Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Na louisovi strani so neka velika znižanja Dainese... :)

Naprimer dvodelni kombinezon Mako z 830 na 540 evrov... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na louisovi strani so neka velika znižanja Dainese...  :)

Naprimer dvodelni kombinezon Mako z 830 na 540 evrov...  :)

.....sem bil danes v lojzu v Grazu pa ne duha ne sluha o kakih dainesovih kombinezonih, edino kar majo od usnjenih so enodelni vannuciji za 300 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sem bil danes v lojzu v Grazu pa ne duha ne sluha o kakih dainesovih kombinezonih, edino kar majo od usnjenih so enodelni vannuciji za 300 EUR

tisti Dainese so verjetno restposten, kot sm že ene 4 postov napisu lahko samo prek pošte dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker majo to robo zgleda sam v Hamburgu v Nemčiji in se da sam od tam dobavit izključno po pošti, morda če greš direkt gor iskat...

nevem zakaj taka politika :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: zakaj bi jih pa samo po pošti pošiljali, sicer pa če se prav spomnim, dainesovih v Grazu sploh niso meli

Ker se Louis primarno ukvarja s 'kataloško' prodajo. In ker so 'Restposten' (stare zaloge) na voljo samo na ta način (no, morda še v kakšni 'centralni' trgovini v Nemčiji).

Restposten sind nicht in den Filialen erhältlich!

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon namesto 900eur 500eur, zakon! :OK: Če bi imel denar, bi šel takoj iskat.. Drugače pa imam namen it malo pogledat v Louisa konec meseca, tako da če bo kdo kaj rabil lahko prinesem.. Ni pa še ziher, da grem.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zanimivo je sem pa kje prejšno stran teme prebrat :)

Kombinezone lahko naročiš samo prek pošte...

Gre kdo v kratkem tja z štirikolesnikom da se mu lahko pridružim? :)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAINESE JOY

robustes Leder

optimale Passform

CE Knieprotektoren

statt: € 324.90

ab € 199.95

Sie sparen 38%!

Za take hlače sem dal v Italiji 170 € cena je bila 190€ se mi zdi da imajo kr navito ceno 324,90€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAINESE JOY

robustes Leder

optimale Passform

CE Knieprotektoren

statt: ? 324.90

ab ? 199.95

Sie sparen 38%! 

Za take hla?e sem dal v Italiji 170 ? cena je bila 190? se mi zdi da imajo kr navito ceno 324,90?

Pozdravljeni, forum spremljam ze kar nekaj casa, sedaj pa imate novega clana. Namrec, iscem prav take hlace, ali pa model 103. Kje v Italiji si jih dobil za tako ceno? Ta akcija v Louisu pa velja verjetno le za Nemcijo. Ali se motim? Se mogoce kdo odpravlja gor (D) na stirih kolesih? Za prvic bo dovolj.

Prijeten klepet in veliko lepih dni, seveda na dveh kolesih :)

ToneR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, forum spremljam ze kar nekaj casa, sedaj pa imate novega clana. Namrec, iscem prav take hlace, ali pa model 103. Kje v Italiji si jih dobil za tako ceno? Ta akcija v Louisu pa velja verjetno le za Nemcijo. Ali se motim? Se mogoce kdo odpravlja gor (D) na stirih kolesih? Za prvic bo dovolj.

Prijeten klepet in veliko lepih dni, seveda na dveh kolesih  :)

ToneR

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

sistiana 55/e

0039 040 2907095

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..

Imam par vprašanj za tiste, ki ste mogoče naročal kakšno robo z Nemčije(louis)..

Namreč kot veste imajo zlo dobro akcijo zdej dainese in uvex čelad, sam vse to je sam v Nemčiji.. To pa vem ker sm bil sam v louisu v Avstriji in so mi tako povedali..

Rad bi naročal prek neta pa me zanimam kk to poteka.. Zdej sem jim poslal tist mail da dobim tisto svojo številko (kupca) pa naročal sem kr , sam nism mel kje možnost da bi plačal vnaprej še, verjetno zato ker niamm še svoje številke pa to,, pa so mi poslali nazaj mail da trenutno nemorejo pošiljati v Slovenijo ker še ni bilo plačano , ampak da bom dobil nov mail v katerem bo pisalo koliko me bo prišlo vse skup(poštnina stroški).. Zdej me pa zanima kkao je to s stroškami pa to.. npr čelada 279 Euro znižana na 100 euro in to bi si rad zrihtal..

Prosim če mi lahko kdo razloži kako poteka naročanje prek neta z Nemčije..

Brez zamere, če sem vam preveč zatežil..

Lep pozdrav, Matevž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yzf_thundercat ne vem če je glih pametno da čelado naročaš preko neta, kaj pa če ti bo premajhna/prevelika.....boš moral nazaj pošiljat, pozanimaj se prej, če ti jo tudi zamenjajo, v primeru da ti ne bo pasala :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yzf_thundercat  ne vem če je glih pametno da čelado naročaš preko neta, kaj pa če ti bo  premajhna/prevelika.....boš moral nazaj pošiljat, pozanimaj se prej, če ti jo tudi zamenjajo, v primeru da ti ne bo pasala  :doze:

Zdravo..

Sem bi v Avstriji in sem poskusil Uvex BOss 3000 gor in sm videl kaka velikost motra biti, res je da jaz naročujem Uvex Boss 4000 sam , mora bit verjetno ista velikost... Vseen hvala za opozorilo..

No da vam povem sm dobil mail nazaj kot so mi obljubili in so mi dali naslednje:

HYPO VEREINSBANK AG

Alter Wall, D 20457 Hamburg

BLZ: 200 300 00

Account: 301 408

IBAN: DE86 2003 0000 0000 3014 08

SWIFT-BIC: HYVEDEMM300

Zdej pa nevem ali mora zdej it še enkrat na njihovo stran pa naročat al kako mislijo da naj jim plačam.. Ali moram iti na Banko pa tam uredit, pa dobil sm tud svojo naročniško številko(Customer-No) in Invoice-No .. Si moram zdej kaj pomagat z njima al kako , ju kje vpišem.. Prosim za pomoč.

Lep pozdrav, Matevž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ta mejl k si dobu sprintaj, oz. menda dobiš 2, in pejdi na banko, tam povej kaka je situacija in toi bojo nakazali,pazi da bo znesek točen! ko oni prejmejo nakazilo-naslednji dan, pošljejo naprej, to je pri meni trajalo več kot en teden, tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na banko, nakažeš vsoto, ki so ti jo poslali na računu, to je cena artikla plus stroški pošiljanja (za spodnji del kombinezona 26€ pri meni), sam plačaš stroške bančne transakcije (2300sit pri meni). Počakaš par dni (jaz konkretno 5 dni je bil glih vikend vmes in na njihovi strani vidiš da so robo poslali). Jutri bo en teden robe še ni in nestrpno čakaš.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Sem novopečeni motorist oz lastnik motorja in me zanima kdaj se začnejo popusti oz razprodaja pri Louisu v Grazu. Nabavil bi si rad hlače, jakno, les. pas rokavice in še kaj.

Za prvič toliko in vsem lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Sem novopečeni motorist oz lastnik motorja in me zanima kdaj se začnejo popusti oz razprodaja pri Louisu v Grazu. Nabavil bi si rad hlače, jakno, les. pas rokavice in še kaj.

Za prvič toliko in vsem lep pozdrav.

Čer..

Jz sm bil pred 2 dnevoma v Grazu v Louisu in ti povem da imajo zdej velike razprodaje jakne, vanucci in cycle spirit ,, znižano od 100-150 Eurov tako , da se ti splača it zdej gor pogledat ti verjetno nebo žal.. Sam sm vzel jakno ki je bila znižana z 240 eurov na 93 in tako sm jo vzel:) Upam , da ti je to kaj pomagal..

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa usnjene hlače s ščitniki- sportske B) take ki se dajo na kombinezon jakno z zadrgo, pa sm gledu po louis. de pa je bolj malo takih, a so trgovine kej bolj obložene s hlačami? Kake so kej cene? Kdaj bojo kaka znižanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej a boš še pogledu za kake usnjene hlače s ščitniki, za kako ceno nekje do 200€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!