

Za zavorni sistem moraš menjati tudi prednjo felno, za gume pa moraš isto dat felne od replike gor. Disk od sirkalnega ne paše na felno od navadnega. Ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi mogu sam še felne od replice vzet ne? veš še mogoč kulk € pridejo?

pod 1000€ ne računej...

990€ pridejo za mojo cagivo, pa ni čist nč racing replica :rolleyes: :krneki: :krneki: (no ja...sam so saj vilce da se reče :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej bom u pondelk pol use zvedu, da mi naredi predračun pa se bom potem odloču al vzamem kar navadnega ali tega po naročilu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za ta denar ko to misliš iz dveh motorjev enga nareit pa bo ti tam reko eno ogromno cifro... bi že tisočkrat pomoje dobo CH WSM, ki je milijonkrat boljša od vseh tomosov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za ta denar ko to misliš iz dveh motorjev enga nareit pa bo ti tam reko eno ogromno cifro... bi že tisočkrat pomoje dobo CH WSM, ki je milijonkrat boljša od vseh tomosov ;)

Na progi ni bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za ta denar ko to misliš iz dveh motorjev enga nareit pa bo ti tam reko eno ogromno cifro... bi že tisočkrat pomoje dobo CH WSM, ki je milijonkrat boljša od vseh tomosov ;)

Nebi reku...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr_lunatic pa sky_21 skos neki pametujeta :rolleyes:

dejta kej bl pamtnga o stvari povedat ne pa samo: Nebi reku, Razloži pa take :headbang: :headbang: :headbang:

drgač ma med tomosom pa CH ni bistvene razlike (vsaj po podatkih!)

CH ma višji sedež za CEL cm

CH je lažji (107kg proti 116 od Tomosa)

CH ma 8 kw Tomos pa 8,2 kr se najbrž ne pozna pu qrca

CH ma OŽJE gume

CH ma slabše bremze

na zdej me pa skritizirite :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mislo v tej smeri ampak meni dovolj povejo stvari kot so, da pašejo ključi pri tomosu iz enga v drugega, da se na novem nalepke odlepljajo, da cvili to pa cvili ono pa tiste šraufe je treba zategnit itd itd

to se na kvalitetnih motorjih ne dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mislo v tej smeri ampak meni dovolj povejo stvari kot so, da pašejo ključi pri tomosu iz enga v drugega, da se na novem nalepke odlepljajo, da cvili to pa cvili ono pa tiste šraufe je treba zategnit itd itd

to se na kvalitetnih motorjih ne dogaja

Kako pa veš kaj se dogaja z CH-jem če nima noben? Lahko se tudi pri ch-ju dogajajo kašne čudne stvari.

dr_lunatic pa sky_21 skos neki pametujeta :rolleyes:

dejta kej bl pamtnga o stvari povedat ne pa samo: Nebi reku, Razloži pa take :headbang: :headbang: :headbang:

drgač ma med tomosom pa CH ni bistvene razlike (vsaj po podatkih!)

CH ma višji sedež za CEL cm

CH je lažji (107kg proti 116 od Tomosa)

CH ma 8 kw Tomos pa 8,2 kr se najbrž ne pozna pu qrca

CH ma OŽJE gume

CH ma slabše bremze

na zdej me pa skritizirite :worship: :worship:

Mene ne zanimajo podatki. Mene zanima v čem je boljši ch od tomosa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne zanimajo podatki. Mene zanima v čem je boljši ch od tomosa

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Ker ima CH ožje gume je boljši? potem je boljši ker je manjši. In ja, itak da je boljši če je HUSQVARNA!. In je lažji za 10kg!

Torej itak uzemeš CH-ja tudi če je narejen za 160cm- velike osebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm sploh kje napisu da je bolši?

js sm sam par dejstev navedu s katerimi si lohk usak sam predstavla to k si hoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva ste bedni ej

tomos vs. CH

jst če bi zberu bi rajš tomčija, ker ma veliiik bolšpe komponente gor...pač ma nalepko tomos(k bi jo jst takoj dol utrgu ponavad pa itak sama odpade :P ) to je pa tud use kar je slabga...cenejši je pa bolše komponente ma...če vm pa tok pomen da mate huso si jo pa kupte...sam bo tud par € treba več odštet pa še slabše komponente ma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tamau je dons prpelu dam tomosa.....pa bomo vidl če je res tak šit kot pravte....

kukr sm jst testno vožnjo naredu ni blo večjih težav.....

P.S: le v moči :rolleyes:

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tamau je dons prpelu dam tomosa.....pa bomo vidl če je res tak šit kot pravte....

kukr sm jst testno vožnjo naredu ni blo večjih težav.....

P.S: le v moči :rolleyes:

ej kerga je pa kupu?pa glej da zdej v kratkem do mene prideš da vidm to zadevco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kerga je pa kupu?pa glej da zdej v kratkem do mene prideš da vidm to zadevco :P

unga tardečga iz avtoneta....

k je že mal predelan....

sej sm se prej že mim tvoje bajte furu.....sm šou mal na šentjošt....(a nisi nč akrapoviča slišu) :naughty:

super je za ovinke, sam pač moči nima tok...k jst sm biu na 2t navajen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa je kaj bolj močen ta rdeč power kit pa to? že vredu leti proti navadnemu ha?

no jaz sem dans videl črnega navadnega ko se je mimo peljal, dober zvok pa v živo lepo zgleda motor :) škoda pač da je tomos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!