Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

Oj,  a pa to mas sam tolk motorjev... skor enega za vsak dan v tednu... lepo. :smoke:

Ma sej veš kako je..... :blush: eni zbirajo znamke jz pa motorje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek motor ni S ampak navaden ADV,me je poučil cene_r,hvala za navodila se odolžim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči, te lahko še jaz naprosim za service manual za 990? Lahko na PM...

 

Se je mogoče kak lastnik 990 igral s TuneECU, ali pa so mu mogoče na servisu menjali mapo? Rad bi namreč, da bi se motor na dodajanje plina odzval malenkost nežneje. Me ne moti pretirano, ampak bi bil pa vseeno vesel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Se je mogoče kak lastnik 990 igral s TuneECU, ali pa so mu mogoče na servisu menjali mapo? Rad bi namreč, da bi se motor na dodajanje plina odzval malenkost nežneje. Me ne moti pretirano, ampak bi bil pa vseeno vesel :)

Men tudi ni pasal, brskal sem po ADVriderju, izbrskal pa tole:

http://www.cyclebuy.com/shopping/g2/g2_ergo_tamer.htm

Nekaj takega je letos menda tudi med KTM power partsi. Nisem prav veliko stvari menjal na motorju, a ta je med boljšimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek motor ni S ampak navaden ADV,me je poučil cene_r,hvala za navodila se odolžim :OK:

Aha, berem da si na okus prišel - kmet menda ja stroj rabi, ne pa fotelja.

Na temo porabe: nameril sem od 4,7 (nežno-nežno) do 15 litrov, ko sva zadnjič z Letečim na divje pesek orala. Sipine so žejne.

Avtocesta bo muka, bolj ko bo cesta zdrapana, več bo veselja.

Uživaj - in naj ti srečno zgnije.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no RRR tista ročka je za softiče....taprav dec voz motor ki skoč na ukaz............sej ni 20 let star BMW da bo z zamikom lopute odpiral. Če ti je pa še prehiter ti bova pa elastiko od gat namest zajle napeljala, ko ga bova kaj podirala :P

 

Glede manuala pa je tako da je zadeva velika 30MB. Kdor ga želi mi naj na PM pošlje svoj mail pa bom zrihtal da ga boste prek Weeja naložili na svoj comp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....taprav dec voz motor ki skoč na ukaz...........

 

eeeeee hja, .... sam je jeba, ko dec odzad, odspod, ipd. ostane ... je nekaj video gradiva na to temo ... tako da bom jaz kar na uni ročki ostal. Saj veš - skoči ravno takrat, sam butne mal manj.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume  kupujemo  na super ponudbi .si     Drago Jazbec

 

Haidenau K60 Scaut   108,74 zad.

                                      62,81 prva

 

 

Mfe99      mefo             98,34

                                      60,6

 

Hajdenau testirana suh asvalt do kjer si upaš   moker   odlično -sploh ne veš da je mokro,   radij prva 9000lm zadnja 12000km   no lahko pa kasnega zaslediš ki reče 18000km  ampak to je tko  ,če na cestaku naredi eden 4000km ali manj  drugi pa 10000km. to je ta razlika  v vožnji.

 

 

Haidenau ima  po sredini  majhno črtico za povezavo med štoflci.

Mefo bom zdej testiral  te povezave nima-sicer nižje dol   kar je za kaksen blat ali pesek bolje pa prva ima globji profil.treba probat vzdržljivost in oprejemljivost zlasti mokra cesta  na makadamu je sigurno vredu.

 

 

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve kdo kje bi nabavil sprednjo in zadnjo komplet feltno za 990adv,mogoče rabljeno in zelo dobro očuvano ali pa novo (pocen)hehe,sm vidu da imajo na redy2race komplet za 600€,ne ven pa kako so ta kolesa kvalitetna,a ma kdo kakšen nasvet oz. dobro varianto.

Ker sm picajzlast me motijo zdajšnje saj so napere in pesta oksidirale zarADI nevzdrževanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj jih zrihtat......

 

Bo najceneje....

Kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam?

 

 

Najcenej bo če se lotiš sam......vse skupaj razdreš in daš na peskanje. Daš barvat, oziroma pesto eloskirat šprikle pa na cinkanje če so jeklene.

 

Lahko pa vprašaš tele fante kolk ta hec pride  http://www.hagon-shocks.co.uk/common/pdf/wheels2011.pdf

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmc filter ,akrapovic izpuh z programom od R-a 114km.prenos 16/48,zamenjan "gang" senzor(omogoci polno moc v 2 in3 prestavi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam?

 

Zmeriš feltne (položaj peste - al je na sredini, al je mal zamaknjena), da boš znal nazaj sestavit, razdreš feltne. Feltne daš eluksirat v Gabrijel Aluminium v Grosuplju. Tam ti jih bodo "razeluksirali", potem jih boš doma spoliral in še enkrat nesel v Grosuplje eluksirat. Pesta najbrž ni dovolj čisti aluminij za eluksiranje, ampak vseeno vprašaj možaka v Grosuplju, sicer pa jih pač speskaj in prašno pobarvaj - če boš mel črne, jih lahko daš prašno barvat v Matiso v Šentjerneju. Šprikle vroče cinkat v M&MM d.o.o. Majcen v Novem mestu. Potem feltne sestavi nazaj "na prbližno" in jih nesi Štanglju v Črmošnjice, kjer ti jih bo scentriral v nulo.

 

Rabljeno prvo in zadnjo (nezvito) pa najbrž ne boš našel. Močno dvomim.

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je šel Mihatu na Škofljico,baje bo majster zrihtu felge in vse ostalo(servis,gume..itd)....kupil pa tudi probal še nisem,sem čist nestrpen...:-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje lahko dobim take gume??

 

vse gume naročam  pri superponudba.si

logiraj se ali pa se dogovori z g.Jazbec Drago

 

http://www.superponudba.si/150-70-18-70-T-MFE-99-EXPLORE-R-ohne-E-Kenn.-MEFO.html

 

http://www.superponudba.si/90-90-21-54-T-MFE-99-EXPLORER-MEFO.html

 

 

lp   Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lahko prosim kak lastnik 990ke pogleda v prometno kakšno prostornino motorja imajo vpisano? Ker so vrli uradniki ugotovili, da je motor EURO1 s 1000ccm in da je tržna vrednost 1500€ večja kot je račun iz moto trgovine... :SS  V vseh KTMovih specifikacijah je navedena prostornina 999ccm, nevem od kod so potegnili 1000?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!