Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Men se najbol dopade ta zadnja 5 varianta.Tud bolj razgibana je glede terena in krajša.Ker po Italiji nimaš kej videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay! Jaz bi bil kar za obalo. Okrog 9h bi se na datum dobili v LJ(mi iz zgornega konca pa že prej na Vranskem) potem pa po stari cesti do obale. Kolikokrat sem šel na obalo, skozi po stari cesti, pa mislim da te tistih nekaj minut kasnejše vožnje na cilj ne stane toliko kot pa neprijetni drveš po AC. Če bo čas dopuščal pa še lahko naredimo kakšen km na HR ali I. Če je pa večini za prvo turo preveč km pa lahko tudi naredimo krajši izlet do Bleda ali Bohinja. Fantje podajte predloge in katerih bo več tja se pa podamo. Jaz že kar sam dobro nabiram km po Koroški, če se pa kdo v lepem vremenu pelje tu skozi pa naj sporoči pa naredimo skupaj kakšen kratek izlet. L.P. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi bil nekako še najbolj za obalo. S tem, da bi se z ženo potem odcepila proti Puli, ko bi se ostali odpravili nazaj. Sicer še nisem čisto 100 % če bova prosta 24. maja ampak bolj ja kot ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je datum 24.5. pravi za "veliko" srečanje maxiskuteristov, s povdarkom na veliko število skuterjev in ne

na tako veliko število prevoženih km.

Zaradi omenjenega mi varianta Benetke ne diši preveč ker bo verjetno število manjše, kot če bi "veliko" srečanje

izvedli nekje v domačih logih. Če pa bo večina za Benetke sem pa tudi zraven, samo štart mora biti dovolj zgoden,

da ne ponovimo lanskega GG in gremo gledat sončni zahod v Benetke.

Sicer je pa moj predlog, da se zberemo dovolj zgodaj npr. v Ljubljani kjer pa opravimo žreb predlaganih variant oz.

najboljšo varianto izberemo "demokratično".

Še enkrat naj "apeliram" na vse maxiskuteriste da se tega srečanja udeležijo v največjem možnem številu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo smo nazaj iz dopusta :)

jah vidim da ste se kr razpisali...

Glede poti se mi zdi ta na Bled super....po želji lahko potem pot nadaljujemo tudi proti morju.

Na koncu pa še vprašanje, se vam lahko minimaxi skuteristi :) tudi pridružimo???

Upam pa da moj 180ccm x9 ne bo pretirano trpel vašega tempa...glede na podatke prejšnjih izletov ne bi smel met problemov.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je 10.00 malce prezgodej za une k bi pršli iz Celja ali MB? če bi že ubrali tole varianto po Obali ali celo do Trsta bi lahko kako urco dali kasnej za ZBOR. no ja spet odvisno od števila maxi-skuteristov ki bi bili "za stvar".

Po dosedajšnih izkušnjah že tako malo zamujamo :blush:, tako da bi zbor naredili kvečemu prej in ne kasneje, bomo pač imeli več časa za debato oziroma turistično vožnjo.

Na koncu pa še vprašanje, se vam lahko minimaxi skuteristi :) tudi pridružimo???

Upam pa da moj 180ccm x9 ne bo pretirano trpel vašega tempa...glede na podatke prejšnjih izletov ne bi smel met problemov.

Saj tudi @Symride nima "težkega" maxija, pa nas čisto lepo spremlja, mislim da so vsi maxiji dobrodošli (govorim seveda v svojem imenu :krneki: ).

Vidim da je večina za obalo oziroma proti Bledu, ker še letos nisem bil "pri slani vodi" bi moj glas tudi šel v to smer.

Sicer je pa moj predlog, da se zberemo dovolj zgodaj npr. v Ljubljani kjer pa opravimo žreb predlaganih variant oz.

najboljšo varianto izberemo "demokratično".

Izbor moramo opraviti prej, npr. proti koncu drugega tedna B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za varianto proti morju in morda malo čez mejo - ob obali Hr.

Upam da se udeležimo v čim večjem številu! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se bom prilagajal večini le upam da se nas bo zbralo res v čim večjem številu.Pa za vreme mormo molt da ne bo sped ta dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitnu nam vsem "diši" nekako slanost vode in bližina morja. Tko da mislim da nas bo več če si začrtamo pot po "obmorskih" cestah po SLO obali pa mogoče skočimo še kaj čez mejo. Torej tudi z moje strani je sedaj podprta ta ideja glede na to da Benetke "ne dišijo" preveč vsem... in ja vsekakor je treba turo POTRDITI prej in ne tako kot je en rekel demokratično "žrebat" na dan ture :slap: ponavad po mojih izkušnjah se to izkaže za "polomijo" hehehe

torej na konc koncev kokr se menmo tlele sta "ostala" dva predloga

1. SLO obala + možnost prestopa na HRV ali ITA

2. Bohinj - Bled

a čmo še kej razpravljat ali damo ta dva predloga na glasovanje?

p.s. vem da sem kot "zadnji" oz. eden najmlajših med vami toda mislim da ne rabimo vlečt debate u nedogled ampak se odločimo za enega od predlogov potem pa se pogovorimo o podrobnostih?

toliko z moje strani zaenkrat

pa LP :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff... od kje pa kar naenkrat toliko maxijev? Tako, na hitro, bi rekel, da se nam obeta največji zbor do sedaj.

Datum je torej potrjen, 24.5., kraj srečanja prav tako, Ljubljana, le za smer se moramo še zmeniti. Lahko naredimo anketo, dve ali tri možnosti in potem se odločimo za najpopularnejšo. Bi tako šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Število Maxijev res nezadržno narašča:worship: Če bo vse po sreči, se vam tokrat vsaj za par kilometrov pridružim tudi jaz . Čas je, da malo sprehodim svojo prikolico :whistle: :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil Gespann
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff... od kje pa kar naenkrat toliko maxijev? Tako, na hitro, bi rekel, da se nam obeta največji zbor do sedaj.

Datum je torej potrjen, 24.5., kraj srečanja prav tako, Ljubljana, le za smer se moramo še zmeniti. Lahko naredimo anketo, dve ali tri možnosti in potem se odločimo za najpopularnejšo. Bi tako šlo?

ČE se gre proti morju potem se vama z isko-tom pridruživa na Uncu, oz. v Postojni. :winkiss:

A odpremo novo temo z anketo ali glasujemo kar v tej temi?

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je za proti obali naj se pripiše.

V Ljubljani predlagam zborno mesto na Kongresnem trgu (park) - dovoljen dostop. ( za štajerce - 200m stran od Prešerca - lanski zbor). Ostali se srečamo na sami poti.

1. Jože B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je za proti obali naj se pripiše.

V Ljubljani predlagam zborno mesto na Kongresnem trgu (park) - dovoljen dostop. ( za štajerce - 200m stran od Prešerca - lanski zbor). Ostali se srečamo na sami poti.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko imamo priložnost zbrati večje število maksijev ,ne smemo pretiravat z km....Torej,obala ali jezera seveda je to samo predlog.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je za proti obali naj se pripiše.

V Ljubljani predlagam zborno mesto na Kongresnem trgu (park) - dovoljen dostop. ( za štajerce - 200m stran od Prešerca - lanski zbor). Ostali se srečamo na sami poti.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je za proti obali naj se pripiše.

V Ljubljani predlagam zborno mesto na Kongresnem trgu (park) - dovoljen dostop. ( za štajerce - 200m stran od Prešerca - lanski zbor). Ostali se srečamo na sami poti.

Pri izbiri med Bledom in obalo :hmm: se odločim za obalo, mi je lepše sploh če se še malo okoli zapeljemo.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

P.S. a bi šel kdo to soboto do Pirana, pogledat stare jadrnice (v sklopu Internautice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšnih 900 km v enem dnevu. Je treba skozi vsak zaselek z dvema hišama iti 50 na uro, ali pa te oberejo. 900 bi jih naklepal v 9 urah s povprečno hitrostjo 100 na uro. Ni teorije. Jaz uživam, da se gre na izi in da se ogleda kako znamenitost in da se kaj dobrega popapca. Maxiji so narejeni za uživancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na končno izbiro grem zraven;

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri izbiri med Bledom in obalo :hmm: se odločim za obalo, mi je lepše sploh če se še malo okoli zapeljemo.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

P.S. a bi šel kdo to soboto do Pirana, pogledat stare jadrnice (v sklopu Internautice)

Rade volje bi šel, samo delam čez vikend.

Kar se pa glede javljanja tiče, mi je pa uspelo po dobrem letu in dveh comp.-ih ( nekaj napisati, ne da mi bi pri tem comp. zablokiral)

Skratka vesel sem, da sem spet z vami.

Upam, da se zberemo v čim večjem številu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je za proti obali naj se pripiše.

V Ljubljani predlagam zborno mesto na Kongresnem trgu (park) - dovoljen dostop. ( za štajerce - 200m stran od Prešerca - lanski zbor). Ostali se srečamo na sami poti.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. a bi šel kdo to soboto do Pirana, pogledat stare jadrnice (v sklopu Internautice)

Skuterist, kaj pa če bi šla v nedeljo? Mam v soboto Tek trojk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

Sem še vedno za podaljšek na Kras ( ne bi bilo neumno rezervirat prostor za kosilo v kakšni gostilni )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je datum 24.5. pravi za "veliko" srečanje maxiskuteristov, s povdarkom na veliko število skuterjev in ne

na tako veliko število prevoženih km.

100 % podpiram :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

Z Johnny500 se pa zmenva kje se midva dobiva da kreneva skupi.Zmano bo tudi moja motoristka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!