Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

:OK:

lp 6

@ motoristek ni te bilo vsaj ob 16,00 ne sem si pa zato segel v roko z BMW SLO :OK:

je bil pa zato ob poupetih, sn mu segel v roko! :OK:

blo je finooooo dans!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

lp 6

je bil pa zato ob poupetih, sn mu segel v roko! :OK:

blo je finooooo dans!

Pa še Bernija sem spoznal... :kva2: jutri fotka.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor v četrtek proti večeru. Lepo prazno, skoraj brez prometa, vozijo pa tovornjaki les v dolino. :doze:

Mi je pa malo za gostilno prineslo nasproti po mojmu pasu enega italijana s pickupom. Po moje je zgrešil prevozno sredstvo, vsaj po tem, kolikor so mu gume škripale. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor v četrtek proti večeru. Lepo prazno, skoraj brez prometa, vozijo pa tovornjaki les v dolino. :doze:

Mi je pa malo za gostilno prineslo nasproti po mojmu pasu enega italijana s pickupom. Po moje je zgrešil prevozno sredstvo, vsaj po tem, kolikor so mu gume škripale. :BUA: :BUA: :BUA:

Italjani delajo nekaj na jezeru (Bonatti). Poznajo cesto ko lastni žep :) in jih še nikol nisem videl, da bi se počas pelali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjani delajo nekaj na jezeru (Bonatti). Poznajo cesto ko lastni žep :) in jih še nikol nisem videl, da bi se počas pelali.

js tut ne! znaji včasih po tvoji strani prpizdit! :eek:

mogoče jo dans tut napadem! :hmm:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bernijem sma jo napadla! :OK:

mater, spet je blo faaaaaajn!

pri gostilni me je ustavo prijazn stric! :D mi je povedo, da mam preglasn ror, da me je že iz doline slišo! :blush: pa sn mu povedo, da ma moj ror štraseculasung :blush: pa da js sploh ne vozim hitro, in je slišo verjetno koga drugega, ker je dans tk lep dan, da je velko motoristov :OK: , pa je blo ok :D !! fajn sma se zmenla!

na vrhu pa poln parkplac! večinoma krajtlihi!

lp 6

mater , od vrha proti sobothu bojo pa mogli malo porihtat asfalt počasi :angry2: , je že ful zje... ponekod!!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste ja vsi vedli, kje je ta Golica, kamor se hodi uživat v vožnji z motorji (menda so med nami še taki), imate spodaj zemljevid. :D

Se da tud lepo vozit, ni treba vedno divjati (sicer boste polnili avstrijsko državno blagajno, preverjeno <_< )

[attachmentid=80484] [attachmentid=80485]

post-1675-1157538338_thumb.jpg

post-1675-1157538346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Da boste ja vsi vedli, kje je ta Golica, kamor se hodi uživat v vožnji z motorji (menda so med nami še taki), imate spodaj zemljevid. :D

Se da tud lepo vozit, ni treba vedno divjati (sicer boste polnili avstrijsko državno blagajno, preverjeno <_< )

[attachmentid=80484] [attachmentid=80485]

Werbung, maybe? Samo sprašujem, da boste ja vsi vedli......... :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Werbung, maybe? Samo sprašujem, da boste ja vsi vedli......... :lol1: :naughty:

Niti ne. Z enim iz LJ sem se pogovarjal okoli te naše Golice in ker ni vedel kje to sploh je (ja, tud taki obstajajo .) ) sem dal zemljevid kar tu gor.

Naj ljudje vedo, kje je. Če se bo pa kdo španal po njej... Boš šel pa domov precej lažji.. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 zdaj vem zakaj si mi dal motor :hmm: .

Da ste se lahko slikali brez mene. :D :P

Pa takega lepotca... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prišel nazaj malo lažji (zaradi bencina in gum) :lol1: trikrat sem jo naskočil. :wub:

:OK: sam gužve pa nisi mel, vidim da je parkirplac prazn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!