Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

V bistvu sem mislil zakaj si pri nas vozil po avtocesti in ne po stari?

Zarad bifeja Pri padlem polhu :)))

Resnicno, se ne zajebavam.

Ze leta se ustavljam tam, sam, v druzbi...tak super bife je no..

Sevede vecinoma z avtom do sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze leta se ustavljam tam, sam, v druzbi...tak super bife je no..

Po domače povedano: Notr dela kelnarca z velkmi joški :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dajmo tele debate o "KELNERCAH" :OK: prestaviti v drugo rubriko, tole pa naj bo samo za skupne vožnje.

Kot me je danes opozoril "Zvone500" je čez 14 dni srečanje motoristov v CE, mislim da na avtopoligonu Ljubečna (Zvone500 popravi me če je narobe) kjer je organizirana tudi skupinska vožnja.

Ali bi se prej dobili nekje v CE in nato sodelovali v skupinski vožnji?

več o sami prireditvi na: www.mkpanter.com ,tako da če bi kdo ostal dlje tudi ni problema

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

jest mam en predlog za eno tako lepo furco/druženje, in sicer kot sledi v priponki (upam da mi jo je ratalo pripeti) :?

Glede na napoved, bi bila zadeva izvedljiva v soboto (zmerno do pretežno). B)

Kaj pravite?

post-9880-1148551704_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Jaz sem za. :OK:

Sicer nisem 100%, ker ima moja draga zvečer v Portorožu en nastop. V petek bom povedal za sigurno.

V bistvu bi jaz šel na eno tako furco že jutri v petek, štart iz LJ okrog 15h. Za petek je vremenska napoved lepša (manj vlažna), kot za soboto.

Kaj pa ostali?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes tudi ne morem :devil: . Bi pa prišel jutri če ne bo dežja :? . Še nimam zgornjega dela dežne zaščite in nebi rad bil moker.

Me pa zanima koliko km je to ali vsaj časovni okvirji, kdaj je odhod in predviden prihod nazaj? Odgovarjl bi mi "zgodnji" začetek. Pridružil bi se Vam nekje v Kranju, glede na to da prižvižgam s CE.

Dajte napisat kako in kaj bom popoldan še enkrat preveril to temo da vidim kako je s zadevo.

LP

P.S Majesty če ne bo dovolj zanimanja in če greš vseeno se pridružim (če nisi "dirkač" :blush: in v primeru lepega vremena). Pošlji PM ali napiši tu kako in kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AutoRoute mi je nakalkuliral cca 250km vključno z avtocestami, katerih bi se jaz v vsakem primeru ognil... Mislim da je vožnje, s postanki seveda, kar za ene 5ur

Skuterist, glede tvojega priklopa v KR ni nobenega problema, jaz sem sicer imel v mislih kontra krog (od Lj proti Idriji) ampak nobenega problema tudi v nasprotni smeri.

Vremenske neprilike sicer znajo biti ampak le kratkotrajne in mislim da se jim bi lahko poskrili pod kakšno streho za tistih par minut...

P.S.: Če prideš iz Celja se lahko zapelješ preko Litije in me "pobereš". Tudi jaz sem bolj za dopoldanski štart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je načeloma vseeno s katerega konca. Vem samo da so na eni starni (Kranjska Gora) kocke in če bi bile mokre :eek: bo treba biti zelo previden.

Lahko se dobimo tudi nekje v LJ, verjetno bom prišel čez Trojane (krof za zajtrk :blush: )

LP

P.S pokličem zvečer po vremenski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ostali maksiskuteristi a greste vsi u Ikeo al kva :kva2:

Jutri bodo pogoji za vožnjo odlični, tako da priložnosti ne gre zamuditi :yes:

Pa še za Grosglockner mormo trenirati! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem skor 100%, da grem . Tudi jaz sem relativno zgodnejši štart, ker so sredi dneva v Julijcih možne padavine.

Zadnji čas ob 09:00 iz Ljubljane. :zzz:

@skuterist... imaš ti telefonsko od Zvoneta ali Candellinija? Bi ju obvestil? Jima bom jaz zdajle poslal PM.

Se vidimo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ker sem na 'štenderju' (brez gume) in grem ravno jutri ponjo, žal ne morem z vami. Če gumo dobim grem popoldne verjetno v Ljubečno in če bo kdo od vas tam, potem se vidimo. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telefonskih žal nimam. Jaz sem tudi za zgodnejšo varianto prav zaradi napovedanega dežja v hribih in me nič ne mika voziti s Vršiča po mokrih kockah. Poleg tega pa še nisem rešil problema "dežni" kombinezon ali samo jakna in "iberhoze", tako da se najraje vozim po suhem.

Sedajle bom poklical Majesty-a da se dogovorimo kje se dobimo. Pridem preko Trojan tako da bi bilo najbolje da se dobimo nekje v LJ, kako znano mesto ker LJ ne poznam predobro.

Če imaš predlog kje napiši, se "povežem" še enkrat kasnjeje zvečer da vidim kako in kaj. Kaj pa Valentin in Jan2503? Jih bom obvestil pa se bosta odločila.

LP

P.S v primeru da bom zamujal me počakajte. Moj tel. 031 522990

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se dobimo ob 9.00 pred centrom Mercatorjem ob Celovški cesti, to je v smeri proti Gorenjski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem govoril z Majesty-em. Za gor je lepša cesta s Bovške smeri, dol proti Kranjski gori so kocke vendar tako voziš bolj počasi ker je cesta tudi bolj zavita pa še spuščaš se.

Dogovorila sva se da se dobiva v Brezovici pri Paviljonu (bife takoj za izvozom iz AC) ob 9.00-9.15 upam da ti bo odgovarjalo, ter da se dobimo tam.

Velja udi za vse ostale, ki bi se nam mogoče pridružili - 9.00 bife Paviljon Brezovica

LP

P.S v primeru spremembe se oglasim na tel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Haloo

cel teden nisem bil na forumu,šele danes sem videl idejo o vožnji,žal ne morem zraven.V torek imam najavljen servis 1000 km,in jih imam že 1200,tako ,da ne morem glede tega.Drugi razlog je pa obveznost v Krškem.

Pridružim se sigurno naslednjič.Moja tel.št. je 041-51 31 27

lp Candalinni

ŽELIM VAM LEPO FURO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No pa smo prilezli čez. :OK:

Ob 9.15 smo štartali z bencinskega servisa na Brezovici, peljali smo naprej na Vrhniko, Logatec, Godovič, Idrija, Tolmin - tam smo se ustavili na kavici. Ustavili smo se tudi ob koritu reke Soče in nadaljevali po srpentinah na Vršič. Višje kot smo bili, bolj je bila cesta mokra in malo pod vrhom se je začela rahla ploha. Ker nismo imeli veselja stati na dežju smo se počasi in previdno spustili proti Jasni, kjer smo vedrili ob nedokončani zgradi "novega" gostinskega objekta ob jezeru. Ploha je ponehala, ostanek poti proti Kranju po stari cesti pa je bil v sončnem vremenu.

Jaz sem naredil 265 km.

.)

post-6014-1148742313_thumb.jpg

post-6014-1148742337_thumb.jpg

post-6014-1148742687_thumb.jpg

post-6014-1148742731_thumb.jpg

post-6014-1148742756_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov fajn je blo. Naredil sem 275 km.

Mogoce bo treba it se 1x...;)

Kar se pa tice Grosglocknerja, sem jaz bil tam 2x.

Nekdo je napisal, ali pa se mi samo dozdeva, da to traja 2 dni..

No, mi smo bili vedno v enem dnevu in vedno je casa ostalo za polezavanje na visinskem solncu in za voznje po serpentinah.

Torej zjutraj tja in popoldne nazaj.

Menda pa se gre v drugi polovici poletja ko je primerno vreme..

Lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam čestitam za lepo izpeljan izlet. Naslednjič, če bo cajt in vreme malo boljše kot je bilo včeraj, se pridružim. Samo da mi ne pobegnete, ker se vozim lepo uživaško in počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen nekajminutne plohe na Vršiču je bilo vreme O.K, sam sem štartal bolj zgodaj (7:55) ter skupaj prevozil nekaj čez 400km domov prišel popoldan.

Prilagam še sliko s Brezovice in postanka malo pred Tolminom (če mi bo uspelo).

Lepo da si se oglasil Maxiskuterist, te že dolgo ni bilo na forumu, tudi jaz nisem med hitrimi posebej čez ovinke :blush: , pa ni problema.

LP

post-4877-1148828219_thumb.jpg

post-4877-1148828271_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :slap: :angry:

Pa to ni res, dva dni ne pogledam na forum, pa takoj spet zgrešim furo, grrr...

Obvestilo od skuterista sem dobil v petek zvečer na služben računalnik, tako da sem ga prebral šele maloprej. Vseeno hvala. Sedaj sem dodal številko GSM-ja v svoj profil, za vsak slučaj.

Škoda, res ste imeli lepo turo.

Jaz sem v soboto naredil približno 200km, malce sem se zapeljal do sorodnikov v Trebnjem...

Hm, kam v profil bi dodal še domači email?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :slap: :angry:

Pa to ni res, dva dni ne pogledam na forum, pa takoj spet zgrešim furo, grrr...

Obvestilo od skuterista sem dobil v petek zvečer na služben računalnik, tako da sem ga prebral šele maloprej. Vseeno hvala. Sedaj sem dodal številko GSM-ja v svoj profil, za vsak slučaj.

Škoda, res ste imeli lepo turo.

Jaz sem v soboto naredil približno 200km, malce sem se zapeljal do sorodnikov v Trebnjem...

Hm, kam v profil bi dodal še domači email?

Nisem vedel kaj bi storil drugega pa sem nekaterim poslal PM. Nekaj tel. št že imamo tako da bo naslednjič verjetno bolje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

danes sem opravil servis,kljub dežju,vožnja je bila zeloo mokra,

Že dolgo imam v mislih vožnjo do Kumrovca.Ali ste za?Predlagajte termin in vodjo puta.

lp Candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!