Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Mama servis na žalost zaradi financ verjetno ne bo šlo skozi.... :cry: tko da iščem za kako varjanto- prodajanja po delih....

Ej ATAAAAA....ne ti meni z -n varjanto.... :nono:

Če bi bil jaz tvoj ata, kar bi verjetno po letih lahko bil,bi imela motor že zdavnaj popravljen !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz tvoj ata, kar bi verjetno po letih lahko bil,bi imela motor že zdavnaj popravljen !! :whistle:

Hihihihi.....ti kar zajebavej......

fotke (kot je bilo prvotno v SAMOSTOJNI temi omenjen....prilagam fotke.....pa se zahvaljujem za pomoč....VSEMMMMMMMpost-11976-081433100 1281722273_thumb.jpg!!!!!!!!)

Popravljeno . Popravil mačka27
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihihi.....ti kar zajebavej......

fotke (kot je bilo prvotno v SAMOSTOJNI temi omenjen....prilagam fotke.....pa se zahvaljujem za pomoč....VSEMMMMMMMpost-11976-081433100 1281722273_thumb.jpg!!!!!!!!)

Sploh nezajebavam :hmm: to so resne stvari !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihihi.....ti kar zajebavej......

fotke (kot je bilo prvotno v SAMOSTOJNI temi omenjen....prilagam fotke.....pa se zahvaljujem za pomoč....VSEMMMMMMMpost-11976-081433100 1281722273_thumb.jpg!!!!!!!!)

nism vsega bral... a ni tamle na sliki crash pad? kako je montiran, da je polomljena plastika pod njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tole se da zlepit! ... lepo iz nitranje strani malo zadevo zbrusiš, naneseš poliester, mato fajn prepojiš, ko se vse strdi iz zunanje strani zbrusiš, pokitaš, špricneš...:rolleyes:

... MATE imam dovolj, ti jo šenkam... kilo poliestra, trdilec in pospeševalec pa te pride enih 15 e...

...Če nočeš reskirat denarja za nov del in servis ti je tako pacanje idealno, da se kaj naučiš... mogoče za prvič ne bo ravno nareto B.P., a izkušnje tudi nekaj štejejo... in še vedno ti preostane da pozimi ko bo dnarja več nabaviš nov del...:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vsega bral... a ni tamle na sliki crash pad? kako je montiran, da je polomljena plastika pod njim?

Crash pad je odtrgalo pri drsenju nekako..... Ne vem ravno kako...pri 60 na uro.....jo je z njihobo pomočjo (avto imel prednja in pol zadnjih vrat porezanih kot z konzervo-nožkom.....tko da....delo mojega dragega, da mi ga je iz preostalih delov, novimi šravfi in "delčkom gumi mase"- sestavil Muciko....morem rečt, da v vseh primerih mu čelado dol..... :worship:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vseeno bi muciko malce bolj "spedenala" vsaj s kakim lakom.....barvo.....(Če bi šlo finančno skozi, bi v trenutku padli novi "ogrodni deli"..... sam tko pa.....you know how it is.... :headbang::headbang::wallbash::wallbash: :closedeyes:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje -poleg ebayovih variant (ebay.com, ebay.eu itn....tam je namreč suša....) bi loh dobila desni del oklepa er6 f?

Kak predlog?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihihi.....ti kar zajebavej......

fotke (kot je bilo prvotno v SAMOSTOJNI temi omenjen....prilagam fotke.....pa se zahvaljujem za pomoč....VSEMMMMMMMpost-11976-081433100 1281722273_thumb.jpg!!!!!!!!)

A je to to?

ER6 F

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://shop.ebay.de/...3286.m270.l1313

Bo treba iskati po bolha variantah

Pa kateri del točno iščeš povej. slika...

Ja sam....poleg "villhaben" nemške bolhe, do katere sem čist naključno prišla zaradi drugih stvari...pa razen našega bolhača, kt je itak premajhen za karkoli takega.... ne poznam druge, a iščem že en čas možnosti v tej smeri... :whistle: O:-) O:-)

....tudi na področju ZDA, ne samo EU....loh tudi kitajske (če imajo možnost latinice in angleškega jezika- ker mi drgač tiste rožice, pentlje in vozli, ki jih namesto črk uporabljajo....čisto nič ne pomagajo, hihihihi.... :blush: )

Imaš kako tujo Bolho v mislih? Vsak predlog bo prav prišel....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to to?

ER6 F

Lp,

Flight

Tipu poslala mail- pač v ang....

Upam vsaj na kak odziv, saj kot sem omenila v p.m..... je z italijanščino en velik k..... z različnimi prevajalniki pa- vsaj v tem primeru- enako..... :headbang::headbang::headbang::headbang:

Še vedno pa me zanima.....če kdo pozna še kako drugo "bolho" ali "salomon" varianto - v tujini?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj bike-recyc, voitsberg, ali kofler, attnang-puchheim. predvsem kofler ima ogromno na zalogi. pa nemsko ne bi bilo slabo znati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj bike-recyc, voitsberg, ali kofler, attnang-puchheim. predvsem kofler ima ogromno na zalogi. pa nemsko ne bi bilo slabo znati.

IIIIIIIIIIIII, THX!!!!!!!!!!!!!!!Prvič slišim za te strani(kljub iskanju preko iskalnika že kak mesec!)

(nemško, ang, švedsko, pa hrvaško- ni panike- ostalo pa je pač....megla!)

THX! Že letim tavhati za oklepom! :yea1:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kakšna je razlika med kawasakijevimi OKLEPI Ninja 250R in er 6f?

Popravljeno . Popravil mačka27
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kakšna je razlika med kawasakijevimi OKLEPI Ninja 250R in er 6f?

Model Ninja 650R ima enakega, mogoče še to daj v iskalnil (ime er6 za ameriški trg) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kakšna je razlika med kawasakijevimi OKLEPI Ninja 250R in er 6f?

Če te zanima razlika med Kawasaki Ninja 650R in Kawasaki Er6-f je prvo ime za ameriški trg, er6-f pa za evropsk trg.

Ce oa sprasujes o Ninji 250R je to motor primeren za zacetnike. 250 ccm, 33kM, do 160km pa daljsem asu priganjanja, okrog 8 s do 100km/h. Moj prvi motor...

sedaj Ninja ZX- 6R 09. Kar dovolj za drugi motocikel

post-24642-003208900 1283193581_thumb.png

post-24642-031279400 1283193588_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kakšna je razlika med kawasakijevimi OKLEPI Ninja 250R in er 6f?

Macka je popraskana. Na tvojo muco ne pase oklep od 250R. Le er6-f. Lahko pa je "gola"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kakšna je razlika med kawasakijevimi OKLEPI Ninja 250R in er 6f?

Zadnjič sem oboje, sicer rabljene na avtonet videl rubrika deli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW Cellar- tudi preko avto neta sem se že zanimala (konkretno samo za er 6- zaenkrat, ker nisem bila ziher) V konkretnih primerih, ki so tam oglaševani, se gre- bodisi za popraskane desne oklepe (kar imam že doma BTW) oz. motorja sploh ne prodajajo po delih- čeprav je med "kao-poškodovanimi"- oglaševan...)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokitat pa na novo pihnt- :) . Po možnosti še kej cenej kot iskat nove oklepe.

v TRI KRASNE.....

....lepo prosim za prevod ustrezen "babi, ki ima šele 3-4 leta izkušenj na motorju" :surrender: ... lahko tudi preko p.m. za kaj -in kako gre postopek itn....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej macka27. Mislim da nekako nima smisla tecnarit po forumu in pricakovat da ti bodo drugi iskali dele za motor, pa po moznosti se zmontirali.

Kot vidim si iz Jesenic, in moj prvi odgovor bi bil, da se zbases v avto in zapeljes do Jani Race carbon, ki ima delavnico zraven Spar centra na stari Savi. Vem da ima plastike, tudi karbonske med drugim, za celo paleto motorjev, je ugoden in dober v svojem poslu.

Ce se prav spomnim, delas na obcini, od tam pa do Janija ni prav posebej dalec. In ne, cifre na zalost nimam. Ko bodo plastike ustimane, pa najbolje da Janija prasas se za spodobnega licarja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!