Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Sem novopečeni lastnik Kawasakija er6-n.

Ker sem vzel rabljeni motor, me zanima kaj lahko pričakujem od popravil, glede na to da imam 40k km?

Če ima kdo mogoče zadnji nosilec za kufer, naj sporoči. Lahko tudi komplet z kufrom.

 

Pri 42k km se po "knjigi" preveri zračnost ventilov na servisu.

 

Nekih "popravil" pa ni z pričakovati. Voziš mirno dalje, menjavaš olje, filtre ter potrošni material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ne "vzdržuješ", ja.

 

regulator je namreč delno izpostavljen in ni dovolj zaščiten (če nimaš dodatnega zadnjega blatnika), če k temu dodaš še odsotnost vzdrževanja s kakšnim kontakt sprejem ipd., to kar lep uvod, da bo zadeva odšla zaradi korozije in svinjarije na kontaktih ipd.

 

Pa tudi sicer če odnese regulator in celo stator, to ni prehud strošek...

 

"Regler" par 10 eur, stator dobrih 100 evričev in gremo dalje.

 

Moj er6 je mel blizu 40k km pa je blo vse v nulo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst vem, da je to pr japoncu manji problem, pr vseh ostalih pa oh in sploh groza :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo imel er5 in ima sedaj er6? Zanima me razlika med njima po polozaju sedenja voznika in sopotnika zadaj... ter nasplosno kako se vozi... ce bi lahko kdo kaj povedal...?

Namrec razmisljam o menjavi...pa nevem ce je tud 2x bolsi ker cena je x2 :)

Pozdravljen, 

 

Prej sem vozil ER5, sedaj pa ER6F, položaj se mi zdi precej podoben na obeh modelih. V primerjavi je 6f boljši, večji, ima po mojem občutku boljše zavore. Meni je odličen tudi za daljša potovanja. Žena pravi da zadaj sedi odlično, tudi na daljših turah (cca 750-800 km na dan) je nič ne boli. 

Popravljeno . Popravil round
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

žena je kupila ER6-n, letnik 2009, z ABS-om... moram reči, da sem zelo presenečen. zelo živahna mašinca, lepo se pelje, moči več kot dovolj. Edino zvok je malo pust, zato sva dokupila MIVV Ghibli, ki je res fenomenalen. Ta dodatek da občutek, da je motor še za en razred boljši. Prej je bil zvok res reven, ko neki prdec... Skratka, zelo priporočam, nov auspuh je samo dodana vrednost... aja...  se mi celo bolj dopade (za pelat) kot mt 07, kar ni zanemarljiv podatek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ER-6N kuril povprečno 4,5L, ob priganjanju nikoli ni kuril nad  5,5L , motor je bil pravi šparovček.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lastnik ER6-n 2 meseca in nimam pripomb. Motorja nism vozu že 7 let, pa mi je prav luštna zadeva. Sploh pa Leovine izpuh, mu da samo piko na I, da je še glas taprav :OK:

Ko sem olje menjal na servisu, so imeli pred mano ER6-n L2006 iz avtošole, z 100000km. Na videz že rahlo zmahan, drugače pa menda nobenih težav od novega (povedal sam mehanik).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vidim da so tile naši japončki kr dobre igračke :) tudi mene je zadnjič pripeljal do pumpe, niti ne pretirano na hlape pri 324km. Druga stvar... Gume. Ostajam na Metzeller z8. Trenutno stanje prve okoli 16.5kkm, zadnja dobrih 13kkm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, zdej se morem pa še s starimi furat do servisa (ene dva jurčka)... Je kolega reku, da me bo vse v enem spedenu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, zdej se morem pa še s starimi furat do servisa (ene dva jurčka)... Je kolega reku, da me bo vse v enem spedenu :P

sej če te borut dobi bo mogoče še šlo skos..a ne bi rajš kr takoj zamenjala? sicer pa ima ena uporabnica tudi z Mitaskam 13.000 kilometrov narejenih..

In ne, ne delam reklame..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sem cisto iskrena... Tudi meni ni najbolj vsec... Ampak bom prezivela. Moram bolj tocno zracunat kako je s stevilkam...

Ne ne, Nina od metzk ne odstopa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni:)

Zanima me če kdo ve za kakega Kawija er-6N naprodaj. Pripravljen sem iti do okoli 2500€, prednost pa bi dal takim, ki so že blokirani na 35kW, ker sem še na A2 :))

 

Najlepša hvala vsem za pomoč:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko dam sem napisal, ker se kot študent ne morem preseravat z denarjem. Če tvoj pade v ta cenovni rang, odlično, se menimo dalje, če ne pa najlepša hvala za ponudbo, a bom raje iskal dalje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!