Skoči na vsebino

NORDKAPP


Sanda7

Priporočene objave

Ja tud mene,najbrž sta šla sam zarad nje gor :hmm::photo: :yes:

tale Norvežanka je edina, ki sva jo videla, da je bila aaaahhhhh. Gašper jo je sijajno ovekovečil. Sicer pa so Norvežanke simpatične, a na pogled ne ravno blazno privlačne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UŽIVAČA!!

Mata tolk slik sam v enem dnevu, k sem jih jst naredu v celem potovanju, pa sem bil dvakrat gor... :O:P

Imel sem dva fotoaparat, Ixusa na balanci, EOS pa v tank torbi. Več fotk, popolnejša slika celotnega popotovanja. Morda bom pa koga navdušil za pot,kot je mene DrChala s svojo lansko reportažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke obema.. :worship: naravnost užitek je bilo pogledat vse slike... :OK:

@alkatraz in @dmr1....od vseh slikic opazita oz. se vama vtisne v spomin samo ženšče na peciklu...res neverjetno :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke obema.. :worship: naravnost užitek je bilo pogledat vse slike... :OK:

@alkatraz in @dmr1....od vseh slikic opazita oz. se vama vtisne v spomin samo ženšče na peciklu...res neverjetno :D :evilgrin:

vse slike so lepe :photo: ,pri tisti mi je pa všeč bicikl in ozadje :rolleyes: . :yes: :010 LP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjali so ga z novim, so šle vse pomembne POI u maloro.

Super :yea1:

Čestitke obema.. :worship: naravnost užitek je bilo pogledat vse slike... :OK:

@alkatraz in @dmr1....od vseh slikic opazita oz. se vama vtisne v spomin samo ženšče na peciklu...res neverjetno :D :evilgrin:

...kakšen kolo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
fajne slike res. čestitke obema, me pa zanima koliko so stali tisti bungalovi za eno nočitev?

lp

med 35 in 60€, prostora v hiški je najmanj za 4. Res pa je, da je cena odvisna od lokacije, ure in tudi od števila popotnikov. Na Finskem sva, recimo, dobila hiško z 8 ležišči za 48€, ker sva prispela v kamp pozno zvečer in jo je gazda raje prodal poceni nama dvema kot pa (negotovo) čakal na večjo skupino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

morem priznat, da so se mi dvignle vse kocine ob glednju filmčka :worship: :worship:

in od spominov,....še celo kratek pomislek o novem podvigu....sam iz te moke zihr ne bo kruha

post-265-126202878272_thumb.jpg

post-265-126202882828_thumb.jpg

post-265-126202892159_thumb.jpg

post-265-12620289584_thumb.jpg

post-265-126202924107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si lahko privoščim komentar na tale filmčk?

:surrender: "NORCA"! :yes:

Še julija te "ponoči" v ušesa ščipa.. tale dva modela, pa res nista čisto gladka!

Ampak vseeno... :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deda sta prava asa. Pa še tretji motor je bil pri krogli, na koncu filma nekje... Totalno utrgani so eni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem priznat, da so se mi dvignle vse kocine ob glednju filmčka :worship: :worship:

in od spominov,....še celo kratek pomislek o novem podvigu....sam iz te moke zihr ne bo kruha

A si bila ti tudi gor? :eek::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!