Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Danes sem se vozil po Avstriji. Najprej sem šel na mejni prehod Jurij, potem pa do Gamlitza in na križišču levo. Od tam naprej sem se skoz držal glave ceste, na rondoju v prvem večjem mestu pa zavil za Lavamünt. Možgane na pašo in čeljust dol! Cesta je fenomenalna, prometa skoraj nič, razgledi ponekod jemljejo dih... Skratka zelo priporočam. Evo nekaj slikic:

post-1649-1155150448_thumb.jpg

post-1649-1155150490_thumb.jpg

post-1649-1155150522_thumb.jpg

post-1649-1155150559_thumb.jpg

post-1649-1155150606_thumb.jpg

post-1649-1155150638_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi...lokacija je znana (geoss)....datum je določen (2.9.) ...msrj in jaz sma že dva...ostali kandidati pa svojo udeležbo še sporočte, da nas bo čim več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa predlagov, da bi si instaliral MSN Messenger.

Velikrat mene prime, da grem na Bled na kofe ali pa na Jezersko na kisu mlek in takih malenkostnih izletov

ne mores obesat po forumu. Z Messengerjem bi slo to lazje.

jani2503@hotmail.com

;)

Jani 15.8 bom v primeru lepega vremena v Lescah na modelarskem mitingu. Če boš kje v bližini se Ti pridružim do Bleda da popijemo skupaj to kavo in pojemo eno blejsko rezino. Lahko pa me zmeraj pokličeš, v kolikor bom imel čas "priletim" :blush: , do Kranja imam tako samo 1 uro vožnje.

se pravi...lokacija je znana (geoss)....datum je določen (2.9.) ...msrj in jaz sma že dva...ostali kandidati pa svojo udeležbo še sporočte, da nas bo čim več :)

Za geoos me lahko računate zraven. Naj nekdo obvesti še ostale preko PM ali na tel. v kolikor jih imate, da bo dovolj časa do odhoda - nazadnje je obvestilo o nameravani vožnji za koga prišlo verjetno prepozno.

Lepo bi bilo če se nas bo zbralo malo več. :yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDLAGAM: sobota, 2. september 12:00 (če bo kdo žural da ne bo treba glih ob osmih zjutraj vstati)

Count me in.

P.S.

@tomozuki... najhudejše fotke :OK:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi...lokacija je znana (geoss)....datum je določen (2.9.) ...msrj in jaz sma že dva...ostali kandidati pa svojo udeležbo še sporočte, da nas bo čim več :)

Če bo vreme (brez dežja) pridem tudi jaz .

Lep pozdrav vsem.

P.S. Je bil kdo včeraj popoldne na Bledu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme (brez dežja) pridem tudi jaz .

Lep pozdrav vsem.

P.S. Je bil kdo včeraj popoldne na Bledu ?

Na Bledu ne, pač pa v Lescah (miting malega letalstva :D )

A bi se mi iz CE in okolice 2.9. prej nekje dobili in se skupaj zapeljali proti Geosu? Lahko počakamo tudi Tomozukija in Robotecha če bosta prišla iz smeri MB.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BANDA,SEM IZ TRBOVELJ,ČE BO ŠEL KDO MIMO NAJ POVE,IN BOMO ŠLI SKUPAJ,ČE BOM ŠEL SAM GREM NA ZAGORJE-IZLAKE-VIDERGA-VAČE-GEOS,

LP CANDALINNI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...10 nas je že, kontaktiral sem tudi 2 'kolega', ki ne obiskujeta foruma sta pa lastnika mayestica in xcitinga in prideta 99% zraven...

glede zbora...mi iz savinjske bi se res lahko nekje dobili...točno bi se pa dogovorili kakšen teden prej ko bomo videli koliko nas bo šlo

če se na srečanju morebiti odločimo za kakšno vožnjo bi pa predlagal štajerski konec...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ste kar utihnili ...geos se bliza ...gremo ali ne

Če bo vreme :devil: seveda gremo. Mislim da nam bodo vremenarji napovedali lep vikend.

Zvone500 povej kje se dobimo, lahko počakamo tudi Mariborčane in se skupaj odpeljemo proti Vačam.

LP

P.S jaz bom rabil vodiča :blush: , v tistih koncih še nisem bil

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

Maxi banda-sem zamočil datum in vas iskal na geosu že to soboto in se čudil ,da ni nobenega,na kar mi je postalo jasno ,da sem zamešal datume,

lp candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če smo na geosuu ob 12h...savinčani mislim da bi se ob 11h lahko dobili v Šempetru na PETROLU (upam da se nam priključijo tudi mariborčani)

candallini....tebe pa bi najlažje pobrali v Izlakah...na križišču pri tovarni, ki sicer ne vem kako se ji reče...ETI ali pa nekaj podobnega :? ...iz šempetra rabimo do tja slabe pol ure

z upanjem na lepo vreme vas lepo pozdravljam:D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

javljam se prvič in sem tudi zainteresiran za geos.

Sem iz MB in zato sprašujem mariborčane kje in kdaj se dobimo?

LEP POZDRAV VSEM MAXI-SKUTERISTOM

SYMRIDEjava script:emoticon(':OK:', 'smid_9')

:oK:java script:emoticon(':yea1:', 'smid_46')

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symride pozdravljen...lepo da boš povečal našo zasedbo :OK:

candalinni....mogoče bi ti bolj ustrezalo če pridemo čez vrhe in se dobimo kar v Trbovljah (pri Malgaju?)...potem pa naprej čez Zagorje...

zanima me tudi če mogoče veš kdo ima črnega burgmana...srečujem ga na Vrheh in ima trbovsko registracijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone500 priključim se Vam v Šempetru na Petrolovem BS. Še velja ob 11:00 uri?

zdravo

javljam se prvič in sem tudi zainteresiran za geos.

Sem iz MB in zato sprašujem mariborčane kje in kdaj se dobimo?

LEP POZDRAV VSEM MAXI-SKUTERISTOM

SYMRIDEjava script:emoticon(':OK:', 'smid_9')

:oK:java script:emoticon(':yea1:', 'smid_46')

:yea1:

Če ne drugače pridi do Šempetra na Petrolovo bencinsko postajo (ob 11:00 uri bomo tam) in gremo od tam naprej skupaj.

Kje točno naj bi biv pol zbor 02.09.???

Zbor je 2.9.2006 ob 12:00 uri v Vačah (geoss). Pa še eno vprašanje zate Beno sicer malo mimo teme; ali si v začetku avgusta bil v CE? Zanima me zato ker mislim da sem te videl (in sicer glede na to da se ukvarjaš s dirkanjem in veš kaj sodi na dirkališče in kaj na cesto) pejati po zadnjem mimo gostišča :nono: , kar se mi seveda ne zdi primerno. Sploh ne od tebe. Razumel bi to od "drugih" postavljačev, od ljudi ki pa se vsaj malo ukvarjajo s moto športom pa vsaj jaz pričakujem da na "cestah" dajejo zgled ostalim :? s primernim obnašanjem v prometu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pridem, ker v centru Slovenije pa res še nisem bil. Vodijo pa tja gor 2 poti, vsaj tako vidim na strani NVATLAS. Ker prihajam iz Lj. mi je bližja tista iz Zgornjega Hotiča pa mimo Zapodja in do Slivne, druga in tista po moje bolj obljudena pa je iz Spodnjega Hotiča in mimo Vač do Slivne. Kdor bolj pozna ta konec, naj mi pove, ali sta obe asfaltirani, ker se z maxijem nerad vozim po makadamu. Lep pozdrav kompletni maxi bandi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pridem, ker v centru Slovenije pa res še nisem bil. Vodijo pa tja gor 2 poti, vsaj tako vidim na strani NVATLAS. Ker prihajam iz Lj. mi je bližja tista iz Zgornjega Hotiča pa mimo Zapodja in do Slivne, druga in tista po moje bolj obljudena pa je iz Spodnjega Hotiča in mimo Vač do Slivne. Kdor bolj pozna ta konec, naj mi pove, ali sta obe asfaltirani, ker se z maxijem nerad vozim po makadamu. Lep pozdrav kompletni maxi bandi.

Vsekakor iz spodnjega hotiča in čez slivno. Čez Zapodje prideš le s traktorjem, pa še to če maš nove gume gor... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!