Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

Kmet, super zadeva! Veš mogoče ceno za verižni set pri tvojem serviserju?

 

Če kdo potrebuje, imam en sestavljen kabel za TuneECU viška, kmalu bo vrjetno še eden. Sem konektorje naročil iz ZDA, pa je bila cena za enega ali pa več komadov zaradi poštnine praktično enaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, super zadeva! Veš mogoče ceno za verižni set pri tvojem serviserju?

 

Če kdo potrebuje, imam en sestavljen kabel za TuneECU viška, kmalu bo vrjetno še eden. Sem konektorje naročil iz ZDA, pa je bila cena za enega ali pa več komadov zaradi poštnine praktično enaka...

Se mi zdi da je samo veriga 270 €,govorim o tej oranžni,baje je to najmočnejša veriga za ta motor,serviser zagotavlja 50kkm brez problema in plus zobniki so bli tam okrog 150€,baje ista zgodba kot z ketno....no bomo vidli,če bo verižni set res tolk zdržal kolk je bil plačan ^_^

Pa ne me za jezik vlečt,ker se mi samo zdi ,da je tolk stalo,ko dobim račun ti lahko povem točen znesek in firmo verižnega seta....

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je samo veriga 270 €,govorim o tej oranžni,baje je to najmočnejša veriga za ta motor,serviser zagotavlja 50kkm brez problema in plus zobniki so bli tam okrog 150€,baje ista zgodba kot z ketno....no bomo vidli,če bo verižni set res tolk zdržal kolk je bil plačan ^_^

Pa ne me za jezik vlečt,ker se mi samo zdi ,da je tolk stalo,ko dobim račun ti lahko povem točen znesek in firmo verižnega seta....

Sej na boš 50k z njim naredu. Boš prej spet druzga nabavu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je samo veriga 270 €,govorim o tej oranžni,baje je to najmočnejša veriga za ta motor,serviser zagotavlja 50kkm brez problema in plus zobniki so bli tam okrog 150€,baje ista zgodba kot z ketno....no bomo vidli,če bo verižni set res tolk zdržal kolk je bil plačan ^_^

Pa ne me za jezik vlečt,ker se mi samo zdi ,da je tolk stalo,ko dobim račun ti lahko povem točen znesek in firmo verižnega seta....

 

Ok tale je pa malo huda........

 

Najmočnejša veriga od DID (ZVM-X 46,3 kN ) natezne trdnosti in verižniki pridejo tam okrog 180 EUR. Pričakovana kilometraža tudi tam okrog 40-50kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, pa saj je napisal, da so cifre mal na pamet - ne ga zdaj za besedo držat. Če mu paše, da kmet zaradi mene lahko tudi lilasto ketno gor.

@Kmet2: Daj zdaj Mihca še do taplavga krampka spusti, če ne ti bom rekel, da si se pri bumwojevih čudnih navad nalezel (večinočasanaservisu), pa jih zdaj pri jodlarjih seješ.

 

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-31845-0-06617600-1364142573_thumb.jpg

 

 

iskali smo tartufe v buzetu mislim da Kmet ne boš šel s svojo oranžno verigo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gifP3230040.JPG

 

 

iskali smo tartufe v buzetu mislim da Kmet ne boš šel s svojo oranžno verigo

Uf,uf me kar pr srcu stisne ko vidm to blato :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tale je pa malo huda........

 

Najmočnejša veriga od DID (ZVM-X 46,3 kN ) natezne trdnosti in verižniki pridejo tam okrog 180 EUR. Pričakovana kilometraža tudi tam okrog 40-50kkm.

Napišem točno ceno ko dobim poračun .) sam dost razlike ne bo,ker me je Miha posebej opozoril na ceno in ja Ludiluka ker je oranžna je tok draga :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VELIKONOČNI KTM

Se ne moreš zadržat a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, kaj ti je za Akrapote denar zmanjkal :)

 

No remont se nadaljuje....verižni set je gor,Leoti tud(homologacija v izdelavi)...

DSC03944.JPG

.

 

Drugače pa zamenjal tisti oranžni konektor za vodotesnega, ker jih kuri ;)

 

3p-280-mp_1767.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gift tud za sol mi ni ostalo,še dobr da jo je zunaj na kupe.... :P no problem je ker ima akrapovič sklenjeno pogodbo z KTM in pri nas za KTM motorje ne sme prodajat,to pomeni ko pri nas naročiš Akrapota za KTM,ti ga pošljejo iz Avstrije nazaj v SLO,temu je tudi primerna cena,drugače imam prijatelje pri Akrapotu,ki mi poštimajo 40% popusta,no tukaj ni šlo pa sem naredu križ ^_^ za mene ko sem skromen bodo tudi Leoti v redu :)

Kje pride ta konektor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift sm ga že najdu,kje dobiš pa tega vodotesnega,pr serviserjih al .....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne splača hodit gledat, sicer na sliki zgleda super v realnosti je druga muzika.

 

Ko sem ga šel peljat je imel pri pospeševanu prav luknjo kar pri drugih nisem opazil. Gor ima sicer neke aftermarket izpuhe brez mapinga....morda je tu vzrok.

 

Jaz nisem dobil najboljšega vtisa.....očitno nisem edini glede na to da je v prodaji že skoraj eno leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne splača hodit gledat, sicer na sliki zgleda super v realnosti je druga muzika.

 

Ko sem ga šel peljat je imel pri pospeševanu prav luknjo kar pri drugih nisem opazil. Gor ima sicer neke aftermarket izpuhe brez mapinga....morda je tu vzrok.

 

Jaz nisem dobil najboljšega vtisa.....očitno nisem edini glede na to da je v prodaji že skoraj eno leto.

lp

po sliki sodeč so original izpuhi.

post-5502-0-94529600-1364309958_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat je imel gor neke druge lonce (mislim da arrow) originale si dobil zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!