Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

se nam pridružiš, pa novš več osamljen, boš grupiran rider :010

se mi zdi, da grem po drugi poti v Al, če se kje srečamo pa lahko kakšno rečemo... bom pa res tisti čas v Tirani :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa hahahah to je zgodaj :P

žal, ni financ ... letos bojo krajše fure

jebeš finance, ti sam pojd, pa se pripelji dol k nam, nam manjka ženska družba.

Če pa vse skupaj potegneš, tvoje krajše ture pa eno tako daljšo , pa si na istem, pa še v dobri družbi boš. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa hahahah to je zgodaj :P

žal, ni financ ... letos bojo krajše fure

spiš pri prijateljih, bencin je cenejši kot pri nas, ješ tu ješ tam, pa še ceneje je... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spiš pri prijateljih, bencin je cenejši kot pri nas, ješ tu ješ tam, pa še ceneje je... :OK:

pa še v moški družbi boš, ti še kateri kaj časti, eto pa si finančno likviden kar naenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še v moški družbi boš, ti še kateri kaj časti, eto pa si finančno likviden kar naenkrat

če pa denarja zmanjka bo pa šiptarjem sladoled prodajala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek štartamo za Grčijo na trajkt iz Ancone, bo še kdo?

Popravljeno . Popravil Šarc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali je kdo v Benetkah kupoval vozovnice za trajekt Anek Lines tik pred vkrcanjem; brez predhodne rezervacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo v Benetkah kupoval vozovnice za trajekt Anek Lines tik pred vkrcanjem; brez predhodne rezervacije?

Ja brez problemov 2X, za motorje je vedno prostor.Pa srečno pot.M.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je kdo seznanjen z trajektno linijo Albanija (Saranda) - Krf

kakor se meni zdi, tam trajekt ne vozi..hidrigliserji, barke..Nisem pa 100%..Do Igoumenitse se zapelješ, pa je..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo seznanjen z trajektno linijo Albanija (Saranda) - Krf

Na wikitravel piše, da popoldne vozi tudi trajekt.

http://wikitravel.org/en/Butrint

Saranda can be reached by land or by sea.

It is connected with Greece by three routes: (i) To the nearby Greek island of Corfu (New Port). The daily ferryboats are at 10:30; 13:00 and 16:30 (fewer out of season - check with the ticket office at the port). The 10:30 passage is a hydrofoil which takes about 45 minutes. The 16:30 is a car ferry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, septembra se odpravljam po jugi cez Albanijo do Grcije. Zanima me katero pot mi predlagate od Črne gore do OHrida in od Ohrida do Igumenitse. Nekaj sem gledal tudi trajekte in me zanima ce je cena za palubo in en motor 125 evrov ok? Dobrodosel je tudi kaksen predlog za varno in poceni prenocisce v centru Tirane?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, septembra se odpravljam po jugi cez Albanijo do Grcije. Zanima me katero pot mi predlagate od Črne gore do OHrida in od Ohrida do Igumenitse. Nekaj sem gledal tudi trajekte in me zanima ce je cena za palubo in en motor 125 evrov ok? Dobrodosel je tudi kaksen predlog za varno in poceni prenocisce v centru Tirane?

Lp

V centru Tirane je lušten hostel. Hostel Tirana, se mi zdi. Bajta ima ograjo in motor ti brez težav dajo noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhitreje do Tirane: Do konca HR avtoceste, Stolac, Ljubinje, Trebinje, Nikšič, Podgorica, mejni prehod Hani i Hotit (sedaj nova fina cesta), Shkoder (gradijo, vedno boljša cesta), Tirana.

Mogoče je za motor bolj zabavna cesta po Črnogorski obali, pa potem od Ulcinja do Shkodra, čeprav traja malo več...

Naprej do Ohrida: kar čez hrib v Elbasan, Librazhd, Perrenjas, Ohrid (ne preveč slaba cesta, primerna za lahkotno vožnjo)

Če bi šel kdo v Tirano v petek 10.8.2012, lahko par dni prespi pri meni v Tirani brezplačno. Startal bi v petek, prespal na poti in nadaljeval do tirane v soboto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, zanima me če kdo ve še za kakšnega drugega ponudnika polek anek lines, ki vozi iz Igumennitse do Benetk, ker Anek lines ne pelje v nedeljo 9.9.2012 ampak šele v ponedeljek kar mi je prepozno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me če kdo ve še za kakšnega drugega ponudnika polek anek lines, ki vozi iz Igumennitse do Benetk, ker Anek lines ne pelje v nedeljo 9.9.2012 ampak šele v ponedeljek kar mi je prepozno?

LP

Minoan Lines ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!