Skoči na vsebino

,,PRILAGODITE,, se razmeram na cesti


marx

Priporočene objave

Ko seštejem vse tukaj gori nakracano, vidim, da velik del Motosvetovcev misli, da zakoni niso tu zato da bi se jih spoštovalo in da bi veljali za vse enako.

Kajti le to in samo to sem hotel poudariti!

Zdaj samo še čakam, da ko se bo nekdo pizdakal čez policijo, ki bo nekoga oglobila. In da ga potem tu napadejo in mu solijo pamet isti, ki tu zagovarjajo kršenja zakonov s strani kmetov in gradbenikov !

Glede tistega o svinjanju gradbenikov po cestah... Zadnjič sem opazil policijsko patruljo na motorjih, ki je dežurala pred gradbiščem, po cesti pa je pela metla. Torej so vsaj policisti začeli delati red na tem področju. Kapo dol, počasi bom še spremenil mnenje o njih. :OK:

Pa da še malo podžgem!

Tisto blato in kamenje na ovinku Kačjih rid čez cel vozni pas toliko dni po športnem dogodku je tudi vse OK, kajne? Seveda, cesta je javni prostor, kjer se lahko sprošča vsakdo, brez obveznosti vzpostavitve prejšnjega stanja! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi pa smo prilagojeni, ko pičimo 150 skoz ovinke  :doze:

Govori zase! In ne tlači v isti koš vseh "motoristov"! S tem pljuvaš po vseh tistih, ki se trudijo za varnost in boljšo javno podobo ostalih motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sem bil danes kar presenečen na furci gorica-divača-postojna in nazaj, d je bilo tam po krasu tako malo posvinjanega!...verjetnoje svoje opravil en teden dežja :rolleyes:

Tudi pri nas na Gorenjskem ni krize - še največ je listja! Kmetje so še najmanjši problem! Danes sem šel okol do Bohinja, pa pod gorami do Begunj pa ni panike!

Če kdo pogreša drek + blato na cesti, naj kar izvoli k nam v vzhodni blok. Lahko pa tudi kaj izvozimo k vam. Export-import. Mamo dovolj. Dovolj da peče glava. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no na cesti je blo videt, da je morala bit pred dežjem, ki je vidno spral ves drek dol prava blatna kopel... <_<

ti, ki svinjajo po glavnih cestah so navadni saboterji.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pogreša drek + blato na cesti, naj kar izvoli k nam v vzhodni blok. Lahko pa tudi kaj izvozimo k vam. Export-import. Mamo dovolj. Dovolj da peče glava.  :wacko:

Nabavi podobno vozilo kot imava s frocom, pa ne bo problema. Midva se na našem jesenskem asfaltu počutiva kot doma.

Enduro je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi podobno vozilo kot imava s frocom, pa ne bo problema. Midva se na našem jesenskem asfaltu počutiva kot doma.

Enduro je zakon.

eee... jaz se trenutno na nobenem asfaltu ne morem počutit kot doma. remember? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee... jaz se trenutno na nobenem asfaltu ne morem počutit kot doma. remember?  :fredy:

Kako so nas že učili, ko smo bili stari okoli leto ur?

Ni sramota če padeš. Sramota je, če se ne pobereš.

Veš sem tudi sam probal iti iz motorističnih krogov in nehat s tem. Ampak, ko sem zaslišal rohnenje zveri in občutil v nosu vonj po zažgani gumi, je bil klic divjine premočan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš sem tudi sam probal iti iz motorističnih krogov in nehat s tem.

eh? :eek: Kdo misli it iz motorističnih krogov? Ali pa kvadratov? :hmm:

okej okej sva že :topic: - nadaljujeva v petek pri Maratonu :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori zase! In ne tlači v isti koš vseh "motoristov"! S tem pljuvaš po vseh tistih, ki se trudijo za varnost in boljšo javno podobo ostalih motoristov.

Glej nikogar ne mečem v nikakršen koš, še manj pa da bi pljuval po bilo kom, ali da bi vspodbujal kršenje zakonov :doze: ampak moti me to, da eni razmišljajo, da smo motoristi ena über klasa udeležencev v prometu :huh: ....kdo pa se bo prilagajal če ne mi, ker če ne, bo črna kronika še bolj polna kot je zdaj...na žalost je realnost danes žal taka, da tisti, ki posvinjajo cesto, redko le to očistijo, še redkeje pa so kaznovani, če je ne. Dokler bo stanje tako in ne bo nič storjeno, da se sankcionirajo 'onesnaževalci' cest, je to stanje potrebno vzeti v zakup, se prilagodit trenutnim razmeram in ne tarnat kako smo mi motoristi bogi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jose - popolnoma se strinjam s tvojim stališčem :worship:

Danci 1973 - hitrost na cesti zame ni prvotnega pomena :grrr ! Tako, da se nebi preveč napenjal! Če ti pa ne paše vozit v tem letnem času - potem pa v rubriki odjaviti ali ne - napiš, da si zaključil sezono pa nikome ništa!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem se šla mal do Logatca pelat - en z traktorjem je naredil kilometrski tir za se boj, le kdaj se bojo naučili da morajo za seboj počistit :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi raje peš... Boš imel več od tega.

D.

Odvisno, kaj v "motorizmu" iščeš... Če je motor "športni rekvizit", potem itak ... hja ... kaj naj rečem - pejt v "telovadnico" ... al pa doma na dvorišču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da zagovarjam svinjanje na cestah ali karkoli, sam kmet ne bo pucal ceste za sabo! Se mi zdi čudno da bi hodili nevem 200m pa pucali za sabo......

hmnja, po vtisih zadnjih dni so bile edine ceste brez blata/zemlje/gnoja/koruznih ostankov/ostalih poljskih ostankov/whatever dreka okoli graz-a......... avtoceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ JOSE

Besede mi pobiraš z jezika. :OK: :worship:

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOSE - izdajico ;)

Joke - sej se totalno strinjam s tabo :OK: Pa z DRMFRJErjem pa Cvetujem :OK: :OK:

Sem bil za vikend pr žlahti na kmetih ... Si malce ogledal tistre traktorje ... pa cesto ... sem že hotu stricem in bratrancem zinit, da naj mal spučejo tist ... da se ne bo kak "od asfalta razvajen" motorist skantal na njivo ... No, pa sem potem raje dal čelado na gljavo in se počasi ter previdno odpeljal ... moram priznati, da me ni nič presenetilo na ovinkih ... ker sem bil pripravljen na skoraj vse ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOSE - izdajico ;)

Joke - sej se totalno strinjam s tabo  :OK: Pa z DRMFRJErjem pa Cvetujem  :OK:  :OK:

Sem bil za vikend pr žlahti na kmetih ... Si malce ogledal tistre traktorje ... pa cesto ... sem že hotu stricem in bratrancem zinit, da naj mal spučejo tist ... da se ne bo kak "od asfalta razvajen" motorist skantal na njivo ... No, pa sem potem raje dal čelado na gljavo in se počasi ter previdno odpeljal ... moram priznati, da me ni nič presenetilo na ovinkih ... ker sem bil pripravljen na skoraj vse ...  :OK:

:worship: :worship: :worship:

Sej zato se pa eni še vozmo in motorji še ne počivajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le glejte na vse pripravljeni, da vas enkrat ne bo kaj kljub vsej pripravljenosti le presenetilo! :devil:

In upam da se takrat ne boste pritoževali čez cestarje, gradbenike in kmete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :SS

A nočete razumet al ste dejansko tako zaverovani v svoje neverjetne jasnovidske sposobnosti!? :devil:

Upam, da ne boste srečali kmeta, ki je še bolj brezvesten in bo presenetil tudi vas, ki imate sicer neverjetne jasnovidne sposobnosti. :devil:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le glejte na vse pripravljeni, da vas enkrat ne bo kaj kljub vsej pripravljenosti le presenetilo! :devil:

In upam da se takrat ne boste pritoževali čez cestarje, gradbenike in kmete...

Upam, da me res ne bo... Se trudim vnaprej zmanjšat možnost padca ... Vozim počasi in previdno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da me res ne bo... Se trudim vnaprej zmanjšat možnost padca ... Vozim počasi in previdno...

In še novica zate - počasno ni vedno tudi previdno... In obratno - hitro ni vedno tudi neprevidno.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še novica zate - počasno ni vedno tudi previdno... In obratno - hitro ni vedno tudi neprevidno.

D.

Ja, vem - v hitro premikajoči koloni na avtocesti, ki vozi 130 km/h, ni pametno voziti z motorjem 40 km/h... ampak nisem imel v mislih take "počasnosti"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovariši...

Kmetijstvo je dejavnost, ki je izjemno pomembna za obstoj človeštva, ker omogoča zadovoljitev najpomembnejše človeške potrebe - potrebe po prehranjevanju.

Kmeti so bili v prejšnjih časih zelo spoštovani del družbe, tudi v prejšnji državi. Z novim tržno usmerjenim gospodarstvom, v katerem pa predstavlja najpomembnejši del industrija in storitvena dejavnost, je kmetijstvo nekaj, kar je postalo nepomembno in postransko, biti kmet pa je postalo nekaj manjvrednega, če ne celo sramotnega.

To je zelo žalostno dejstvo, ki velja za vse kmete, ki so trdo delali, da bi si pridobili sredstva za preživetje.

Kmečki način življenja je tudi z vzgojo, ki jo proklamira tržno usmerjena oblast postal za sedanje razmere zastarel in neperspektiven. Biti v kmetijstvu sedaj pomeni biti reven in životariti na robu preživetja...pa še motoristi so proti nam...

Vsi so grešili in so brez Božje slave...(Rim 3,23)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti v kmetijstvu sedaj pomeni biti reven in životariti na robu preživetja...

Pa to še kar naprej gonite, pa komu lažete..... :SS :SS :SS oziroma ..........bravo..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le glejte na vse pripravljeni, da vas enkrat ne bo kaj kljub vsej pripravljenosti le presenetilo! :devil:

Pa kaj...

Usoda je močnejša od volje posameznika.

Čar življenja je tudi v tem, da ne veš, kaj te čaka v naslednjem trenutku - lahko je tudi GAME OVER ali karkoli! S tem se je potrebno samo sprijazniti tako pač je!

Mi na vse pripravljeni ne kompliciramo samo teramo po eni preračunljivi logiki, ki pa seveda lahko odpove, kot vsaka!

Moje mišljenje delim z ostalimi uporabniki MS zaradi izmenjave mnenj - ravna naj pa vsak po svoje ! ZATO NE RAZUMEM ZAKAJ SO ENI TOK NESTRPNI IN ŽIVČNI, če vsi ne razmišljamo enako - po njihovem okusu! Sprašujem se ali se jim toži po socializmu in enoumju... kdo bi vedel!

Ni jim jasno, da v jeseni ni tako, kot poleti!

Če mačku na rep stopiš - zacvili!

LP pripravljenim :worship: - cvileži velja tudi za vas, brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!