Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

To zimo moram menjati izpuh. Enostavno je motor pretih. Kaj ste dajali gor razen akrapovič-a?

Pa tudi kakšno sliko bi lahko dal še kdo gor, da malo vidimo kakšne dodelave so se dogajale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn zgleda, samo sploh ne najdem kje ga pri nas prodajajo. Ravnokar sem klical za Akrapota in carbonski SP sploh ni tako drag. ne vem če ne bom menjal že ta teden. Kaj še naj pogledam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zimo moram menjati izpuh. Enostavno je motor pretih. Kaj ste dajali gor razen akrapovič-a?

Pa tudi kakšno sliko bi lahko dal še kdo gor, da malo vidimo kakšne dodelave so se dogajale.

Tale je lep:MICRON GP black.

post-5882-1191850518_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kar se barv za leto 2008 tiče (vir www.yamaha-motor-europe.com) so na razpolago

- grafitna

- Ocean Depth - modra

- lava rdeča (brez črne)

Mi pa ni všeč to, da so vilice črne barve in mašina srebrne in ne več črne barve.

....zgleda, da ima Yamaha Amere raje kot pa EU...tole so pripravili za .08 v ZDA...samo hladilnik bi bil lahko še črn... :krneki:

lp

post-2086-1191872718_thumb.jpg

post-2086-1191872728_thumb.jpg

post-2086-1191872864_thumb.jpg

post-2086-1191872875_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj, zaenkrat original izpuh. Samo da še zbrskam nekje najbolj ugodno ceno potem pa menjam .Bom vsaj imel kaj za početi med zimo.

post-139-1191944231_thumb.jpg

post-139-1191944244_thumb.jpg

post-139-1191944256_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj pridi raje kam, pa sam izmeri. Nobene panike ni, sam dol se mi jih ne da devat. Bunke so originalne in imajo tudi vijake daljše. Slike pa lahko dobiš, ko se vrnem v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še nekaj....a se tudi pri vas slišijo neke čudne vibracije tam pri 4-5k obratov? Kot da ne bi bila prišraufana neka plastika in bi se pri tem območju vrtljajev, zaradi vibracij, tresla? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trese plastiko nad števcem. Sicer je spodaj nekakšna "goba", vendar le ta ne deluje. Verjetno bo treba nekaj "gobe" dodati. Drugače je pa še ena rešitev. Pelješ s višjimi vrtljaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, vse sem pretipal, tam nad števci mi pa ni prišlo na pamet, da bi pogledal. Ok, bomo to nekako rešili, samo da ni kaj hujšega.

Ti obrati so mi lih simpatični za počasno kruzanje :D

Nosilec tablice:

post-498-1192135643_thumb.jpg post-498-1192135675_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, vse sem pretipal, tam nad števci mi pa ni prišlo na pamet, da bi pogledal. Ok, bomo to nekako rešili, samo da ni kaj hujšega.

Ti obrati so mi lih simpatični za počasno kruzanje :D

Nosilec tablice:

post-498-1192135643_thumb.jpg post-498-1192135675_thumb.jpg

To je od firme RomaTech iz Nemčije, če se ne motim....dobra zadeva;mam na Zju njihov nosilec za tablico.

Pa še tole vibriranje in rešitev problema:KLIK - nemški Fazer forum

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od firme RomaTech iz Nemčije, če se ne motim....dobra zadeva;mam na Zju njihov nosilec za tablico.

Pa še tole vibriranje in rešitev problema:KLIK - nemški Fazer forum

Bo držalo....od RomaTecha je. Hvala za zgornji link.

@Vuk...thx, upam da ne bom rabil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!