Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Ruto bo treba še naštudirat. Jaz bi šel čez mejo čez Korensko sedlo. Zdajle nima preveč časa tole študirat, ampak tu sta dve slikci malo za predstavo .)

Autoroute mi je tole vrgel ven... 245km in 4 ure :eek: (vse v eno smer)... sploh nisem vedel, da je to tako daleč... točno isto kot do Benetk po avto cesti.

post-6014-1152794010_thumb.jpg

post-6014-1152794130_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem obvestil preko PM-ja skoraj vse ki sodelujejo na forumu moj maxiskuter in maxi01, vendar nisem dobil nič odgovorov (razen mjsr in majesty). tomozuki in maxiskuter-is ne moreta, jason se je preselil na obalo in je napisal da mu je za en dan preveč, nas pa je povabil da če se bomo vozili proti obali se nam pridruži. Tako kot kaže nas res ne bo veliko. Meni bi bilo bolj zanimivo če bi se nas zbralo vsaj toliko kot na prvi vožnji. Zvone če greš Ti, Jetman in še Robotech potem bomo štirje (v primeru da znižate potovalno hitrost :blush: ).

Meni je ViaMichelin iz CE naračunal 302 km, vendar je uporabil Karavanke ter nekaj avtoceste po A.

Za en dan bo treba odriniti precej zgodaj, a je kdo preveril kakšna je vremenska napoved za Grosglockner?

Če pa bi izlet zaradi premajhne udeležbe prestavili na kasnejši datum jo bom verjetno mahnil v Trst (iskati tiste nalepke :grim :grrr ter še kaj), v kolikor bo vreme lepo.

Jutri bom še enkrat preveril tule kako kaj kaže in sporočim svojo odločitev.

LP

P.S nekaj o Velikem Kleku : Grossglockner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej? A bomo šli :? Vreme bo lepo, tudi na Velikem kleku :OK: Jaz sem za!

Če se Skuterist in Zvone odločita, da gresta, bi se verjetno dobili kar v Kranju na tisti čpralki, kot smo se zadnjič ustavili na poti z Vršiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sicer...ideja je dobra...ampak mislim da bi bilo bolje, če bi za takšno turo bila malo večja zasedba??pot je le dolga, vprašanje je tudi kako je z vinjetami ipd, dobro bi bilo tudi da gre zraven kdo, ki je tam že bil...jan na peti strani je omenil da je bil tam že 2x(mogoče bi ga bilo dobro dobiti). Mogoče bi vožnjo prestavili na kateri drug datum?...jutri bi pa lahko šli samo po sloveniji...kam proti kolpi...na kakšnega odojka:)

kakor koli...jaz jutri grem zraven...kako pa se boste ostali odločili sporočite do večera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej? A bomo šli :? Vreme bo lepo, tudi na Velikem kleku :OK: Jaz sem za!

Če se Skuterist in Zvone odločita, da gresta, bi se verjetno dobili kar v Kranju na tisti čpralki, kot smo se zadnjič ustavili na poti z Vršiča.

Saj pravim, da če zmanjšata potovalno hitrost :blush: ali pa me čakata vsake toliko časa :whistle: ,potem načeloma grem. Kdaj bi moral biti zjutraj v KR? Upam da se bosta Zvone in Robotech odločila da gresta zraven, čeprav bi bilo lepše iti v večjem številu.

Ali si mogoče že preštudiral pot? Bom vzel sabo karto A da se ne izgubimo :grrr .

Zvečer se še enkrat "conectam" da vidim kako in kaj.

LP

P.S "baje" avstriski organi reda precej kontrolirajo na tej lepi cesti

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi bilo res bolj, če nas bi bilo več. Pa Jana bi bilo potem takem tudi fajn zraven imet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi bilo res bolj, če nas bi bilo več. Pa Jana bi bilo potem takem tudi fajn zraven imet.

O.K. Potem to pomeni da zadevo prestavimo na kasnejši datum in organiziramo tako da nas bo več :yea1:

Čakam najavo naslednje vožnje, Vsem ki pa greste na zaslužen dopus želim čim prijetnejše bivanje in oddih. ;)

LP

P.S če ba se bo kdo kam peljal pa le naj napiše :whistle:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..vem da je pozno...me pa zanima, če bi se komu pa vseeno dalo iti na kakšno lažjo vožnjo...vreme je vendarle mamljivo:)

če je kdo zainterisiran naj sporoči jutri do kake 9h...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratje haloo,dolgo se nisem oglasil,v službi sem zaseden ,ker so dopusti in je nastala vrzel,prosto bom imel le kakšno nedeljo.Na dopust grem pa v sredini avgusta.Za udeležbo na zboru sem se opravičil-skuteristu-,če bo še kaj aktualnega se priporočam,zadnje čase sem malo na forumu.

toliko ,da veste da še obstajam

lp Candalinni

zvone 500,ali sva se nekaj dni nazaj srečala v Trbovljah?prepričan sem ,da sem te videl

candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej besna glista, kako pa daš gor GIF avatar, jaz ga ne morem.

Gif avatar daš lahko gor, samo mora biti manjši od 20Kb.

Drgač pa letos še nisem uspel narediti daljšega izleta. Na prvem mestu je čoln, ki ga imam na morju in ga vsak vikend spustim v vodo. Glede na to moram biti z avtom - al pa močnejši skuter kupit, pa kluko namontirat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam gor gif avatar manjši od 20 kb, ampak ko pogledam pod propertis vidim da nastane jpeg format, ne pa gif. Zakaj se mi ne sanja tudi pod razno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se bo šlo v Trst (ki je naš), ali preko grosgloknerja... sem zraven (verjetno tudi moja druga polovica). Si bomo vzeli dopust. Torej samo usklajen datum in ura.

p.s.

za sms-e: 051376192

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno v avgustu ali septembru, ko bo večina končala s dopusti. V Trst sem mislil iti po nakupih, za Grosglockner je bila debata kako in kaj. Jetman in Zvone500 sta kandidata ter upam da sedaj še kdo. Če se dogovorimo za vožnjo med tednom meni tudi ni problem vzeti dopusta B)

Določiti je treba samo primeren datum

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi vreme ne dopušča vožnje z motorjem sem svoj čas porabil za sprehajanje po forumu...ugotovil sem da to spletno stran obiskuje kar 28 maxiskuteritov... zanimivo bi bilo da bi se enkrat morda zbrali vsi....ni nujno da gremo kar na vožnjo...se pa stvari lažje dogovarjajo 'v živo'

fino bi bilo da se dobimo nekje v središču slovenije naredimo eno 'gasilsko' in se zmenimo za nadaljne ture...

če ste za sporočite...da določimo eno popoldne in da obvestimo še ostale obiskovalce na forumu...

lp

aja...Candalinni...sva se srečala v Trbovljah ja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi vreme ne dopušča vožnje z motorjem sem svoj čas porabil za sprehajanje po forumu...ugotovil sem da to spletno stran obiskuje kar 28 maxiskuteritov... zanimivo bi bilo da bi se enkrat morda zbrali vsi....ni nujno da gremo kar na vožnjo...se pa stvari lažje dogovarjajo 'v živo'

fino bi bilo da se dobimo nekje v središču slovenije naredimo eno 'gasilsko' in se zmenimo za nadaljne ture...

če ste za sporočite...da določimo eno popoldne in da obvestimo še ostale obiskovalce na forumu...

lp

Jaz sem forumaše preko PM-ja obveščal za Grosglockner pa se jih je javilo bolj malo. Sem pa zmeraj za kakšno skupno vožnjo ali srečanje.

Zvone500 določi datum, uro ter mogoče tudi kraj pa bomo videli kakšen odziv bo.

Prvič nas je bilo 8, drugič pa 4-je, zadnja predvidena vožnja je padla v vodo :angry2: ; glede na to da se dopusti končujejo upam da se nas bo v tretje zbralo vsaj toliko kot prvič :D .

LP

P.S geo. središe SLO bi bilo mogoče pravo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam, oz. mislim da bi bila udeležba največja po počitnicah...se pravi nekje septembra...lepo bi bilo da bi nas bilo čim več...

jetman, msjr, tomozuki, skuterist...vi, ki ste aktivni še na ostalih forumih...bi mogoče lahko obvestili še ostale, ki pa ne obiskujejo našega foruma?? sem ugotovil, da je maxiskuteristov precej več kot nas 8 na tem forumu...

kot točko srečanja bi pa lahko določili nekaj v bližini VAČ (geoss)...za datum bi se pa zmenili ko/če bo več kandidatov...

glede grossglocknerja....če se zmenite oz. če gre kdo, ki je tam že bil...sem zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vače so dejansko dobra ideja. Točno v središču naše Slovenije :OK: Name lahko računate... odvisno le od termina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

Banda,sigurno pridem na geos,samo datum in uro sporočte,

Za na gkokner pa ne vem ,mogoče tudi,bom videl,

lp candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAXI BANDA.PETNAJSTEGA TA MESEC GREM Z MOJIM MOTO KLUBOM NA VRŠIČ-ITALIA-NAZAJ SLOVENIJA,

LP CANDALINNI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vače so dejansko dobra ideja. Točno v središču naše Slovenije :OK: Name lahko računate... odvisno le od termina.

PREDLAGAM: sobota, 2. september 12:00 (če bo kdo žural da ne bo treba glih ob osmih zjutraj vstati)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa predlagov, da bi si instaliral MSN Messenger.

Velikrat mene prime, da grem na Bled na kofe ali pa na Jezersko na kisu mlek in takih malenkostnih izletov

ne mores obesat po forumu. Z Messengerjem bi slo to lazje.

jani2503@hotmail.com

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!