Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Jaz sem sigurno zraven. Ob 11h v Tivoliju.

Vreme bo odlično, tako da če se tole ne bo izšlo bi jaz še raje naredil eno ornk furo gor čez Koroško, Avstrijo in Jezersko nazaj.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi grem...ob 10h bom na petrolu v šempetru...če gre kdo mimo in se priključi bi bilo fino...

Popravljeno . Popravil zvone500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni so pa jabolka začela tok dol padat, da smo jih kar danes obrali, namen pa smo jih imeli naslednjo soboto, zato se žal jutri ne morem udeležiti, ker me čaka mletje in prešanje. Imejte se fino in napravte kaj posnetkov. Če pa vas bo pot vodila preko Vrhnike, pridite na sveže stisnjen sok, ker tok dober kot je prvi dan ni pol nikoli več. Ima brat vulkanizerstvo in ko pridete do Vrhnike, vprašate za vulkanizerja, pa ste pri meni. Imejte se MAXI-malno fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom predolg... izlet na ''Bled" je popolnoma uspel, čeprav v malo manjši zasedbi.

Tu je še nekaj dokazov, da smo tam res bili... :D

Lp vsem, ki ste bili zadržani in ste zamudili lep izlet!

post-10717-1159104652_thumb.jpg

post-10717-1159104765_thumb.jpg

post-10717-1159104850_thumb.jpg

post-10717-1159104932_thumb.jpg

post-10717-1159105037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, na "Bledu" je blo res fajn :OK: Vreme fantastično, družba odlična, vonj po soli mi je od nekdaj všeč, celo v gostilni so pomerkali da ne dobim kak gram preveč:).

Zvečer mi je bilo tako žal, da se je dan končal, da sem jo danes mahnil čez Črnivc v Logarsko dolino :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opis poti:

Štart v Tivolijo cca 11:15, po stari cesti proti Postojni, kjer smo se ustavili na OMV nakavi, potem pa ponovno naprej po stari cesti do Izole. Na morju je bilo poletno vroče, nekaj smo šli pojest in izbrali verjetno najslabši lokal na Primorskem, čeprav je na zunaj zgledalo vredu.

Valentin je po "kosilu" ostal v Izoli, jaz in Zvone500 s sopotnico pa smo jo skupaj mahnili po stari cesti do Divače, v Sežano, Dutovlje, Vipava, Ajdovščina, Col, Godovič, Logatec in na Brezovici smo se ustavili v Paviljonu na pijači. Tam smo se tudi poslovili, jaz sem imel do doma še cca 7 km, Savinjčana pa še "malce" dlje.

Vse skupaj sem naredil 280 km.

post-6014-1159114265_thumb.jpg

post-6014-1159114359_thumb.jpg

post-6014-1159114511_thumb.jpg

post-6014-1159114720_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekaj smo šli pojest in izbrali verjetno najslabši lokal na Primorskem, čeprav je na zunaj zgledalo vredu...

OMG, na fotki vidim kam ste šli jest. Najslabši lokal v Izoli - verjetno se še vseeno najde toliko 1-kratnih gostov, da nekako preživijo in prodajo tiste ribje ostanke.

Mimogrede, danes sem spoznal tudi najslabšo slaščičarno v Izoli: SLAŠČIČARNA JADRAN PRI EKREMU. To je tam kjer so lokalčki ob morju. Vedno sem bil fasciniran nad naprijanzostjo in debilnim vedenjem starega kelnaraj, ampak danes sem v torti dobil pravo muho. V takem primeru te malo zaskrbi v kakšnih higienskih razmerah delajo te torte.

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom 100% kam skočil. Verjetno bova šla v dvoje in tudi iz sobote na nedeljo kje prespala. Če pa bo ta varianta padla v vodo, se bom pa zapeljal kam proti SV Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj MAXISTI??? Vsi že konzervirali mopije, da ni nobenega glasu od vas? Prejšnji vikend sem usekal krasno turco: Kamnik-Gornji grad-Logarska dolina-Velenje-Celje-Laško-Sevnica-Trebnje in domov. :OK:

Ta vikend se obeta lepo (sicer nekoliko hladneje) vreme, bo treba ponovno zajahat :rolleyes:

Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem dejal da če se kdo pelje naj sporoči turo. Sam sem bil v nedeljo v MB, nato pa do Trojan in nazaj v CE. Popoti sem srečal enega burgmana (mislim da nekoga s foruma :D ).

V soboto popoldan je napovedano slabo vreme, če greš kam v nedeljo napiši, se pridružim če ne pride kaj vmes.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne gre nihče :? Mogoče bi šel kaj v A pogledat, Dravograd in preko proti MB ali pa LJ vse je stvar dogovora. Moja tel je v profilu. Če se kdo odloči naj pokliče ali pa do jutri (9:30) pusti sporočilo tule na forumu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda,lahko ,da včasih srečam koga z foruma,kot veste sem v klubu Klukhena-zagorje,prejšnjo soboto smo bili v Celju na jezeru.To soboto smo pa imeli zaključek sezone.To je piknik ki se ga udeležijo okoliški motoristi in klubi s katerimi smo si dobri.Če se želite pridružiti se lahko ,ampak za prihodnje leto.Letos se bomo še vozili.

lp candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel eno tekmovanje v Slovenski Bistrici, tako da je bilo ta vikend... žal... 0km :BUA:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAKSISTI,V PONEDELJEK GREM NA PRIMORSKO,ŽE DOPOLDNE BOLJ TOČNO ŽE ZJUTRJA CCA 8.30.,ČE IMA KDO PROSTO GA VZAMEM ZA DRUŽBO,

LP CANDALINNI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil verjetno eno izmed zadnjih letošnjih voženj. Iz CE v Krško do novega "dirkališča", nato pa preko Podčetrtka in Sl.Konjic do Vitanja, Velenja in nazaj v CE.

Kot dokaz prilagam sliko dirkališča, ter drugo kjer se vidi da sem bil v "dobri" družbi :D .

LP

post-4877-1160932869_thumb.jpg

post-4877-1160932874_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker narava vedno preseneča in je vikend zaenkrat napovedan lep :OK: , me zanima ali je kdo pripravljen še na kakšno vožnjo, v primeru da še niste spravili :zzz: svojih maxijev.

Smer in kilometrina sta stvar dogovora.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!