Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

Sem uspešno priklopil mašino na TuneECU, zadeva špila kot mora. Če kdo rabi "dele" za sestavit kabel, PM, imam nekaj konektorjev viška... :)

 

2013-05-11-184722.jpg

 

2013-05-11-185055.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam KTM 990ADV več na ZS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam KTM 990ADV več na ZS ;)

Kako jo je pa KTM odnesel :surrender: ? Glede na to,da ga prodajaš ga  verjetno ne boš popravljal :hmm: .No jaz nisem kupec me pa zadeva zanima, ker kadar sem šel jaz potleh je bil motor potem vedno totalka :huh:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jo je pa KTM odnesel :surrender: ? Glede na to,da ga prodajaš ga  verjetno ne boš popravljal :hmm: .No jaz nisem kupec me pa zadeva zanima, ker kadar sem šel jaz potleh je bil motor potem vedno totalka :huh:.

ma ni on tko padu; sam tolk da ma izgovor za prodajo :P sicer mas pa slike v temi o vtisih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo Kmet zdaj kupil Kawasakija, da ga se enkrat ven ne zabrise ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jo je pa KTM odnesel :surrender: ? Glede na to,da ga prodajaš ga  verjetno ne boš popravljal :hmm: .No jaz nisem kupec me pa zadeva zanima, ker kadar sem šel jaz potleh je bil motor potem vedno totalka :huh:.

Tok kot je Hajo komentiral,ni blo panike,padel sem po tleh kake 50-60kmh ,motor bom popravil,ni neke hude škode.Padel sem že večkrat in vedno odnesel dobro razen enkrat ko je bil totalka motor in prav tako jaz za las preživel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange, da odpišem kar tukaj... ja, to je ta konektor, na PM mi napiši naslov in lahko pošljem.

 

Zaenkrat sem samo sprobal zadevo, na dyno ga verjetno ne bom dal, bom pa probal še kakšno drugo mapo da vidim če se slučajno bolje obnese. Mislim da je SAS v Akrapovič mapi, ki jo imam trenutno naloženo, že izklopljen, nisem pa preverjal. Zaenkrat imam par drugih stvari za poštimat, če bo zneslo (finančno) pa bom menjal tudi filter :) Zaenkrat sem v začetni fazi študija, kako in kaj sploh prilagajati v mapah, tako da se še ne nameravam spuščati v to, tako da ko bo čas... Če bo pa kdo kaj sprobal TuneECU pa kar na dan z besedo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok kot je Hajo komentiral,ni blo panike,padel sem po tleh kake 50-60kmh ,motor bom popravil,ni neke hude škode.Padel sem že večkrat in vedno odnesel dobro razen enkrat ko je bil totalka motor in prav tako jaz za las preživel.

Ja, očitno je KTM res prava zadeva in ima več živlenj na zalogi :worship:  :hooray:   sicer pa važno ,da so kosti cele :whistle:  ostalo bo že , veliko sreče in veselja v vožnji z motorji želim še naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prosim za pomoč in nasvet! Na Ktm 990 adventure letnik 2008 mi je crknila bencinska črpalka :BUA: !! Cena nove je kot veste precej visoka!! Ali se da še kaj drugega narediti (mojo pumpo so sicer poskušali obuditi od mrtvih, zaživela je, vendar ne dela tako kot mora). Če ima kdo kakšno idejo, kako zmanjšati stroške bom zelo hvaležen :yea1: !!

lp pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za pomoč in nasvet! Na Ktm 990 adventure letnik 2008 mi je crknila bencinska črpalka :BUA: !! Cena nove je kot veste precej visoka!! Ali se da še kaj drugega narediti (mojo pumpo so sicer poskušali obuditi od mrtvih, zaživela je, vendar ne dela tako kot mora). Če ima kdo kakšno idejo, kako zmanjšati stroške bom zelo hvaležen :yea1: !!

lp pozdrav vsem

A je pumpa Mitsubishi, daj poslikaj pa daj na PM mogoče ti lahko pomagam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za pomoč in nasvet! Na Ktm 990 adventure letnik 2008 mi je crknila bencinska črpalka :BUA: !! Cena nove je kot veste precej visoka!! Ali se da še kaj drugega narediti (mojo pumpo so sicer poskušali obuditi od mrtvih, zaživela je, vendar ne dela tako kot mora). Če ima kdo kakšno idejo, kako zmanjšati stroške bom zelo hvaležen :yea1: !!

lp pozdrav vsem

Imam eno naprodaj, rabljena cca. 500 prevoženih km in je od Keihina.

Če te zanima pošlji PM.

post-76-0-23487100-1373307136_thumb.jpg

post-76-0-20561900-1373307161_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja....tovarniška koda črpalke je 61007088200.

Seveda me zanima, imaš na PM.

 

lep dan!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pumpa Mitsubishi, daj poslikaj pa daj na PM mogoče ti lahko pomagam

Dal sem na PM, lp!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogovor ala: iz okna na okno: mujo dođi na telefon da te zovem na kafu  :OK:

 

Samo da bo KTM oživu, držim pesti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogovor ala: iz okna na okno: mujo dođi na telefon da te zovem na kafu  :OK:

 

Samo da bo KTM oživu, držim pesti

Traktor oživel, jipiii!! :OK:

Pumpa zamenjana (hvala Kasti :yea1: ), akumulator napolnjen, pa je vžgal in dela tako kot je treba (vsaj za zdaj, upam, da bo še dolgo)!! Zdaj pa moram še gume zamenjati, potem pa ga bom lahko dal v garažo, ker mi bo zmanjkalo evrotkov :blush: ). Verjetno ima kdo izkušnje z gumami  Haidenau mefo? Primerjava z originalnimi škorpijonkami, mokra, suha cesta, makedam. lega, vodljivost. življenjska doba, cena itd. Že vnaprej se zahvaljum za nasvete in hvala vsem, ki ste mi skušali pomagati pri pumpi!!

Varno in srečno vožnjo vsem ter lep dan!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haidenau :OK:  o primerjavah pa povpraš Cene_r in Meniha,ona sta prva začela prakticirat Hajdenau in Mefo....jaz sem Hajdenauke takoj nalimal gor ko sem ga kupil,tako ,da ti ne morem komentirat primerjav!

Hajdenauka pa zdrži hard vožnje tam cirka 6-8kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prodam KTM 990ADV več na ZS ;)

 

 

Terenutno se KTM 990 ADV ne prodaja :grrr , ma se tako fantastično sedi zadaj :OK:  :hooray:

 

po skoraj 4000 km sedenja zadaj se je  Kmetička odločila da krampek ostaja DOMA  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terenutno se KTM 990 ADV ne prodaja :grrr , ma se tako fantastično sedi zadaj :OK:  :hooray:

 

po skoraj 4000 km sedenja zadaj se je  Kmetička odločila da krampek ostaja DOMA  :whistle:

:love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne me drzat za besedo, ampak mislim, da je bilo govora o tem motorju v temi o vrtenju kilometrov... Malo prebrskaj..

 

LP!{M}

lp

točno,kilometri niso pravi.

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!