Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

ja, ja.. vreme bo lepo! :grim

plavce naprošamo, da si ob 18h vzamejo odmor za krof.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni doans piknik gor?

saj smo vsi :topic: , a vseeno: to ne bo piknik.. šlo bo za multimedijski dogodek.. kostanji, dirke, pretepi, merjenje fotrov, ipd..

sponzor UKC LJ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne a pridem al ne pridem. Zarad pretepa ne bom hodu, ker ga ne bo, za ovinke polagat je ze mal pozn, prsu bi zarad kostanja (u bistvu zarad mosta :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa tud js pridem - kot zunanji opazovalec. Saj za druga itak nisem primeren, po ovinkih se zna sam The Doc peljat (pa njegovi prjatli), tepst se tud ne znam, kostanje bodo drugi pekli, mošta pa še ni. Bo pa zanimivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moštek je .... :grim ... pa še kakšen ... mmmmm ... domač ... svež ... dišeč ... :kva2:

sam ga bom raj sama spila, kot pa ga s samimi nespozobneži, ki po ovinkih ne znajo vozit delila ... :P

no razen, če me bo Dotore prepričal s famozno predstavo ... pol odstopim kak deci ... če je seveda polnoleten ... :lol1:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moštek je .... :grim  ... pa še kakšen ... mmmmm ... domač ... svež ... dišeč ...  :kva2:

..ker moš pa maš ti,..."tahitrga"??.......a je treba skret papir sabo prnest??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moštek je .... :grim  ... pa še kakšen ... mmmmm ... domač ... svež ... dišeč ...  :kva2:

sam ga bom raj sama spila, kot pa ga s samimi nespozobneži, ki po ovinkih ne znajo vozit delila ...  :P

no razen, če me bo Dotore prepričal s famozno predstavo ... pol odstopim kak deci ... če je seveda polnoleten ...  :lol1:

a ga boš dostavila :naughty: najprej do mene, prosim :whistle: mošt, mislim, ne Dotora

aja, pa ti pol voziš na maričko :grim :004

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagayi je zgleda dop****lo. Verjetno ma pametnejše delo.

Kostanji bi tudi meni pasali. Hruškov "ta hitri" mošt pa ne. Samo če je jabolčni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagayi je zgleda dop****lo. Verjetno ma pametnejše delo.

nikol...samo ker mi noce poslat slikce svoje kromirane ninje...mi druzga kot da čakam ne preostane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

:kva2: meni so tudi doma pomagali uresničiti to velikansko željo po motorju...kaj pa zdaj :? Upam da ne padem :OK:

Motor je že fajn met, ampak poznam fante okol, ki so pač sami napraskali denar za kolikortoliko spodoben motor...vse lepo in prav, jih spoštujem, toda kaj vidim...kot svinje z mehom :eek:

Ni nujno, da si že a priori slab voznik, če ti je bila podarjena tako draga stvar!

Lp

použek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

  :kva2:  meni so tudi doma pomagali uresničiti to velikansko željo po motorju...kaj pa zdaj :?  Upam da ne padem  :OK:

Motor je že fajn met, ampak poznam fante okol, ki so pač sami napraskali denar za kolikortoliko spodoben motor...vse lepo in prav, jih spoštujem,  toda kaj vidim...kot svinje z mehom  :eek:

Ni nujno, da si že a priori slab voznik, če ti je bila podarjena tako draga stvar!

Lp

použek

použek, na motosvetu posplošujemo zadeve.. še par mesecev, pa boš to spoznal.. slab šofer si, sprijazni se.. :devil:

šalamala.. dobrodošel.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@použek :topic: , mislim, da si sfalil temo :grim

zdej smo pri lučeh od fičeka, moštu, kostanjih, pretepih, ....... atekih ... :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx špilferderber  :OK:

aja saj res, se opravičujem....po pomoti sem prebral naslov teme...se zgodi...

Ti oprostimo, ker si nov. Drugič pa malo bolj pazi.

Naslov je eno, debatiranje v temi pa drugo. To ti je kot če bi v temi Skok šahovskega konja pisal o šahu, v resnici pa je šlo za desant na Drvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobedn se ni pameten rodil,tak to je...

...drugače pa jeb. vam pas m..er kdo bo mene učiu kak pisat po forumu, pridte pa čete jesti govna, mamicu vam...pa poglejte se kaki ste, pa kak furate, sej nimate za burek...

p.s.: a je zdaj kaj bolje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobedn se ni pameten rodil,tak to je...

p.s.: a je zdaj kaj bolje  :?

:blink: :eek: :blink:

bravo :yea1: :yea2:

hit se učiš :afro1: le tako naprej in postal boš pravi motorist :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično za nadaljne iztočnice...tema ma svetlo perspektivo :)

Pa pir, placan s spilovim denarjem tut :grim

(20:22 vodis )

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pir, placan s spilovim denarjem tut :grim

(20:22 vodis )

berem za nazaj in vidim, da si se hudo zagrel za tale pir..

mah, seveda ga dobiš.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ...

il dottore jz te pelem scat kadar hočeš in kjer hočeš :grim :grim :devil: :devil:

:afro1: :lol1: :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!