Skoči na vsebino

BMW R 1200 GS Adventure


Špilferderber

Priporočene objave

Js mam za prodat originalni zadnji izpušni lonec za BMW R 1200 GS Adventure letnik 2008!

Cena: sitnica...

Hmmm, ne vem za nobenega kupca, poznam pa enega, ki prodaja avspuh za BMW R 1200 GS Adventure letnik 2008! Cena? Sitnica :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

vrjetno se navezuje zadnje vprašanje na zadnji stavek,ki sem ga napisal.Torej kako vem da je zakon motor.Trenutno sem sedel na njem celih 5 minut in to je to.Nikoli ga še nisem vžgal,vozil,....Zakon mi je zato,ker je meni osebno nenormalno dobr,od oblike,zadovoljil bi mi vsestranske potrebe (od skakanja na kavico,sladoled in do potovanja v dvoje.) in tako dalje.Ko,če ga bom kdaj imel bom pa lahko kaj več povedal.Trenutno lahko povem da je meni osebno zakon motor :) .

Lep pozdrav Marcel.

Glede na to, da si v prvi vrsti napisal ''za skakanje na kavico in sladoled'' lahko zatrdim, da je to edini pravi motor za tebe :wallbash: Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je zgodba z višino še aktualna... načeloma višje telo za sabo potegne tudi daljše noge, ni pa nujno. Zato vsem zagretim priporočam, da se probate gor vsest. Jaz merim v višino 171 cm, imam pa zaradi spola menda daljše noge :blush:

Doma imamo GSA (z nižjim sedežem od GS navadnega) in ga lahko vozim. :boobies: Malo moram bit pozorna kje pristanem, sicer pa gre. Damski motor pač :xx: :xx:

Lastnik je okrog 177 cm visok pa ga vozi z GSAjevim sežem, normalnim. Ne, ni moj, brez skrbi, ta trdnjava vam še ostaja O:-)

Je pa s kramparcami malenkost višji in odkar so gor Karoo, moram obut petke - ki pa ne pašejo v blato :cry:

ja sam jest mam pa tud mal daljše nogce ........ :eek:

.... pa bom šou prevert, kakšnga spola sploh sem ..... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

če koga zanima imam 2 para viška. narejeno je za privarit na rolbar več na ps...

 

na sliki še ni privarjeno

post-25853-0-25113800-1358876847_thumb.jpg

 

post-25853-0-84411500-1358876866_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena slikca iz potepanja po Etiopiji , malo je težek in bajsast za take kolovoze , ma je vseeno šlo ... avtor slike je Neja G., takratna sopotnica na motociklu , sam sem se ukvarjal s snemanjem in se vozil v "landcruiserju" ... 

post-33178-0-91640700-1359117671_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo zadnji prtljaznik od Gs adventure za prodat?

Imam prtljažnik za R 1200 GS adventure ( ORIG. ) brezhiben . Kontakt 041 643519 . Cena dogovor. l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če koga zanima imam 2 para viška. narejeno je za privarit na rolbar več na ps...

 

na sliki še ni privarjeno

attachicon.gifDSC06658_resize.JPG

 

attachicon.gifDSC06660_resize.JPG

Jaz sem dal namest tega Wunderlichove torbice,pride bolj uporabno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal namest tega Wunderlichove torbice,pride bolj uporabno.

sej imam tudi touratech-ove torbice. To je sam dodaten ščit rezervarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zdajle sem malo gledal po Netu maharje, ki se podajajo okol sveta in mi odznotraj nekaj govori, da....

GS 1200 = motor kot treba. Res, da kdaj kaj crkne, ampak to ni tisto, zaradi česar zdajle pišem. V buči se mi nekaj ne konekta;

Zakaj, če potujejo v glavnem sami, potujejo s tako glomaznim motociklom???! (Ja, trije vprašaji, pa še klicaj uzadi!)

 

Če mene vprašaš,  je nekaj lažjega, pa če že mora bit Bawar'c, naj bi bil vsaj F 800 GS, ali pa (železen) Tiger, ki je mnogo lažji, okretnejši, nezahteven, manj možnosti, da se ti ob padcu polomijo tiste štrleče rogovile, pa lažje ga pobereš... Ej ljudje, ampak v moji glavi to ne znese!

 

Če bi šel jaz okol' sveta, bi šel raje s "kamelo kakor s slonom"?? Kaj prav'te vi? Ampak, tako mi pravi primitivna kmečka pamet...

Dober no. Res da je iz mehkega naslanjača lažje soditi, kot s peska ali z blata pobirati motor, ampak, res mi nekaj govori, da fantje mejčken pretiravajo, a ne?!. Ne vem no - kot motorist, mi tole "znotraj" res ne znese.....

 

Ne vem, no... Ampak sam' 'nmal razmišljam... V bistvu, pa tud' ni kej dost' razmišljat.  :hmm:  :?  :nono:

Kdor ne verjame, naj gre v blato ali pesek, pa naj na mestu same pol razmišlja!  :O  :slap:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo klapa. Imam eno vprašanje in sicer imam možnost nakupa BMW 1200 GS, letnik 2007, prevoženih cca. 16000 km, super ohranjen in vse OK, se vam zdi cena 9.300 evrov primerna? Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa. Imam eno vprašanje in sicer imam možnost nakupa BMW 1200 GS, letnik 2007, prevoženih cca. 16000 km, super ohranjen in vse OK, se vam zdi cena 9.300 evrov primerna? Hvala za odgovor.

 

Kupi kaj čakaš!(preveri ali je bil v vseh šestih letih v garaži ali na servisu?)

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa. Imam eno vprašanje in sicer imam možnost nakupa BMW 1200 GS, letnik 2007, prevoženih cca. 16000 km, super ohranjen in vse OK, se vam zdi cena 9.300 evrov primerna? Hvala za odgovor.

Kakšno opremo ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski, z ABS-om, ESA, RDC....?

 

Tudi če ni slovenski, pa da ni kakšnih znakov, da je bil na tleh, kupi....če ne boš ti, mi javi, ga grem pogledat jaz...bi tudi kupil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.000km za gsa je res malo, cca. 2.500 km na leto..malo sumljivo.

Ne, km so realni, 100 %, od opreme pa ima le gretje ročic, brez ABS in original zadnji kufer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa. Imam eno vprašanje in sicer imam možnost nakupa BMW 1200 GS, letnik 2007, prevoženih cca. 16000 km, super ohranjen in vse OK, se vam zdi cena 9.300 evrov primerna? Hvala za odgovor.

Nerazumem vas, da ste pripravljeni toliko preplačat za R-a(2 cil zračno hlajen) za ta denar dobiš K-aja (4-cil vrstni vodno hlajen z ca 40 Ps več) z vso možno opremo in enakimi kilometri! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K-serija je z razlogom tako poceni.

Povej vsaj en razlog -babji ! !

 

Verjetni tvoji razlogi ;

Moraš menjat hladilno tekočino !

Ne kupuješ na vsaki črpalki olja (za dolivanje)

Ni gretja nog-še posebno poleti !

Ne dela kot freza ali BCS ampak kot vsaka 4-cil. mašina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerazumem vas, da ste pripravljeni toliko preplačat za R-a(2 cil zračno hlajen) za ta denar dobiš K-aja (4-cil vrstni vodno hlajen z ca 40 Ps več) z vso možno opremo in enakimi kilometri! !

Z vsem spoštovanjem,nimamo vsi istega okusa,a me razumeš,sem mel K1200S in novega K1300S pa sem ga zamenjal za GSA in sem vesel ko radijo :010 pa ne razumi me narobe,to so bili super motorji,sem bil zadovoljen,a sem še bolj z GSA in podobnimi motorji v tem segmentu.Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi kaj čakaš!(preveri ali je bil v vseh šestih letih v garaži ali na servisu?)

Lej ko bom šel v vašo temo o Varadero jajcih srat,da mi pol ne boste jokcal,za off topic nebuloze imate že eno temo ,ki ste jo zajebal takšni kot ti. V tej temi al ,dajte konstruktiven odgovor al se pa vzdržite.

P.S. mel sem motor,ki je bil star 2 leti z samo 2000km,ko sem ga prodal,zato ker sem imel poleg še 2 motorja in sem sem pač več vozil z njima in mogoče je to en takšnih,res ne vem zakaj ne bi mogli biti realni km.

Če pa je za piko na i, še servisiran na pooblaščenih servisih,poveš indentifikacijsko št. in dobiš realne km,kaj je zamenjano,kdaj je zamenjano itd. saj ima BMW in KTM edina servisno mrežo ki to omogoča!

Jezerski,glede cene ga lahko definitivno stisneš,saj se motorji ne prodajajo,trg po večini stoji,po moje mu ponudi 8k€ pa bo.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerazumem vas, da ste pripravljeni toliko preplačat za R-a(2 cil zračno hlajen) za ta denar dobiš K-aja (4-cil vrstni vodno hlajen z ca 40 Ps več) z vso možno opremo in enakimi kilometri! !

 

Jaz pa ne razumem, zakaj bi nekdo zamenjal le za 4-cil+voda, najmanj 6-cil mora imeti, to so pravi bemfl motorji iz drugega segmenta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdrav!

 

Ali ima kdo mogoče DVD ali priročnik (knjigo) kako servisirati BMW R 1200 GS Adventure (l.2008) - service manual/reparaturanleitung??

 

V angleščini, seveda...

 

Hvala!

 

:beer2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

 

Ali ima kdo mogoče DVD ali priročnik (knjigo) kako servisirati BMW R 1200 GS Adventure (l.2008) - service manual/reparaturanleitung??

 

V angleščini, seveda...

 

Hvala!

 

:beer2:  

 

DVD imaš na Piratebay-u - uradni za BMW servis. Haynes etc. pa sem zasledil samo v old-school obliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!