Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Kdaj bo v kratkem možno preživet kakšen dan dol na dirkališču? Po možnosti med vikendom...

sam greš na datum in ti pokaže kdo je zakupij termin in da kontakt za rezervirat.....Septembra verjetno ne bo prostih dnevov moto zato bo treba rezervirat:)

http://www.grobnik.hr/pista/Kalendar-utrka-zauzecca.hr.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je šel na AA stock 1000 Martin Choy 1.33.1.....z štarta se pravi z nule prvi krog, ve kdo je to rekord a je šel Jerman pri rekordu kroga bolje? Danes namreč v SBK ni šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je šel na AA stock 1000 Martin Choy 1.33.1.....z štarta se pravi z nule prvi krog, ve kdo je to rekord a je šel Jerman pri rekordu kroga bolje? Danes namreč v SBK ni šel.

Pise nekje na motosvetu.Vem,da je @RVT napisal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je šel na AA stock 1000 Martin Choy 1.33.1.....z štarta se pravi z nule prvi krog, ve kdo je to rekord a je šel Jerman pri rekordu kroga bolje? Danes namreč v SBK ni šel.

Vse ti tukaj piše http://www.grobnik.hr/eventi/PRVENSTVO-ALPE-JADRAN--sezona-zavrshila-57-grobnichkom-utrkom.hr.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zgleda nisem:(

Nima veze, skratka tale bolgar Choy tolk noro leti da ga je res užitek gledat, fantje za njim z 1.30..., 1.31...se pravi z hudimi cajti a vizuelno zgledajo pravi počasneti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj 4.10. je bil na grobniku kup fotografov. Bi se priporočal za kakšen kontakt, če kdo pozna koga ki je slikal.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj 4.10. je bil na grobniku kup fotografov. Bi se priporočal za kakšen kontakt, če kdo pozna koga ki je slikal.

l.p.

ker je na ta dan "uradni fotograf" Benjo od fotobeniamino.com vozil bo tale Abano verjetno imel sam temu rabi kak mesec da objavi slike online :(http://www.abanophoto.it/sport.asp?genere=2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super to sem iskal. Saj teh fotografov je veliko samo najti jih je treba. Hvala upam, da bo pravi.

Če kdo pozna še kako stran od fotografov, ki hodijo dol slikat bi lahko zbrali linke do njihovih strani.

Pivo imaš pa v dobrem pri meni :) TNX!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super to sem iskal. Saj teh fotografov je veliko samo najti jih je treba. Hvala upam, da bo pravi.

Če kdo pozna še kako stran od fotografov, ki hodijo dol slikat bi lahko zbrali linke do njihovih strani.

Pivo imaš pa v dobrem pri meni :) TNX!!

Nas je en hrvat prov fajn nategnu letos avgusta. Je reku ni panike boste dubil slike, kolega mu je pustil USB in 5€, da bi jih po pošti poslal ker se nam je mudilo domov. Res žalostno da te gre za USB in 5€ opeharit. Sej upam da ga še kdaj srečamo na Grobniku :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo po dolgem iskanju sem se našel :)

Če še koga zanima tuki je veliko fotk iz grobnika. www.snapshotriccione.com

Upam, da ni reklama, mogoče pa še kdo išče, zdaj so že trije naslovi zbrani tukaj.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

Mogoče, kdo ve, če tisti fotograf ki slika na BOBO racing dnevih, objavi kje slikce??

LP,Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem najdu v tejle temi precej nazaj, pa verjetno še vedno velja ( s takimi ali drugačnimi oznakami letos). Tudi ta misterij, da se v hladnem na Grobniku vozi trde oz. endurance gume, sem že skapčil. Zanima me pa nekaj drugega in sicer kaj dejansko pomenijo temperarure okoli 10 stopinj za način vožnje? A še lahko držiš gumo ogreto pri časih okoli 1m45 in voziš na polno al je treba biti že precej bolj pazljiv kot pri 20 stopinjah?

Nimam prav nobene izkušnje s temperaturami pod 15 stopinj, zato bi me kak nasvet zanimal. šel bi pa tja s kombinacijo spredaj medium in zadaj medium-hard.

No da še v tej temi prilepi tabelo, ki jo uporabljajo vsi tahitri na Grobniku ki uporabljajo Dulop D211 N TEC

Dunlop D211 N TEC za grobnik

Asvalt (°C):

do 10 stopinj

6136 medium sprednja

7603 medium-hard zadnja

do 20 stopinj

6136 medium sprednja

7680 medium zadnja

do 40 stopinj

6136 medium sprednja

7704 medium-soft zadnja

nad 40 stopinj

6178 soft sprednja

7614 soft zadnja

kvalifikacijska

6178 soft sprednja

6681Q ali 7126Q zadnja

Tlak v pnevmatikah sprednja :

hladna 1.9 – 2.0 bar in topla cca 2.5 bar

Tlak v pnevmatikah zadaj :

hladna 1.0 – 1.2 bar in topla (80°C) 1.4 – 1.5 bar

To je tabela, ki jo uporabljajo in se je držijo vsi dirkači ( tut rekorder Marko Jerman). štirimestna številka pa je oznaka za zmes gume, ki je pa pr tem Dunlopu vsak let druga številka za isto trdoto. In te oznake trdot k so napisane tukaj so za gume letnik 2009.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me pa nekaj drugega in sicer kaj dejansko pomenijo temperarure okoli 10 stopinj za način vožnje? A še lahko držiš gumo ogreto pri časih okoli 1m45 in voziš na polno al je treba biti že precej bolj pazljiv kot pri 20 stopinjah?

Nimam prav nobene izkušnje s temperaturami pod 15 stopinj, zato bi me kak nasvet zanimal. šel bi pa tja s kombinacijo spredaj medium in zadaj medium-hard.

na grobniku je tkole "bolj je mraz bolj leti" :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!