Skoči na vsebino

Kawasaki KLE 500


BRANE

Priporočene objave

Ščitnike za roke se mi zdelo potrebno menjat ker je en samo malo popraskan tako, da ne vem cene. Glede ročk pa imam jaz letnik 2003 in sem nabavil ročko od 97. Seveda paše kot ulita. Lahko pa greš tudi na njihovo stran LOUIS in si sam pogledaš cene in material, ki je na zalogi, ko boš pa enkrat prišel v trgovino pa si vzameš zeloo debel katalog in imaš vse podatke pri roki.

Glede zvijanja KLEja. Pa je res, da v hitro voženih ovinkih vse plava, kar pa po cca 1000 km ni noben problem. Nagibam ga z lahkoto do stopalk, ker imam zadnji amortizer nastavljen na drugo mehkejšo stopnjo. Torej je še veliko lufta.

Tudi dva se udobno peljeva, za divjanje pa pač tale motor ni!!! Za sproščanje adrenalina je najbolje da zapelješ na lepo makadamsko pot in zdrsuješ kolikor ti srce poželi...

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa z tem motorjem za daljse ture? S tem mislm recimo 2000kilometrov v eno smer? Seveda ne vse v enem dnevu :rolleyes: Je tudi touring varjanta ali se je bol odloct za kej druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja odvisno od financ, se da it z njim tudi kam dlje sam vseeno to ni GS ali varadero.

Greš lahko povsod tudi s 125 vendar se definitvno lepše pelješ s 500ccm da o kaj več ne govorimo .)

V tem cenovnem razredu vsekakor dobra izbira, če pa imaš denar potem pojdi en razred višje.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arks - pa kam se ti misliš vozit???? V španijo se pride z vsako rajnglo, na Nordkapp so se vozli z vespami......

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mislim da iščeš TOLE. tule kr veliko piše. če je pa še premal pa najdeš desno zgoraj ISKALINK pa probaj s ključno besedo nakup al pa kej podobnega za še več drugih tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na kaj morm paziti, pri nakupu rabljenega KLE 500.

Da nam kakšnega mačka v žaklju kupu.

Lp

Standardne stvari. Kakšnih posebnih hib motor nima.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za odgovore.

Sicer sem prej že nekaj iskal po forumu vendar teh stvari, ki ste mi jih pokazali nism našel.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem skupaj! :yea1:

Sem nov na forumu in tudi nov lastnik KLE500 l.2004.

Zaenkrat sem z motorjem zadovoljen, kaj več o njem pa bom zvedel v začetku sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!  :yea1:

Sem nov na forumu in tudi nov lastnik KLE500 l.2004.

Zaenkrat sem z motorjem zadovoljen, kaj več o njem pa bom zvedel v začetku sezone.

nisem še slišal da bi se kdo pritoževal motor je soliden za potovaja in vožnjo v dvoje če si že prej vozil enduro ti bo motor kar odgovarjal seveda če nisi preveč zahteven

pa vso srečo in veliko kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav

Imam eno vprasanje in sicer ali je ze kdo menjal originalne gume s kaksnimi drugimi (bolj cestnimi). Ce ste jih ze, kaksne so bile boljse ali slabse od originalnih.

Hvala pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amper

Pokliči Panigaza ali pa preveri na njegovi spletni strani, DKS je bolj švoh. Če pa še nima motorja, pa vsaj ve ceno in približno dostavo.

Drugače pa tista metalno oranžna barva pali! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Imam eno vprasanje in sicer ali je ze kdo menjal originalne gume s kaksnimi drugimi (bolj cestnimi). Ce ste jih ze, kaksne so bile boljse ali slabse od originalnih.

Hvala pa lp

Jaz sem imel Dunlop Trailmax D604 (za cifro ne dam roke v ogenj) Zadaj sem dal širino 140 namesto originalnih 130.

Motor je šel do tačke, štendra v bistvu ni več ker sem ga zbrusil. Zdržala pa mi je zadnja tam 15000km sprednja 20000km

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lepo bi prosil lastnike KLE-jev, kateri imajo zamenjani originalni izpušni lonec z npr. Wingsovim za informacije, ali z Wingsom motor pridobi kaj na moči in ali lažje zadiha v višjih vrtljajih (se bolje zvrti)? Zanimajo me spremembe ob menjavi izpuha? Hvala za odgovore!

L.P. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem naredil izpuh sam in sicer sem kopiral Wingsa. Ko sem menjal izpušni lonec se pozna le v nižjih vrtljajih ker motor malce bolj vleče. Ne vem zakaj bi hotel izboljšati moč v visokih vrtljajih ker tam KLE-ju prav nič ne manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobrodošel NX650 :yea1:

Jaz sem tudi imel KLe ja še lansko sezono in sem bil zelo zadovoljen. Sam motor pri KLE ju sploh ni švoh. Ce se boš vozil sam ti bo zadostoval.

Meni se je zdel malce mehek, zameril sem mu le zavore. .)

Ti pa predlagam, da se v zacetni navdušenosti vzdržiš menjave izpuhov, dodajanja višjega stekla, itd. Raje prišparaj denar za boljše gume in cimvec voženj!!! :krneki:

Pa obilo užitkov :OK:

LP Milko

P.S.: ce si tudi kot motorist nov potem izkoristi vožnjo po brezpotju, kajti kmalu boš "odrastel" in šel med cestake potem pa ti bo hudo za dobrimi starimi cajti. Povratka pa ni!!! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za odgovore! :yes:

Pomeni, da pridobim v nižjih vrtljajih in pa lep zvok, kar je bistveno.

Manjka mi zvok, ker se v višjih vrtljajih sliši samo dretje mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Prosil bi kakšnega trenutnega lastnika KLE, ki to zagotovo ve, na koliko se pumpajo gume za 1 oz. 2 osebka. Na frendovem ustrezna nalepka manjka, knjigo je pa pes pojedu. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz pumpam gume na 2 bara, če je pa kakšna zadaj pa mal čez 2 pa se kar dobro drži. V knjigi, mislim da, piše 1,5 samo meni se zdi to malo malo.

Lp

P.S.

Kje pa ma tvoj kolega papirnate reči shranjene, da jih lahko pes poje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!