Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Tud to sem videl, ja. Na tenere srečanju v Franciji sem jih dosti videl s temi gumami, in na forumih razen tega primera nisem videl kakih graj. Upam, da je bil osamljen primer. Če se prav spomnim, ima guma za sabo precej kilometrov s sopotnikom.

Sicer se pa tudi boljšim naredi. Pred 10 leti, na prejšnji superci, mi je po bokih napokala zadnja Dunlopka D604. Agresivna vožnja in vedno s sopotnico.

No takrat mi je uvoznik priznal reklamacijo in sem dobil novo gumo.

Upam na najboljše.

(to je, da mi po 7.000 km guma začne kazat čudne znake in dobim po reklamaciji novo gratis) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau kakšna guma. :) Tega pa še nisem videl.

Upam, da jaz tud ne bom v živo videl kaj takega. Nič, treba bo it na dve daljši furi, da lahko potem nove gor dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve zakaj mojmu kolegi na tenerejki 660 pušča olje na pokrovčku oljnega filtra-na spodnjem šraufu-a manjka kakšna dihtnga?

(pokrovček oljnega filtra je nov,oring tudi.. :headbang:

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi tukaj čist malo pušča in bi me tudi zanimalo zakaj ker sem vse lepo očistil in dal notri novi o-ring.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem menjal svečke in sem videl da je ena svečka lepe rjave barve kot more biti druga pa je črne vendar je suha.

Ve kdo zakaj je to tako in kako se pravilno nastavi fergazer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem menjal svečke in sem videl da je ena svečka lepe rjave barve kot more biti druga pa je črne vendar je suha.

Ve kdo zakaj je to tako in kako se pravilno nastavi fergazer?

Živjo Roks

Tudi jaz sem imel eno svečko v redu druga pa je bila črna.Našel sem napako prejšnji lasthik ali nekdo drug je "šaril" po uplinjačih tako da je narobe obrnil 1 "chok# ,to se pravi na tistem uplinjaču na katerem je črna svečka.Ko se boš lotil popravljanja me pokliči za točno obrazložitev.Tel.je v profilu

LP Hop

P.S. Glede puščanja olja pa nebi vedel kaj bi lahko bilo narobe,ker sam nisem imel še takih problemov. Upam samo da ste pravilno obrnili filter

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Poček ne vem glih. Sezono sem sicer že otvoril, ampak malo sem še okoren. (emšo dela svoje). Pa tudi ko gledam tele vaše gume me malo skrbijo moje. Mem namreč bolj cestno varianto, pa ne vem kako bi to zgledalo po kakih skalah al pa blatu. Sicer pa imam motor tako al tako na servisu in čakam auspuh. (stari je mel že tolko lukenj, da se zadaj sploh ni več ven kadilo, sem pa imel gretje zadnje gume :naughty: ).

Upam da bo hitro fertik, da bom spet začel nabirat kilometre. Letos štartam na 10000 km v sezoni. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Poček ne vem glih. Sezono sem sicer že otvoril, ampak malo sem še okoren. (emšo dela svoje). Pa tudi ko gledam tele vaše gume me malo skrbijo moje. Mem namreč bolj cestno varianto, pa ne vem kako bi to zgledalo po kakih skalah al pa blatu. Sicer pa imam motor tako al tako na servisu in čakam auspuh. (stari je mel že tolko lukenj, da se zadaj sploh ni več ven kadilo, sem pa imel gretje zadnje gume :naughty: ).

Upam da bo hitro fertik, da bom spet začel nabirat kilometre. Letos štartam na 10000 km v sezoni. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne grem s superco po terenu fijakat pa če mi plačaš. Mogoče s kakšnimi krampi po lepem terenu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne grem s superco po terenu fijakat pa če mi plačaš. Mogoče s kakšnimi krampi po lepem terenu. :whistle:

Lahko to malo bolj natančo obrazložiš zakaj ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni kaj razlagat.

Sem imel superco dve sezoni in sem naredil kar nekaj kilometrov po makedamu. Motor je težek in gre po svoje, lovit ga nimaš kaj, sploh če greš počasi. Obnese se edino, če greš hitrejše in izkoristiš maso, takrat je pa kar suveren.

Ampak počasna vožnja po razritem ali pa svežem nesteptanem makedamu je pa muka.

Verjetno bi danes bilo lažje, ker imam nekaj kilometrov več za seboj. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj je nekako tako ja. Vendar se pa po cesti za ta denar tudi pelješ kot gospod. Imaš zelo dober pregled zaradi višine in tudi drugi te prej opazijo.

Če pa bi imel preveč denarja pa je itak moj sanjski motor BMW F800GS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor tebi. Jaz pa še čakam na auspuh. :headbang: Opcija je bila 580 e pri kleklu, 250e v biker pointu ali pa 100e pri kolegu v Ljubljani. Zaenkrat sem se odločil za najcenejšo opcijo pa malo obširnejši servis na motorju. Čist novi auspuh pa mogoče drugo leto. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, po nekem terenu tud jaz nimam namena telovadit s superco, je pretežka za pobrat. :whistle:

Ampak kak makadam(ne frišno nasut), pa da omogoča kak kratek skok, in pa kaka utrjena gozdna cesta, se mi pa dopade.

Za letos me pa tole vleče:

http://www.tenere.hu/eng/trans2009.html

Predvsem part one; točka a :naughty:

Še kdo?

pertocanec, jaz imam tud ogrevano zadnjo gumo z desne strani. Bom kar pošvasal, pa bo še za kako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stenere! A s ti čist not padu!!!!????? :headbang:

Do take ture mi pa še ogromno fali. :unsure: Seveda pa upam da boš šel in nam na forumu pripravil kako fotoreportažo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja mimogrede, če koga zanima, v Ljubljani obstaja nek tip, ki baje obvlada naredit auspuh (na motorju), handmade, top kvaliteta, navaden ali rostfraj. Vsaka info dobrodošla, grem pa v petek tja, pa bom možakarja malo potipal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si tudi auspuh naredil sam. ;) oz. ga celega slekel in razrezal nato pa ponovno oblekel.

Ej stenere koliko pa je to za plačati? Mene bi to tudi zanimalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 420 kilometrov je iz Ormoža pokazalo na google Maps. Štarta pa se zgodaj zjutraj tak da bi morali odriniti en dan prej oz. vprašati organizatorja kje lahko eno noč prej prespimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stenere koliko pa je to za plačati? Mene bi to tudi zanimalo.

Bom vprašal.

Bi blo treba pa tam nekje prespat, ja. Da bi se celo noč tja vozil, je mal hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!