Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Slišal sem govorice, da je ER6 zanič oz. nekaj v zvezi z vodljivostjo, cheap okvirjem, slabimi komponentami itd...koliko je v tem resnice? Nočem začenjati kakšne vojne v stilu Kawasaki ER6 rulzzz itd..zanimajo me dejstva. Peljal ga žal še nisem, ampak po obliki me ne zgleda švoh. Že vnaprej hvala za odgovore :)

začetni modeli so če si spustil krmilo vsi vlekli v levo drugače pa super motor za začetek sploh navor pri nizkih obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne vem zakaj bi bil super le za začetek, lahko je za "vedno" pri neki normalni uporabi, vsaj jaz gledam tako na zadevo, saj ne najdem prav nobenega razloga za menjavo.

Majhna poraba in majhni stroški vzdrževanja, z enim tankom se da prevoziti max 340km, na avtocesti bo do nekje 120 z dodatnim vizirjem še sprejemljivo udobno, sicer pa dnevno ni nek problem narediti tudi 700km. Performanse so pa prav tako zadovoljive, tudi z dvema običjanima potnikoma prideš kamorkoli ob neki zmerni vožnji.

Če pa ti je motor premajhen za kakšno številko potem pa si itak že v štartu kupil narobe oziroma če imaš drugačne želje (enduro, cestak.).

Tako, da ne vem kaj bi mu naj "falilo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super. bo kakšna slikca za nas firbce?

meni se ta letošnji ful dopade (govorim o n verziji), samo o menjavi še ne ramišljam :P

Bomo zrihtal ksno fajn slikco, samo je F verzija z oklepom :OK: . Ja men je ta tanov model res bomba, že na slikah mi je biu lep, pol sm ga šou pa u živo pogledat sm ga pa kr takoj naroču k mi je biu tok ušeč :yes:

Drgač pa glede vodljivosti pa ne vem, jst sm vozu 2007 letnik in je biu super, nikjer nism opazu da bi kj v levo vleku... Je pa res da pr tastarih okvir (zadnja nihajka) bl švoh zgleda, nov model se mi usejn zdi da ma mal bl ornk narjen, ampak je bla tud tista čist uredu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač "švoh" model je bil gori, saj vidim, da je en uporabnik v prejšnjih postih tudi menjaval pri isti kilometraži.

Moj (letnik 2007, kupljen lani z 17.000 km-jev) je imel gor še original ketno, menjala sem jo letos, pri dobrih 36.000 km-jih. Ne vem, kako jo je "čistil" prejšnji lastnik, jaz je nisem nikoli.

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi se še lahko nekaj časa z njo vozil, torej do predvidene raztegljivosti (po knjigi), enako z gumami, ta set je zdržal preko 16.400km, pa je zadnja še bila za kakšnih 2-3k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam naročenga, rekl so da ta tedn pride (sre, čet), tko da čez par dni, kumi čakam :P Je pa to drugi prodan F v slo, če sm prou razumeu prodajalca, prvega je kupla ena punca, sam ma blokeranga na 35kW B)

Sprobat ga najbrž nisi mogel? Jaz ga morem tudi iti gledat v živo kako izgleda. Po slikah me tudi F bolj interesira. Kakšne barve pa si vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne, ker kawasaki nima testnih modelov v slo, pač usedu sm se gor pa tko mal to je to. Ampak itk mi je biu že ta str uredu za tega pa praujo da je sam bolš :yes: Zelenga sm uzeu, mi je biu velik lepši pa tud bolj viden je na cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sm dubu, sam prou velik mi niso hotl dt k je nou model, če bi uzeu tastarga (jih še majo kukr vem) bi lohk več dubu... Če te pa kj več zanima mi pa na pm napiš da nom tle pisu :closedeyes: Uzeu sm pa pr TCju, sm klicu tud uvoznika DKS v Maribor sam oni pa sploh niso hotl nc kj dost popusta dajat, sam neko podaljšano garancijo so mi tm ponujal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sm dubu, sam prou velik mi niso hotl dt k je nou model, če bi uzeu tastarga (jih še majo kukr vem) bi lohk več dubu... Če te pa kj več zanima mi pa na pm napiš da nom tle pisu :closedeyes: Uzeu sm pa pr TCju, sm klicu tud uvoznika DKS v Maribor sam oni pa sploh niso hotl nc kj dost popusta dajat, sam neko podaljšano garancijo so mi tm ponujal...

zanima me,koliko si velik.tudi mene zanima ta model.sam imam 187cm,kako je z vožnjo v dvoje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pa težko povem, ker še nism dubu motorja, pride ta tedn. Drgač mam pa 180cm tko da vrjetn nom meu problemov, verjetno tud 187cm neb smel bit problem :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me,koliko si velik.tudi mene zanima ta model.sam imam 187cm,kako je z vožnjo v dvoje?

Jaz imam 185 se kar da peljat samo to je motor res za nekoga mladega - začetnika nikakor pa ni za dva starejša-odrasla !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga, motor končno v garaži, prej sm ga mal sprobu do pumpe pa nazaj (ni blo se tablc zato bl bogo :P) občutek zakon, ampak itk ga še ne smem stisnt k ga je treba ulaufat. :closedeyes: Sm ga pa prejle še registreru, sam je bla nažalost že tema tko da se nism uspeu nč zafurat :glare: Evo ena slikca za začetk, bl slaba z telefonom, pridejo pa jutr mal bolše k bo sončk pa še rim tape gor nalepm na feltne :P20120323195631.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful mi je všeč, ker spominja na SXa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster ali ima kakšen prostor tudi izpod sedeža? Slika?

Jah neki ma, prou velik pa tud ne, ma pa več k je mela ninja 250. Sm dau lohk notr clo denarnco pa fotoaparat :P bom slikou pol k bom meu cajt. Drgač pa če koga še zanima sm dau slikce kr v temo galerija, da nism tle smetiu teme :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kajjjj kam pa to use stlačš? :O a to maš ninjo 250r 2008+ al tastr model? Ker jst sm tm kumi denarnco notr stlaču oz. to sm že ampak za kj več pa ni blo placa... Mogoče bi blo mal več če bi dau orodje vn ampak če je blo tist not pol res ni blo nč kj dost placa :sleep2:

No uglavnm ta ma zihr več, ker ma isto k un pod sopotnikovim zicom plc, pol ma pa še neki pod voznikovim zicom oz umes med obema ker sta povezana prostora. Bom res sliku ob priliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2008 je.

Drugače pa zelo všečen ta tvoj motor. Bi bil res idealen naslednik te 250ke :) Kar prilepi več teh slik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster ali ima kakšen prostor tudi izpod sedeža? Slika?

Evo tkole zgleda, za moje pojme kr dost placa, usaj v primerjavi z ninjo 250 pa tud mislm da ma več kot starejši model er6n, saj kukr se spomnem :mellow: picture016sx.jpgpicture018ua.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam 2008 letnik isto F model pa to je res zakon motorček... Pa ni lih samo za začetnike :)

Kot sem že prej omenjal, letnik 2008 trese, nimam pa problemov z okvirjem (pokanjem) niti

z vodljivostjo. V bistvu sem BP prišel do roba zadje gume samo sem rabil 4 leta hehehee pa par gramov več na jajcih :)

Motor je krasen za furo v dvoje, ker osebno zelo rad šaltam (ne vem zakaj, pač super mi je) pa še toliko bolje. Novi modeli pa so sploh super.

Ne tresejo, imajo boljše vpetje agregata (bolje podloženi z gumo) in imajo gumo na tačkah kar še malo zadrži vibracije...

Če pa bi tale moped bil 4 valjni bi bila pa totalna zmaga....

Sej to je edino kar mi ni preveč všeč... Vožnja po mestu med 1500-2500 obrati zna cukat dokler se ne navadiš.

Ceste se tud dobro drži, nekega ukrivljanja "cheap" okvirja ni čutiti sploh... Potegne pa tud dovolj, tudi naju s sopotnico BP prevaža okoli...

Toliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zanimam se za nakup ERa '12, vendar bi vzel kar tovarniško blokiranega (+130€). Mogoče kdo ve kako je nameščena ta blokada; je to samo mehanska ploščica ali je stvar bolj zakomlicirana?

Najbrž je pri prejšnjih letnikih stvar identična, tako da če je mogoče kdo izmed lastnikov blokiranega starejšega ERa kar na plano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En konektor ki je pod sedežem moraš odklopit in omejilec od gasa odstranit in to je vs umetnost :) vsaj pri 2007 je bilo tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!