Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Kot pa vidim, je pri tvoji nastavitvi postopek siten in še potem ne kaže točno ko se ustaviš :)

Tudi tebi nebo kazalo, ko se boš ustavil saj takrat ima samo impulze od obratomerja od indikatorja obratov zobnika pa ni inpulzov(da bi določl prestavo), zato kažejo vsi ti pokazovalniki naknadno montirani brez podatkov iz menjalnika(v kateri prestavi je) takrat O in nevem kaj ti ni tu jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tebi nebo kazalo, ko se boš ustavil saj takrat ima samo impulze od obratomerja od indikatorja obratov zobnika pa ni inpulzov(da bi določl prestavo), zato kažejo vsi ti pokazovalniki naknadno montirani brez podatkov iz menjalnika(v kateri prestavi je) takrat O in nevem kaj ti ni tu jasno.

Ko se ustaviš res ne kaže pravilne prestave. Ampak če spustiš kuplungo in se le za 1cm premakneš kaže že pravilno prestavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se ustaviš res ne kaže pravilne prestave. Ampak če spustiš kuplungo in se le za 1cm premakneš kaže že pravilno prestavo.

Tukaj bi še dodal,da pri meni na prikazovalniku ne kaže nič (0), ko se ustavim, ampak prestavo iz katere sem začel prestavljat navzdol. Npr.: če se ustavimin sem imel v 2. in dal v 0 pol dokler se ne premaknem iz mesta kaže2. prestavo oz. isto je če takrat prestavim v 1. in se ne premaknem miše vedno kaže 2. prestavo. Samo kot sem že napisal se premaknem za kakcm in vem v kateri prestavi imam motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil tale prikazovalnik.

23092009474.jpg

23092009475.jpg23092009476.jpg23092009477.jpg

vtičnica pod sedežem, kamor vtakneš zadevo (plug&play).

23092009478.jpg23092009479.jpg23092009487.jpg

žico spelješ mimo tanka, je dovolj prostora, imam že no, lahko tudi snameš stranico brez orodja, če nimaš urarskih prstov. Žico lahko pritdriš, spneš s priloženimi objemkami.

23092009481.jpg23092009483.jpg23092009485.jpg

na armaturki si izbereš kjer ti ustreza prikazovalnik

Rešeno :) vse je nastavljeno že tovarniško...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil tale prikazovalnik.

23092009474.jpg

23092009475.jpg23092009476.jpg23092009477.jpg

vtičnica pod sedežem, kamor vtakneš zadevo (plug&play).

23092009478.jpg23092009479.jpg23092009487.jpg

žico spelješ mimo tanka, je dovolj prostora, imam že no, lahko tudi snameš stranico brez orodja, če nimaš urarskih prstov. Žico lahko pritdriš, spneš s priloženimi objemkami.

23092009481.jpg23092009483.jpg23092009485.jpg

na armaturki si izbereš kjer ti ustreza prikazovalnik

Rešeno :) vse je nastavljeno že tovarniško...

Povej,še ceno in kje si naročil,pa seveda kako funkcionira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo preizkusil in zadeva solidno funkcionira.

Res je, da ko se npr. ustaviš v npr. 5 prestavi in nato menjavaš navzdol kaže do začetka premikanja še vedno 5 prestavo, vendar pa pokaže 0, ko daš v ler, tako da ni nobene dileme, sicer pa tudi 0 čutiš :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj

mene pa zanima, če ma kdo od vas pokrov za zadnji sedež?

mam letnik 07 er6n in se pokrova za sedež ne da naročit original od kawasakija.. se je kdo kako drugač znajdu?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj

mene pa zanima, če ma kdo od vas pokrov za zadnji sedež?

mam letnik 07 er6n in se pokrova za sedež ne da naročit original od kawasakija.. se je kdo kako drugač znajdu?

lp

Kaj pa rabiš na tem jajcu pokrov, če dež pada ga pokrijem,sicer mu pa NEŠKODI tudi če se zmoči!!! :headbang:

Ps:pokrovi so za SS-e in RR-ere!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pokrov lahko pogledaš pri firmi Ermax, delajo za ta model.

p.s. pokrovi so za sedeže :)

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa rabiš na tem jajcu pokrov, če dež pada ga pokrijem,sicer mu pa NEŠKODI tudi če se zmoči!!! :headbang:

Ps:pokrovi so za SS-e in RR-ere!!!! :whistle:

Pa kaj tebe briga zakaj rabi pokrov!!! Pa če si tegelčk z rožo zadi montira, je njena stvar!! Eni ne vozimo pleh pičk zadaj!!!!!!

Za pokrov lahko pogledaš pri firmi Ermax, delajo za ta model.

p.s. pokrovi so za sedeže :)

Če se ne motim ima Ermax le za model l.09. Evo nekaj za do l.08 >>>>>>.

Hvala za odgovore, bova šle s schnito pogledat.

lp

polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na tem jajcu pokrov, ...

Uff, kakšna izjava; kakor vem in se spomnim, si skoraj vedno in povsod ob vsaki priliki hvalil Kawasakija, sedaj pa naenkrat tak preobrat ... aja, napovedal si še enega bavarca pri hiši ... to bo to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, kakšna izjava; kakor vem in se spomnim, si skoraj vedno in povsod ob vsaki priliki hvalil Kawasakija, sedaj pa naenkrat tak preobrat ... aja, napovedal si še enega bavarca pri hiši ... to bo to ...

Točno to bo! :lol1: tebi tudi hitreje pride kot misliš!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tebe briga zakaj rabi pokrov!!! Pa če si tegelčk z rožo zadi montira, je njena stvar!! Eni ne vozimo pleh pičk zadaj!!!!!!

UUUU :worship:

Sam tale odgovor me je pa nasmeju :)

Teglček bi pa tud lepo zgledu s kakšnim Benjaminom gor :krneki:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če je kdo že menjal zračni filter. Ali ste dali nazaj original ali kakšnega drugega, sem gledal K&N in še ni za Kawasaki ER6-n.

Našel pa sem BMC Air Filter za ER6-n.

Ali ima kdo slučajno, kakšne izkušnje s temi filtri, ali je slišal kaj o njih ?

BMC Air filter za ER6-n

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem filter samo spihal sploh ni bil umazan na 12K kil.,mislm pa da se bi dal tudi sprati in sploh navem,če je menjava potrebna.Ga je zelo enostavno demontirat snameš tank,malo je treba pazit pri odklopu benzinske cevi iz črpalke ima en plastični zatič rumene barve!!Ko odstraniš tank odviješ ca 4 ali 5 vijakov in filter-vložek potegneš ven.Za menjavo svečk pa je potrebno demontirat kompleten filter. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel pa sem BMC Air Filter za ER6-n.

Ali ima kdo slučajno, kakšne izkušnje s temi filtri, ali je slišal kaj o njih ?

BMC Air filter za ER6-n

V italiji se veliko več uporablja kot K&N.Ga zaslediš na res veliko rabljenih motorjev.Sploh SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz, mam zdaj 30k km...in filter je bil na 20k tudi samo očiščen, spihan, zdaj pa sem se odločil da dam novega, original ali pa nekaj drugega, bomo videli spomladi, na servisu, kak se bom odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMC so podobni K&N glede vzdrzevanja. klik - prvo vprasanje

zato nekako ne vem zakaj zamenjati (razen ce je filter mehansko poskodovan).

BTW: samo izpihavanje ni dovolj za vzdrzevanje teh "life-time" filtrov - razen ce imas prevec denarja in kupujes vedno nove filtre; samo potem zakaj sploh takega in ne original papirnatega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMC so podobni K&N glede vzdrzevanja. klik - prvo vprasanje

zato nekako ne vem zakaj zamenjati (razen ce je filter mehansko poskodovan).

BTW: samo izpihavanje ni dovolj za vzdrzevanje teh "life-time" filtrov - razen ce imas prevec denarja in kupujes vedno nove filtre; samo potem zakaj sploh takega in ne original papirnatega?

Saj, pa jaz nimam, še BMC filtra v motorju....v mojem je še original zračni filter noter...

jaz sem samo vprašal, če ima kdo kakše izkušnje s temi filtri...

lp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...EVO DRUŠČINA... Ferek je oddal svojega er-6F ABS... V dobrih dveh letih sva skupaj nabirmala 32000 km... lepih, potovalnih kilometrov... seveda BREZ kakršnihkoli težav... Pri 25000 zgolj menjan verižni set, na njem pa je tudi drugi komplet gum (zadnja je za čao!)... Res neverjetno zanesljiv motorin, udoben tudi na daljše ture...

Verjamem da bo dobro služil še naprej in novi lastnici želim obilo varnih km... :worship::worship:

IZKUŠENJ je ostalo veliko, jih bom še vedno z veseljem delil... z vprašanji pa se bom najbrž selil na Yamahin forum...:whistle:

a življenje je pač tako, da "otrok obutev preraste", biker pa moped... in nova IGRAČA JE ŽE ZBRANA... iz skupine BIIIGGG NAAAKEEED...:evilgrin:

Aja... pa MRA touring šipa mi je ostala... če kdo rabi....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!