Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Bo šel kdo kaj v LOUISA bi rabu to

 

SIGMA SPORT "TARGA M" 

27,95  €

post-5996-1122362714.jpg

Ejga majster, za to ne rabiš it v Louis, poglej v kaki dobro založeni kolesarski trgovini-majo 100%

Jest sm kupu že ene 3 od Sigma sport(300,700,800 oznaka) v navadni avto-trgovini-Avtomaterial v Ilirski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno prošnjo. Ima kdo namen iti v bližnji prihodnosti v Louis-a ? Namreč, rabil bi eno tank torbo, ki sem jo videl in je znižana na 10 EUR. Če je kakšen prostovoljec, ki bi mi to lahko prinesel, naj mi sporoči, da se zmenimo za plačilo, ter prevzem. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk jest sm poslov reklamacijo za jakno,zarad pokvarjenga fršlusa, pa so mi odfgovoril da nj kr nazaj pošlem pa da mi bodo popravl! Tko da sm kr zadovolen ko se je tole iztekl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  RACER opremo imajo tudi v Habatu v Lj.

:topic:

Res jih dobiš tudi pri nas sam samo nove modele recimo nova 800 nima povprečne hitrosti 1200 pa je že narejena za dve kolesi in bi z njo izgubil ene 4 fukcije.Tako da bi raje ta model oz tastaro 800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga majster, za to ne rabiš it v Louis, poglej v kaki dobro založeni kolesarski trgovini-majo 100%

Jest sm kupu že ene 3 od Sigma sport(300,700,800 oznaka) v navadni avto-trgovini-Avtomaterial v Ilirski

Res jih dobiš tudi pri nas sam samo nove modele recimo nova 800 nima povprečne hitrosti 1200 pa je že narejena za dve kolesi in bi z njo izgubil ene 4 fukcije.Tako da bi raje ta model oz tastaro 800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk časa mislite, da mi bodo pošiljal jakno nazaj, k sm jo danes poslov u Hamburg da mi popravjo zadrgo? A ma kdo že kj izkušenj s temu,reklamacijami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men so jo sam dol poslali: V torek ob 15h je šča na pot, v pondeljek me je čakala pred vrati, poštnina je bla 20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm dal za poštnino 6300sit do hamburga, sam so mi napisal, k sm poslov reklamacijo, da naj predložim račun in mi bodo ono povrnil poštnino! Sam mal se bojim da se nebi jakna kje u mes izgubila in je pol nam nazaj dobu! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno info prosim. Mam namen mal u Avstrijo letet, pa me zanima, kje je LOUIS trgovina v Villachu, pa če je zadevo težko najdet al je čist na "izi"?

Hvala za odgovore, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo kdo hodu okrog louisa naj vzame stvari na mojo bonus kartico ... da bo mal popusta na stvari ... :D

info na PM ... .)

isto mam za Hein Gericke ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo kdo hodu okrog louisa naj vzame stvari na mojo bonus kartico ... da bo mal popusta na stvari ...  :D

info na PM ...  .)

isto mam za Hein Gericke ...  :rolleyes:

Ja kolk se pa to pozna pr ceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno info prosim. Mam namen mal u Avstrijo letet, pa me zanima, kje je LOUIS trgovina v Villachu, pa če je zadevo težko najdet al je čist na "izi"?

Hvala za odgovore, LP

evo ti ga na .... :D

post-5241-1122979830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno info prosim. Mam namen mal u Avstrijo letet, pa me zanima, kje je LOUIS trgovina v Villachu, pa če je zadevo težko najdet al je čist na "izi"?

Hvala za odgovore, LP

Vse obrazloženo na vrhu 12. strani tele teme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolk se pa to pozna pr ceni?

Pri cenah se takoj ne pozna nič. Se pa vsak nakup nekako točkuje (kao Jankovičeve pike) in po določeni dobi (pol leta mislim) ti naredijo obračun in ti pošljejo dobropis, katerga nato lahko pokuriš pri njih v trgovini. Midva sva tekom leta zapravila cca 1000 EUR in dobila bonusa oziroma dobropisa 48 EUR; jebi ga nekaj je pa le ... :OK:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo enkratna priložnost za nakup kombinezona :OK: :OK: ....

jz mam točn takega rdečga,...lani sem zanj v akciji tak čas dal 360eur,..letos so ga še znižali :) ....pa moram rečt da sem ful zadovoljen z njim :worship: :worship: ...brez pripomb,za ta denar definitivno najboljši... :OK:

PROFI KOMBI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađiva a ma grbo zadaj ??

...ja ima jo... :grim....sam ni prov velika,je pa... :P

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cenah se takoj ne pozna nič. Se pa vsak nakup nekako točkuje (kao Jankovičeve pike) in po določeni dobi (pol leta mislim) ti naredijo obračun in ti pošljejo dobropis, katerga nato lahko pokuriš pri njih v trgovini. Midva sva tekom leta zapravila cca 1000 EUR in dobila bonusa oziroma dobropisa 48 EUR; jebi ga nekaj je pa le ...  :OK:

Točke dobiš pri nakupu le za izbrane artikle, ki so v katalogu posebej označeni. Je pa v katalogu takih artiklov kar precej in se točke kar naberejo. Če pridno kupuješ, je kar za kakšne rokavice konec sezone. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Dj jest bi pa prašal v kolkem času naj bi paket prišel v in nazaj iz nemčije, k sm gor poslav jakno na reklamacijo ,da mi zamenjajo zadrgo, pa je minilo že 14 dni pa ni ne duha ne sluha o moji jakni? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!