Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

sej štoflce za v ušesa že mam :krneki:

Ne rabs k ze itak dos sune pa se z ta plavimi nimas problemov sploh uzuni Austrija ,Nemcija so precej obcutljivi na ropot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabs k ze itak dos sune pa se z ta plavimi nimas problemov sploh uzuni Austrija ,Nemcija so precej obcutljivi na ropot!

vem vem...sam vseen saj za pr nas....ja k ma pa tak nor zvok s čem odprtim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla....a ma mogoče kdo kaksne rabljene bl športne ispuhe za varo kje duma :whistle:

Na E-bayu se najdejo ponavadi kaki Leo-Vinciji za dobro ceno. :whistle:

Malo prečekiraj. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na E-bayu se najdejo ponavadi kaki Leo-Vinciji za dobro ceno. :whistle:

Malo prečekiraj. :winkiss:

Bom bom....če pa kdo kej pr nas najde (u garaž al pa kje :whistle: )....nej pa kr sporoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom bom....če pa kdo kej pr nas najde (u garaž al pa kje :whistle: )....nej pa kr sporoči

V luisu najdes Leo Vince 2 x slip on Bestelnumer:10031354 cena 559

Bos 2x slip on Bestelnumer:10030840 cena 849 eur

Akrapovica ni vidt v KATALOGU 2008 za varadero milm pa da sta okol 800 eur

Drago za mal ropota nc ne recm sej lepo seka sem vozu enga rdecga 07 let z Akrapovici k so ga Trzinu prodajal(pa ne v AS).Kr dobr sam jaz sem to ze prezivu !

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V luisu najdes Leo Vince 2 x slip on Bestelnumer:10031354 cena 559

Bos 2x slip on Bestelnumer:10030840 cena 849 eur

Akrapovica ni vidt v KATALOGU 2008 za varadero milm pa da sta okol 800 eur

Drago za mal ropota nc ne recm sej lepo seka sem vozu enga rdecga 07 let z Akrapovici k so ga Trzinu prodajal(pa ne v AS).Kr dobr sam jaz sem to ze prezivu !

:worship:

Si ga vozu kle pr mojmu sosedu ane , s tistmu sem jest tut en krog naredu.... :naughty: , ne sej tut jest lih tko iščem , sej veš.....če se kej pucen najde bom nabavu...drugač pa tut nerabm...v louisu sem pa itak gledou..sam za ropot je to tut men predrago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga vozu kle pr mojmu sosedu ane , s tistmu sem jest tut en krog naredu.... :naughty: , ne sej tut jest lih tko iščem , sej veš.....če se kej pucen najde bom nabavu...drugač pa tut nerabm...v louisu sem pa itak gledou..sam za ropot je to tut men predrago...

Ne vem ker sosed !Ne je trgovina pa so bl eni smuglarji neprjazni se jim mal j.... za stranke pa sm su raj mal naprej!Drgac so ga pa oddajal in je mel okol 7000 .Sm raj dal 500 eur vec in kupu nouga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu Vara zdi premočna ji lahko pristriže peruti

25 KW Drosselsatz / Leistred. Honda Varadero XL 1000 V 68€

57 KW Drosselsatz / Leistred. Honda Varadero XL 1000 V 108€

post-10071-1204213826_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa prvo pomoc in klucavnco stlacs k mas pumpo tam?

Kam pa keten spey, če je pot daljša?

Doza speja je mnogo večja od rezervarja za olje, ki je pri meni 2,5 dl, kar po mnenju Letečega zadošča za več kot 8K km. V skrajnem slučaju lahko montiraš manjši, mogoče 1 dl tank, skrajšaš domet, povečaš prostor za ........

Nova prva pomoč tako ali tako ne paše nikamor pod zic. Sem jo tlačil vsepovsod in nazadnje je pristala v ...... kufru! Razmišjam o delitvi vsebine na dva dela, ki bi se nekako držala skupaj in vakumirati. Dobil bi tanjši in daljši paket. Najti moram le dovolj trpežen polivinil za vrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Centralno mazanje!

Kar je na feltni obrišeš z cunjo.

Kako mazalno napravo pa maš ti tole raza :eek: Ni glih običajen scottoiler :hmm: zgleda bolj ko en bojler :D A maš še toplo voda na vari gor al kaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doza speja je mnogo večja od rezervarja za olje, ki je pri meni 2,5 dl

Aha, To maš u bistvu samo dodaten rezervoar gor... :hmm:

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako mazalno napravo pa maš ti tole raza :eek: Ni glih običajen scottoiler :hmm: zgleda bolj ko en bojler :D A maš še toplo voda na vari gor al kaj :lol1:

Mazač ala Leteči! Z malo modifikacije po lastni zamisli.

http://www.kovinostrugarstvo-klinc.si/31056/index.html

Poglej na link in primerjaj!

Toplo vodo mam vedno s seboj, posebno, če je bolj mraz. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa keten spey, če je pot daljša?

Doza speja je mnogo večja od rezervarja za olje, ki je pri meni 2,5 dl, kar po mnenju Letečega zadošča za več kot 8K km. V skrajnem slučaju lahko montiraš manjši, mogoče 1 dl tank, skrajšaš domet, povečaš prostor za ........

Tale bojler kot je dobil ime :D ima eno zelo dobro lastnost. Izdelan je iz aluminijaste cevi in precej odporen na udarce kamenčkov in ostale zunanje vplive (voda, prah, blato....). Zato ga je možno montirati recimo tudi kamorkoli zunaj, recimo na notranjo stran izpušne cevi ali na kakšno podobno neizkoriščeno mesto ki je za kaj drugega neprimerno. Ali pa se naroči manjši rezervoar z poljubno prostornino in dolžino.

Imamo pač srečo da ima Varadero pod sedežem dovolj prostora za največjo opcijo. Pa še ostane prostor za komplet orodja, alarm, set za krpanje pnevmatik z dodatnimi ventilčki, montirač, prvo pomoč, rezervne svečke in mini 12V kompresorček :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole, leteči, pa vidim da si se kar profesionalno lotil zadevščine, ne morm verjet... :worship:

Če nebi meu že prej originalnega scottoilerja gor, bi se sigurno za tale izdelek odločil, že zaradi ogromnega rezervoarja pa tudi lažjega upravljanja (pa še slovenian quality)..

Respect!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa keten spey, če je pot daljša?

Doza speja je mnogo večja od rezervarja za olje, ki je pri meni 2,5 dl, kar po mnenju Letečega zadošča za več kot 8K km. V skrajnem slučaju lahko montiraš manjši, mogoče 1 dl tank, skrajšaš domet, povečaš prostor za ........

Nova prva pomoč tako ali tako ne paše nikamor pod zic. Sem jo tlačil vsepovsod in nazadnje je pristala v ...... kufru! Razmišjam o delitvi vsebine na dva dela, ki bi se nekako držala skupaj in vakumirati. Dobil bi tanjši in daljši paket. Najti moram le dovolj trpežen polivinil za vrečo.

To sem jaz naredu! Na dva dela pa gre!Mah ne vem ce je treba lih tok mazat,silikonski sprej itak ne mors tko hitr sprat z vodo! Jaz sem mel na transalpki 18 000km mazal vsakih 1500 do 2000 pa je bla kt nova,niko nasponana! mislm da je odvisn kako spelavas in pospesujes in seveda kok kilaze okol prevazas!Je pa dobr ideja ni kej sam drgm bi se dal zmontirat pr stran je dost placa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jaz naredu! Na dva dela pa gre!Mah ne vem ce je treba lih tok mazat,silikonski sprej itak ne mors tko hitr sprat z vodo! Jaz sem mel na transalpki 18 000km mazal vsakih 1500 do 2000 pa je bla kt nova,niko nasponana! mislm da je odvisn kako spelavas in pospesujes in seveda kok kilaze okol prevazas!Je pa dobr ideja ni kej sam drgm bi se dal zmontirat pr stran je dost placa!

1500-2000 :hmm: :hmm: a niso to mal dolgi intervali? Jest mažem na cca 500-700km, če se pa vmes dalj časa po dežju vozim, pa takoj, ko je mogoče dobr sperem(umazanija, kamenčki), pa namažem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem na svoji fazerci to delal na 500 km. Drugače pa prjatli, tudi jaz sem presedlal na Varo. Res, da sem naredil šele 30 km, vendar je prvi vtis odličen. Pred fazerco sem vozil Africo, še prej R100GS (vem, da fazerca ne spada tu noter, pa sem moral probat) Tri sezone sem zdržal, pa sem preveč pogrešal zvok V-mašine in mehkobe na potovanjih in sem zamenjal. Upam, da bo to - TO! :rolleyes:

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500-2000 :hmm: :hmm: a niso to mal dolgi intervali? Jest mažem na cca 500-700km, če se pa vmes dalj časa po dežju vozim, pa takoj, ko je mogoče dobr sperem(umazanija, kamenčki), pa namažem

Mo ojo transalpko je dez vidu sam enkrat pa se takrat je bla parkirana preko noci! Seveda ce te pere je pa treba mazat bl pogost, se strinjam !Mislm da na 500 km suhe voznje je pa prevec pol se prevec umazanije prijemlje na verigo!Ne vem bom vidu kako je pr vari ,jaz sem jo do zdaj 2 x namazu po pranju pa mam 2000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in imam en problem! Sem ponosen lastnik Varadere l.02! Motor sem kupil lani spomladi in se celo leto vozil brez problemov. Ko sem ga dal na zimovanje (v leseno garažo), mi je motor še normalno vžigal. Nekje v mesecu januarju, ko sem ga hotel malo "zalaufati" motor ni hotel več vžgati. Glede na to, da se mi je mašina le počasi obračala, sem predvideval, da je za to kriv akumulator. Tako sem pred dnevi kupil novega (drag ko žafran) ter ga namestil v motor. Vendar motor kljub temu noče vžgati. Nekaj časa je še obračal mašino (zelllooo počasi), sedaj pa se oglaša samo še rele (dela tik tik). Ker sem totalni laik, kar se tiče motoroznanstva, vas prosim za pomoč, če se komu svita, kaj bi lahko bilo narobe. Sam sicer predvidevam, da sem "skuril" kakšen zaganjač (štarter)!

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sedaj ko ela tik tik ostala elektrika dela? Recimo luči, armaturka...

Lahko da je vzreok povsem drugje kot v akumulatorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!