Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

to pa je kateri šraufek :slap: ....sm bl začetniške forme

ne un šrauf za prosti tek, ampak en manjši, malo bolj skrit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja za zrak.....s tem sm se že zajebavu pa ne pomaga :closedeyes:

edin to sm zrihtu da ga čist pod niskimi če hitr gas prviješ zamori

pol sm dau pa tko kt je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko kilometrov narediš, ko preklopiš na rezervo?

Men je krepnu po pribljižno 2-3 km. :krneki:

jst še nimam občutka kok lohk nardiš z enim tankom tko da sm zdej k sm šou na morje raj enkrat za tja in enkrat za nazaj tanku....

pije pa ne tok (3,8l), kar se kaže tut v moči :whistle:

mi je blo pa res super zalagat ovinke na ridah.....tačke so (pre)hit na tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V navodilih piše največja prostornina posode za gorivo 10,5L.

Na Tomosovi strani piše 9,5l+1l

Zanimajo me vaše praktične izkušnje oziroma če se da kako popravt, da je v rezervi več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še nimam občutka kok lohk nardiš z enim tankom tko da sm zdej k sm šou na morje raj enkrat za tja in enkrat za nazaj tanku....

pije pa ne tok (3,8l), kar se kaže tut v moči :whistle:

mi je blo pa res super zalagat ovinke na ridah.....tačke so (pre)hit na tleh

3,8?? to je dost...skor 4l...meni pije 2,5 do 3... na več kot 3,2 nism pršou še :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jst sm navajen na 2t žejno kripo :whistle:

pa drgač je na temu tomosu power kit tko da tut to mal poveča porabo glede na mašino iz ybr :winkiss:

pe še skoz sm ga do konca žgau.....90-100kmh

zdej bo treba zobnike vrjetn zad mal manjšiga dat da bo mal več letu....k moč še kr ma sam se prehitr zvrti do konca

pa frgazer naštimat pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa, potem pa druga...seveda, v originalu ima 20 ferg (ybr 22) power kit ma pa 26 pa odmična gred je druga...seveda, potem pije več, samo to je potem še vedno dobro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grejo tut tačke po tleh....

sej kakšno verzijo pa ma on

sej gre res nikamor tale tomos....tamau ma odprtga pa še usejen ne gre nikamor..

ampak jst bi ga uzeu že zarad zalaganja....k prej sm meu nsr-ko in se da s tem dost več zalagat....

vsaj po mojem.....

aja drgač je moj bratec prijavljen pod MXRideR, in jst učas pod njegovim pišem k se pozabm odjavt....tko kot danes vse kar sem napisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tomos je štorast :D vsaj zame...bi se ga mogu navadit

aligg ma replico cup, uno iz omejene serije, mašina je pa drugač čis obična. drgač pa on mene po ovinkih (ker se ne upam več dost zalagat, ker mam fiksne tačke, pa bi se hmal razbou že... ), js ga pa po ravnem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se dans po 14 dneh mal pelu, sploh nism vedu več kaj delam :D Čist čudno mi je blo use skup :whistle: Pa še tele ročke sm komi gor spravu.. na tomosa nč ne paše :unsure:

post-9211-1184617597_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, kk si ti te ročke gor dobil? Tisti del ko gre v nalanco sm že sam mal podložu pa to in je kul, sam tist k gre pa pol gor, k pršraufaš gor pa sm se pošteno jebu gor spravt :whistle: In največ kar mi je ratalo je, da kuplunga mal udar v plastiko ko je čist spustiš, bremzo pa plastika lih tolk drži da še ne bremza :unsure: Je to kul? Verjetn bom tak druge šraufe, daljše kupo pa nekak drugače naredu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nisem imel kakšnih večjih težav. Ročki za sklopko in zavoro sem premaknil nekje za dva centimetra proti vilicam. Ročka od sklopke se plastike nič ne dotika, od zavore se pa samo malo tam na začetku, ko pride v peta v pumpo, ampak je zavora povsem sproščena, tako da ni nevarnosti, da bi bremze drajsale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3,8?? to je dost...skor 4l...meni pije 2,5 do 3... na več kot 3,2 nism pršou še :hmm:

2.5??? tok moj nima na štandgasu... joj vm se pa gode ej štiritakterji :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš ja. Pri mojem smo tisti grip zvlekl dol pa z nekakšnim prebijačem naredl lepo okroglo luknjo. Za gas mora bit dobr narjeno, ker drgač če ti riba se gas ne vrača pa še vid se. Drugo stran pa enostavno predreš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš luknjo nardit ja. Pol boš še vidu.. to je šele začetek :whistle: Mogu boš nekak podložt tist k gre notr, pol ročke spreminjat... vzem si čas :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!