Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

No, pa še mal misli in misli in mogoče ti bo kapnilo zakaj zadeva ni zdržala.

Iz zaupnih virov ti lahko namignem, da je ta primer samo vrh ledene gore.

Tadej, delam tisto, za kar sem plačan.

Rad bi, da bi tudi pristojne službe počele enako. In tudi tiste, ki naj bi jih nadzirale. S špekulacijami pa se mi ne da več ukvarjati - ker to ne vodi nikamor, razen v "teorije zarote".

Saj sva v bistvu na isti strani zakona.

Glede zaupnih virov pa - žal nimam dostopa do takih virov. Upam, da boš ti in kdorkoli ima dostop do takih pdoatkov te podatke pomagal spraviti v javnost in da bo malo več reda v tej deželi. Bi bil že čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriminalce se zapre (kolikokrat moram to sploh še povedati), otroci pa niso krivi, da so njihovi očetje taki. ..

Ampaq, lubi Pupek, ali naj iz tega tvojega izvajanja sklepam, da so vsi za delo sposobni odrasli moški kriminalci in če njih strpajo na galejo, ostanejo samo še nedolžni otroci, za katere ne bo nihče mogel poskrbeti?

Potemtakem je to res ena taka familija, ki je najbrž niti jaz ne bi hotel imeti v istem bloku. Ne glede na to, da sem sicer izrazito toleranten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da če zadeva na sodišču pade, nihče ne sme človeka kriviti za dejanja, KI NAJ BI JIH NAREDIL.... ok?

Pozanimaj se zakaj je zadeva padla.

Zakaj pa potem una punčka ni v zaporu zaradi lažne ovadbe, če je res niso posilili? Če bi se ti naprimer zmislila in prijavila, da te je nakdo posili in bi potem ta nekdo dokazal, da te ni, bi šla lepo čičat na Ig.

(če je na forumu kak pravnik naj se mi ne reži, se samo spuščam na Pupin nivo, da bi mogoče razumela)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Tadej, ne vem, zakaj je niso ovadili ... Sicer pa - pri domnevnem posilstvu nisem bil zraven, zato ne vem, kaj se je dogajalo ali ni dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se zakaj je zadeva padla.

Zakaj pa potem una punčka ni v zaporu zaradi lažne ovadbe, če je res niso posilili? Če bi se ti naprimer zmislila in prijavila, da te je nakdo posili in bi potem ta nekdo dokazal, da te ni, bi šla lepo čičat na Ig.

(če je na forumu kak pravnik naj se mi ne reži, se samo spuščam na Pupin nivo, da bi mogoče razumela)

Tadej

lahko se spuščaš na ne vem kak nivo... še vedno se pokažeš kot bedak, ker punčka (predvidevam, da ni polnoletna) pač ne more v zapor - ravno zaradi tega, ker ni polnoletna.

sicer pa, če ni dovolj dokazov, da je nekdo nekaj storil, se mu pač ne sodi, a človeka, ki je to prijavil še vedno ne ovadijo zaradi lažne ovadbe.......

upam, da sem dovolj jasno povedala, da je to na tvojem nivoju....

Pepe...... tebi se mi pa skoraj malo butasto zdi odgovarjat, ker veš kaj mislim.......

Dejstvo je, da če so taki kriminalci, za kakršne jih imajo Ambrušani, naj se jih kaznuje in pač pošlje v zapor. To seveda pričakujem od pravne države. Ostanejo pa še vedno ženske (katere naj ne bi bile za nič krive - oz. vsaj v medijih se ni o tem govorilo), mame teh otrok, ki pa bi jim lahko s pomočjo socialne službe pa malo bolj humanih ljudi pomagali, da ne bi postali to, kar so njihovi očetje.....

Veš, koga hočeš ti imeti za soseda in koga ne odločaš sam. AMPAK tako, da se sam izseliš, če ti ni kaj všeč, ne pa da nekomu preprečih vstop na LASTNO ZEMLJO!

To je pa še vedno bistvena razlika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupika, preprečili so jim vstop na njihovo zemljo, ja. Saj, če bili samo na svoji zemlji, ne bi bilo kaj narobe. So jo pa uporabljali za izhodišče za svoje pohode. Sploh pa za prazen nič jih že niso začeli postrani gledati.

Me pa zanima v kakšnemjeziku se pogovarjajo med seboj, ti cigani. Slovensko namreč ne spravijo skupaj niti enega normalnega stavka... Sploh poglavar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So jo pa uporabljali za izhodišče za svoje pohode.

Hmmm, nekaj mi pravi, da vsak od nas svojo zemljo, stanovanje, bajto, najemno luknjo uporablja za izhodišče za svoje pohode. Se motim? Si moramo torej vsi preprečiti dostop do tega? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem, da eni uporabljamo svoje domovanje za potovanja, izlete,.. Strojani pa so jo uporabljali za tatinske pohode, ustrahovanja... Vprašaj malo okoličane, kakšne pohode. Sem izvedel od neposredno udeleženega na barikadah.

..za izhodišče za potovana, izlete..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem, da eni uporabljamo svoje domovanje za potovanja, izlete,.. Strojani pa so jo uporabljali za tatinske pohode, ustrahovanja... Vprašaj malo okoličane, kakšne pohode. Sem izvedel od neposredno udeleženega na barikadah.

Ja pizda, ko imate vsi take hude podatke - zakaj pa niso vsi ti strojani v zaporu? Takoj odpustit lokalne policaje, sodnijo ... Je kdo že kaj takega predlagal?

Sumim, da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pizda, ko imate vsi take hude podatke - zakaj pa niso vsi ti strojani v zaporu? Takoj odpustit lokalne policaje, sodnijo ... Je kdo že kaj takega predlagal?

Sumim, da ne...

ys .. ampak bolj posredno

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......vrana vrani ne izkljuje oči.......... :grrr

.......cigan stopi ciganu v bran........... :grim

(pa ne romi ker jih tudi oni ne marajo)

....... :topic:

močno sem že sklerozen pa sem pozabu kwa je že blo z unim Petkom :hmm:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postal je poslanec.

Lobo dobiš za :beer2:

imam pa občutek da se nekdo pripravlja za vstop v parlament :hmm:

na petkov način:headbang: :headbang: :headbang:

sorćy sTrojani že letim ven :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pepe...... tebi se mi pa skoraj malo butasto zdi odgovarjat, ker veš kaj mislim.......

Dejstvo je, da če so taki kriminalci, za kakršne jih imajo Ambrušani, naj se jih kaznuje in pač pošlje v zapor. To seveda pričakujem od pravne države. Ostanejo pa še vedno ženske (katere naj ne bi bile za nič krive - oz. vsaj v medijih se ni o tem govorilo), mame teh otrok, ki pa bi jim lahko s pomočjo socialne službe pa malo bolj humanih ljudi pomagali, da ne bi postali to, kar so njihovi očetje.....

Veš, koga hočeš ti imeti za soseda in koga ne odločaš sam. AMPAK tako, da se sam izseliš, če ti ni kaj všeč, ne pa da nekomu preprečih vstop na LASTNO ZEMLJO!

To je pa še vedno bistvena razlika!

No, meni se ne zdi ravno butasto odgovarjati tebi. Malo mi je samo dolgočasno, kadar sem se prisiljen ponavljat. Moje izhodiščno vprašanje danes je bilo:

Lubi Pupek, zakaj bi jih sploh moral kam dajat?

Izhaja pa iz meni dosegljivih podatkov ter razmišljanj, navedenih tule:

PEPEti smo, kot je menda očitno, izrazito neagresivna divjad. Nekako tako kot triprsti lenivci. Bingljamo pač z vejevja na tistih svojih treh prstih in se običajno ne penimo nad vsakim stvorom, ki se prigunca mimo. Ob tem pa se nam, prej nočeš kot hočeš, podijo po glavah misli. Seveda v zvezi s tistim prgiščem informacij, ki privršijo mimo naše krošnje. V primeru Strojan nekako takole:

- Bojda so si Strojani pred dobrim desetletjem na lastnem koščku slovenske zemlje postavili bivališča. Kar je lepo. Manj lepo pa je, da naj ta košček ne bi bil zazidljiv, menda iz vodovarstvenih razlogov. Kar so naši "prostozidarji" vedeli. Oziroma bi morali vedeti in upoštevati, če si ne bi domišljali, da so nekaj več in da se jih kot takih pravila ne tičejo.

- Če predpostavka o nezazidljivosti drži, bi se morala takoj zganiti tedanja oblast in poslati tja policaja, ki bi se zadrl "Hop, Cefizelj!" in zradiral nastajajočo naselbino. Zadrl se menda je, radiral pa ni. Kar je zelo slabo. Ker je Strojane utrdilo v prepričanju, da se jih pravila ne tičejo.

- Glede na gornje in vse ostale predpostavke, ki jih tu ne bom navajal, je bilo vprašanje časa, kdaj bo ipaq potrebno izvesti nehvaležno potezo in Strojanom na nedvoumen način pojasniti, da je njihovo prepričanje zgrešeno. Ker, kot nas učijo izkušnje, dretje "Hop, Cefizelj!" ne zaleže, je ostalo na razpolago radiranje.

- Še pred izvedbo radikalne poteze je vlada našla začasno rezervno lokacijo v Postojni (ki jim je menda še vedno na voljo). Pohvalno, ipaq smo menda ljudje. Si pa, kot slišim, tudi prizadeva, da bi našla trajno nadomestno lokacijo. Kar je po mojem lenivskem mnenju že kiks. Ker:

- Strojanom še vedno ne posreduje jasnega sporočila: kar si sam zamučkal, boš moral sam tudi odmučkati

- tako da vesela druščina še vedno domneva, da lahko z zganjanjem trme in teatra ostaja nad pravili, ki sicer veljajo za ves preostali živelj, zanje pa ne...

Torej, še enkrat:

1. Ali drži podatek, da je bilo Strojanovo naselje postavljeno na nezazidljivem vodovarstvenem področju? Če DA, potem bi moralo biti porušeno že zdavnaj. Če NE, naj me prosim nekdo pouči, kakšna je resnica.

2. Začasna rezervna lokacija je bila Strojanom dana. Kar je čisto prav in humano, da pač ne bodo pod milim nebom

3. Za hudiča pa ne morem razumet, zakaj bi si morala zdaj kompletna vlada + Drle + 40 razbojnikov na vse pretege prizadevat, da bi Strojanom našli novo stalno lokacijo. Po mojih informacijah so še vedno črnograditelji. Po tej logiki si lahko denimo jaz spackam kolibo v Tivoliju in ko me bodo po vseh zakonih deložirali, bom zagnal vik in krik in profitiral bajtico v Murglah. Če se bom seveda milostno z njo strinjal.

In tale moj medklic:

Ampaq, lubi Pupek, ali naj iz tega tvojega izvajanja sklepam, da so vsi za delo sposobni odrasli moški kriminalci in če njih strpajo na galejo, ostanejo samo še nedolžni otroci, za katere ne bo nihče mogel poskrbeti?

Potemtakem je to res ena taka familija, ki je najbrž niti jaz ne bi hotel imeti v istem bloku. Ne glede na to, da sem sicer izrazito toleranten.

je bil samo ugibanje, zakaj se vendar Strojanov povsod tako otepajo. In poštena ugotovitev, da si jaz problematičnih sosedov ne želim. Kdo pri količkaj zdravi pameti pa si jih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Pupa se dela neko razsvetljeno bogsigavedi kaj...v resnici pa tudi kafeta ne upa spit, če za šankom stojijo neki ,,pečeni,, človečki, katere zunaj čakajo pokrite žene. V bistvu mora poklicati koga, da jo pride iskat.

Videla in bila zraven na lastne oči....Lokacija PETROL v Šiški, leto...hm kdaj je pri Simonu gorelo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Zdej vas mam pa počas že dost :headbang: :headbang:

:eek: Use cigane je treba putoučt :whistle:

Najprej une u pulitki :doze: pol une u guspudarstvu, :wacko: pol pridejo pa pučas že kr :rolleyes: Strojani na vrsto, a ne :? :winkiss:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Zdej vas mam pa počas že dost :headbang: :headbang:

:eek: Use cigane je treba putoučt :whistle:

Najprej une u pulitki :doze: pol une u guspudarstvu, :wacko: pol pridejo pa pučas že kr :rolleyes: Strojani na vrsto, a ne :? :winkiss:

:yea1:

Ne pozabi na tiste na Motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi na tiste na Motosvetu.

:blush: Mi je fotr reku, da svojih ne smemo putoučt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek je postal poslanec, s tem posredno pokasiral odškodnino za pretep. Krivcev pa niso ''našli'', čeprav... Ah, so stvari, pri katerih je včasih treba stran pogledati, ko kaj vidiš...

Zakaj? Pretep na srečanju v Goriških Brdih ponoči. Prišel ravno zraven, da sem pomagal pobrati pretepenega Braneta. Obenem jih je skupil Postonjčan, policija popisala prisotne. Policistu povem, da je bila tema, pa se nič ni videlo. Čez par mesecev pa na policijo, kjer so me zasliševali, kot najhujšega kriminalca... Štos je bil pa na koncu zaslišanja, ko so rekli policisti, mi že vemo, kdo je bil... Na mojo pripombo, zakaj me pa potem zaslišujete, so me pa skoraj nagnali ven. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štos je bil pa na koncu zaslišanja, ko so rekli policisti, mi že vemo, kdo je bil... Na mojo pripombo, zakaj me pa potem zaslišujete, so me pa skoraj nagnali ven. :blush:

:slap: Pa sej veš, da ne smejo na glas puvedat da so bli oni, :evilgrin: uzeroma njihovi :grim :lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakeršnik jo je pa popihal v Nemčijo. Težji za nekaj deset mio. €. Firma pa proizvodnjo seli v BiH in na kitajsko. Pa tako radi so ga imeli, pa tako sposoben je bil :grrr

Ampak pomembno je, da si ovčke razbijajo glavo s piranskimi zalivi, Hotizami, Strojani :grim

Pepe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, psssst..... Jaz ne bi kar direktno. .)

Je pa res, da je začel, kot šofer.. Ja, Janko je šel, sinovi so pa tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, če si ti močno čustveno navezan na sosede, še ne pomeni, da morajo tudi strojanove sovaščani imeti "radi".

Kako Strojanovih človek ne bi ljubil, če pa se z njimi ljubi sam Predsednik države? V Hollywood-u bi zanesljivo posneli film o njih. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!