Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Mene takrat 27.4.-5.2. sigurno ne bo, ker bom šel sigurno na morje ali pa bova celo izpeljala naslednjo turo:

Ljubljana - Balaton - Budapest - Bratislava - Ljubljana

Planiram nekje 4 dni. Če bi bila za 1. maj vremenska napoved vredu in temperature znosne, bi tole izpeljal kar takrat.

Ima kdo kakšne izkušnje z Madžarsko ali Slovaško?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si bom ju3 kar vzel frej. Nisem pa se še odločil ali grem smučat ali na furo?

A si lahko kdo jutri privošči furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si bom ju3 kar vzel frej. Nisem pa se še odločil ali grem smučat ali na furo?

A si lahko kdo jutri privošči furo?

Jutri žal ne, lahko pa v petek ali v soboto (mogoče kam na kavo in krofe), če bo kdo za to.

Tudi jaz med prvomajskimi prazniki ne bom imel časa, zato se lahko za vožnjo dogovorimo prej ali pa kasneje.

Idejo o klubu oziroma društvu pa bi lahko predebatirali na skupnem srečanju.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu kakšen lep, vroč dan je bil danes.

Relacija:

Ljubljana - Logatec - Godovič - Col -Vipava - Kobdilj - Tomaj - Šepulje ... kosilo

Šepulje - Sežana - Lipica - Kozina - Črni kal - Koper ... martinčkanje + hladno temno

Koper - Socerb - Kozina - Postojna - Planina :naughty: - Vrhnika - Ljubljana ... jurčkova naveza + hladno svetlo (najhudejša pica)

Ko sem se peljal od Sežane proti Lipici sem zalotil naše gasilce in letalce kako trenirajo gašenje požara s helikoterjem.

post-6014-1173813857_thumb.jpg

post-6014-1173813885_thumb.jpg

post-6014-1173813902_thumb.jpg

post-6014-1173813928_thumb.jpg

post-6014-1173813952_thumb.jpg

post-6014-1173813995_thumb.jpg

post-6014-1173814097_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem vedel da bo dober izlet, vendar sem "deloobvezen" :blush: .

Če je kdo za kak izlet v petek ali soboto naj sporoči, se pridružim - Jetman ko boš izlet ponavljal povej kak dan prej mogoče si vzamem LD :D .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio! Ali je že kdo razmišljal da bi ustanovili svoj maxi klub. Mislim da bi bil to eden poseben moto klub. Pred leti ko sem še imel HONDO boldoor smo imeli tudi svoj klub v Mariboru pa čeprav nas ni bilo veliko okoli (20) članov pa smo se imeli ful lepo,imenoval pa se je preprosto boldoor,ker smo imeli vsi boldoorke.Če je tapravi klub je eno nepozabno doživetje ki ga imaš za skozi v spominu. Če še komu kapne kakšna misel o tej zadevi naj še kaj napiše. :? L.P. x raider :worship

Uh, moj foter je tudi imel Bold`or-ko, ampak "davnega" leta 81-82, potem jo je pa prodal. Motor je bil rdeč z modrim napisom na bencinskem tanku :) Mogoče ga celo še ima kdo. Kakorkoli, svojega skuterja bom registriral (mogoče celo ta teden) tako, da se bom mogoče kakšne ture celo lahko udeležil. Vmes ga bom prodajal, ampak nimam nobenih pričakovanj, ker 250ccm maksiji se nasploh težko prodajajo, sploh pa kakšen Kymco. Da je stvar še "slabša", niti ni Grand Dink, katerega so ljudje vsaj navajeni, ampak popolnoma nepoznan model. Pomoje imam doživljenjski skuter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje imam doživljenjski skuter :D

Nikoli ne reci nikoli, točno veš,kako jih kradejo... :topic: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne reci nikoli, točno veš,kako jih kradejo... :topic: :xx:

Joj, ne me strašit. Dobro veš, da imam traume :doze: :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast Noise-ju. Letos bo dopolnil častitljivih 91 let, pa še vedno motorist. Naš slavni Srečko bi brez dvoma reku : KAPO DOL !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Tudi jaz sem nov na forumu, sicer pa ravnokar presedlal iz yamahe mint (50ccm) na TMaxa 500. Neprecenljivi užitki, kar večina, brez dvoma že ve :). Registriran seveda od pred kratkim. Najbrž tudi že poznate cene zavarovanj, a pri ZM se mi je zdelo najbolj ugodno za manj kot 180€ celo leto brez možnosti vračila, seveda sem brez bonusa...če koga zanima, akcija je 40% popust (pa nisem zavarovalni agent :D :D )

Drugače pa je bil ta teden res čudovit za fure, evo ena:

LJ-KR-Tržič (vse po stari cesti)-proti Begunjam-grad Kamen (malo kulturno zgodovinske hrane)-Begunje-Kropa(kovaški muzej: en kovač konja kuje...)-Jamnik na Jelovici (prečudovit pogled s cerkvice na celotne Savinjske in Karavanke)-Dražgoše in Bičkova skala (živela OF)-Škofa Loka (in pica pri Jesiharju)-pa domov. Priporočam bejbo na zadnji sedež pa gremo!

Pa še ena: LJ-Polhov gradec (gotska cerkev)-Žirovski vrh (rudnik urana)-Srednja vas (bosanska kuhinja s čevapčiči iz ovčetine -mmmmm...pri Sedmic')-Žiri-proti Vrhniki-Bistra-Podpeč-Ig-LJ (spet: brez bejbe je lahko še tko dobra fura dolgočasna, al se motim :naughty: )?

Sicer pa vidim, da pobude po združevanju in klubovanju temeljijo bolj na regionalni ravni. Se morda kaj dogaja na tem področju v Ljubljani? Četudi so Štajerci fajni in se tudi v Celje ni daleč peljat :yea1:

Zanima me, če ima še kdo TMaxa?

Ali se za mitinge ipd. dogovarjate tu preko foruma?

Če se prav spomnim, se poleti ob sredah (ali četrtkih) motoristi v LJ zbirajo na Pločniku (Pri konjskem repu) pri Tromostovju, le skuteristov se ravno ne spomnim, da bi se jim pridruževali. Obstaja, kaj podobnega za "nas" ?

Kaj pa na moto mitinge z R'n'R žuri in striptizom kaj hodite :grim ?

Pa lepe dneve še naprej vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha T-Max 500 :kva2: :kva2: :kva2:

Dobrodošel med maksiskuteristi :OK: Dolgo smo čakali, da se bo oglasil kakšen lastnik T-Maxa.

Sicer pa je ta tema namenjena pogovoru o skupnjih vožnjah in poročilih kje smo se klatili. Pogovor o samih maksijih pa teče v kategoriji Skuterji in mopedi - splošno, naslov teme: Moj maxiscooter.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ne morem verjet kakšno lepo furco sva še predvčerajšnjim naredila z mojo drago v lepem sončnem vremenu, danes pa tole :headbang:

Ker sem se za vožnjo odločil tik pred zdajci, nisem nikogar od vas obveščal. Štartala sva precej pozno, šele ob 12.30.

Relacija pa je bila takale:

LJ-Vir-Trojane-Šempeter-Velenje-Dravograd-Labot-Pliberk-Železna kapla-Jezersko-Kranj-Medvode-LJ

270 km, poraba 3,75 l/100 km :OK: :OK: , 5 ur z enournim postankom v Pliberku.

Ko sva se peljala skozi kraj, sva videla v okolici parkiranih veliko avtomobilov. Firbec naju je prisilil v postanek. V starem delu kraju je bila prireditev, kjer so prodajali klobase, salame, šunko, sejem oblačil in stvari, ki so obvezni del Velike noči. Bil je postavljen tudi šotor in mize znatraj in zunaj njega. Obiskovalci so vglavnem pili pivo, jedli pa nič kaj dosti. V nekem lokalu sva šla na pijačo in se malo nastavila sončku. IPB Slika

V glavnem pa je bilo na celi poti vetrovno. Še posebej od Pliberka do Jezerskega. Na poti sem srečal vsaj 2 maksija. Takoj za Velenjem srebrnega Burgmana 650, še malo naprej pa Atlantica Sprint. Od Železne kaple do Zg. Jezerskega nisva srečala žive duše razen policista na mejnem prihodu, sicer pa sva na obeh prehodih le pomahala z osebnimi izkaznicami. Na severni strani Jezerskega prelaza je bilo za cesto kar nekaj snega in se mi je zdelo zanimivo videti sneg. No danes ne večIPB Slika

Na poti od Medvod do Lj sva dohitela možakarja na Kymcotu Grand Dinku 250. Na Gosposvetski smo se ustavili na avtobusni postaji, kjer sva izmenjala nekaj izkušenj in sem ga povabil, naj obišče motosvet in se pridruži na kakšni skupni vožnji. IPB SlikaIPB SlikaIPB SlikaIPB Slika

Zdaj pa kidat sneg...IPB Slika

post-6014-1174373991_thumb.jpg

post-6014-1174374003_thumb.jpg

post-6014-1174374013_thumb.jpg

post-6014-1174374023_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober potopis! :) Jah, zdaj nam jo je pa sneg zagodel. Jaz sem že registriral svojega Kymca, ampak je že pri serviserju, saj mi je takoj po tehničnem vrglo vodo preko pokrovčka (zaradi vrenja). Kakšno uro kasneje sem skuter že imel pri serviserju na pregledu in sva ugotovila, da je konektor za ventilator slab. Ta se namreč ni vklopil, dokler ni konektroja nekdo dregnil. Ah, težave in problemi. Kakorkoli, v petek že letim v Graz po novo termostikalo (ker, če bom čakal pri Stupitu, bodo 2 krat pozabili, potem bodo pa rekli, da se ga ne da dobiti - vsaj kolikor imam jaz izkušnje z njimi). No, hvalabogu z agregatom ni nobenih težav in normalno deluje. Je za hladilo potrebna destilirana voda ali je lahko tudi navadna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Jaz natočim že razredčeni antifriz, pripravljena hladilna tekočina od Petrola. Ups, upam, da ne bo moderator pobrisal. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre še kdo od vas na Dakarski večer v Rolbar?

Jaz grem pogledat in poslušat našega največjega športnika :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda Jetman ,da nisi pozvonil malo ,kajti jaz sem ob istem času krenil proti Mozirju in čez Črnivec do Kamnika preko Tuhinja do Trojan in naprej po Zasavju do Rimskih v Celje ter domov v Šempeter. Dobrih 200 km . SEdaj pa malo hladim mašino in čakam lepše vreme. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn, jaz sem dejansko pomislil, da bi te poklical, pa sem rekel, mah zdajle ga bom sigurno dobil za govejo župo pa govejo musko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to maš prav...goveji župci se res ne odpovem :)

ampak v primeru da bi me poklical bi pa še tebe pogostil in bi se potem odpeljali naprej :)

glede muske pa...upam da bo letos še bolj udarna :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bomo šli malo naših Kohoškim bhatcem pokazat, kako obožujemo njihove ceste :) Mater, sam sebi sem lušte naredo... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo malo obremenit Koroške maxiste, da nam pripravijo en ogled njihove lepe pokrajine.

Datum 1.4 v primeru lepega vremena. :D

Popravljeno . Popravil zvone500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za severni ali severovzhodni konec Slovenije.

Fantje, malo počakajte, da skidam. Se slišimo. Pozdrav vsem, željnim vožnje.

SCARABEO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!